Cilt Bakımı Ve Güzellik
Palette ve Loreal Mavi siyah saç boyaları

MAVİ SİYAH SAÇ BOYASI

Mavi siyah saç rengi: Siyahın değişik yansımalarını içinde barındıran mavi siyah saç boyası siyah rengin soluk olduğunu düşünen bayanlar tarafından uygulanır. Mavi siyah saç renginde siyah daha yoğun gözükür. Bu nedenle akması güç olan mavi siyah saç boyası markalarını seçmenizde fayda vardır. Cilt.net olarak Mavi siyah saç boyası hakkında bir takım bilgiler hazırladık.

Mavi Siyah Saç Rengi Ve Boyası

Yıkandıkça akan bir renk olan mavi siyah saç rengi ilk günkü parlak halini uzun süre devam ettirmez. Mavi siyah çok açık ten rengine sahip kişilerde daha estetik durur.  Ten renginiz koyu ise mavi siyah saç rengini boyatma konusunda 1 kez daha düşünmeniz gerekebilir. Mavi siyah saç rengi kimlere yakışır başlıklı konumuzdan en çok yakıştığı ten renklerini öğrenebilirsiniz.

Palette ve Loreal’in mavi siyah boyaları bayanlar arasında en popüler olan markalardır.

Mavi Siyah Saç Rengi Nasıl Uygulanır

Mavi siyah saç boyasını elde etmek için saçınızı açtırmanıza gerek kalmaz. Koyu tonlarında olduğu için saçınızın rengi ne olursa olsun ilk uygulamada bile başarılı sonuçlar verir. Açık renk saç üstüne mavi siyah uygularsanız akma hızı daha yüksektir. Bu nedenle 15 gün aralıklarla boya işlemini tekrarlamanız gerekir.

Bakımı zor olan ve her defasında akan bir saç rengi olduğu için bu renk ısrarınız hakkında bir kez daha düşünmenizde fayda vardır. Saçlarınız her duş sonrasında akacak ve taban rengi açıksa turuncuya bakan bir renge bürünecektir. Taban rengi koyu tonlarda olan kişiler için daha uygun bir renk türüdür.

Mavi Siyah Saç Boyaları

Loreal 2.10, Palette 1.1 renkleri kadınların yoğunlukta kullandığı mavi siyah saç tonlarından ikisidir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız