Cilt Bakımı Ve Güzellik
Max Factor Lash Extension Effect Maskara

EN İYİ MAX FACTOR MASKARALAR

Max Factor  bir çok üründe iddiasını sürdürürken kirpik uzatan maskaraları da oldukça cezp edici. Kullananların memnun kaldığı Max Factor maskaralar ve fiyatları ;

En iyi Max Factor Maskaralar

Max Factor 2000 Calorie Maskara

Kirpiklerinizin uzunluğu bu maskarayı uyguladığınızda % 300 artacak. Max Factor’ün bu maskarası kirpiklerin hacmini arttırır, dolgunluk verir, herhangi parfüm ya da fiber içermez ve diğer yandan kirpiklerde topaklanma oluşturmaz. Gözlerinde hassaslık olan ve lens kullanan bayanların tercih etmesi gereken bir üründür. Fırçası ile de göz dolduran bu ürün kirpik maşasına gerek duymadan kirpiklerinizi hem uzatır hem de kıvırır.

Max Factor 2000 Calorie Maskara Fiyatı: 34,00 TL’DİR

Max Factor Lash Extension Effect Maskara

Max Factor’ün bilinen en iyi ürünlerinden biri bu maskara. Uzmanların ve ünlü modellerin kullandığı bu maskara hem kirpiklerinize dolgunluk verecek hem de upuzun kirpiklere kavuşmanızı sağlayacak. Effect maskara içeriğindeki lifler sayesinde kirpiklerinize doğal bir görünüm verir ve kirpiklere esneklik katar. Kirpiklerin % 75 uzun görünmesini sağlayan bu maskara kirpikleri kökünden ucuna kadar da bakım yapıyor. Bu maskaranın bilinen n belirgin özelliği ise bütün kirpik tellerine tek tek dokunması en kısa kirpikleri bile uzatmasıdır.

Max Factor Lash Extension Effect Maskara Fiyatı: 42,62 TL’DİR.

Max Factor Eye Brightening Maskara ( Yeşil )

Daha hacimli kirpikler oluşturan ve gözlerinizin en doğal rengini vurgulayan bir maskara. Göz çevresinde oluşturduğu ışıltı sayesinde gözlerinizin daha parlak ve canlı görünmesini sağlıyor.

Max Factor Eye Brightening Maskara Fiyatı: 36,90 TL’DİR.

Masterpiece Max Factor Maskara

Bu maskara tam bir harika. Köşe bucak tüm ayrıntılara girebilen fırçası sayesinde ulaşamadığı kirpik bırakmaz. Kirpiklerde rimelin etkisi oldukça yüksektir. Özel yapım fırçası kısa kirpikleri dahi 5 kat fazla uzatır.

Masterpiece Max Factor Maskara Fiyatı: 39,90 TL’DİR.

False Lash Effect Max Factor Maskara

Takma kirpik hiç bu kadar doğal durmamıştır. Doğal görünümünüzün altında takma kirpik varmış gibi etki sunan bu maskarayla kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Bir yandan tam dolgunluk sağlayan bu ürün bir yandan da iki kat uzun kirpiklere kavuşturuyor.

False Lash Effect Max Factor Maskara Fiyatı: 36,90 TL’DİR.

Max Factor Maskaralar

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız