Mankenlerin Güzellik Sırları

MANKENLERİN GÜZELLİK SIRLARI

Mankenlerin güzellik sırları ; Mankenlerin de zaman zaman karşılaştıkları cilt sorunları tabiî ki olur. Uyguladıkları bazı çözümleri sizin için makalemizde yazdık. Mankenler kadar güzel bir cilde sahip olmak istiyorsanız sizde bunları deneyin.

Mankenlerin Güzellik Sırları

  • Soluk tenli ve koyu tenleri olan mankenler ciltlerine parlaklık ve ışıltı katmak için bebek yağı sürerler.
  • Burnu uzun olan mankenler daha küçük ve kısa durması için burun uçlarınıza koyu renk bir kapatıcı uygularlar.
  • Mankenler her diş fırçalamasının ardından dudaklarını da mutlaka fırçalayıp ölü derileri attırırlar. Bu aynı zamanda dudakların dolgunlaşmasını da sağlar.
  • Çok miktarda doğal kaynak suyu içiyorlar. Çekim öncesi yağlı ve çikolata tarzı yiyecekleri asla yemiyorlar.
  • Modeller yüz bakımında kavunu ihmal etmiyorlar. Ezilen kavunun yüzde 15 dakika beklemesi hücre hasarına karşı savaşıyor ve beta karoten içeriyor.

Mankenlerin Güzellik Krem ve Losyonları

Hemoroid Kremi

Bu krem mankenlerin kesinlikle sahne arkası sırrıdır. Mankenler şişen gözleri, şişmiş yanakları ve çene çizgileri için kullanırlar. Hemeroid kreminin anında yüzünüzü germe etkisi vardır. 5 dakikada botoks etkisini gösterir.

Limon Suyu

Modellerin yanında bulundurdukları diğer bir üründe limondur. Limon pahalı toniklerin yanın da daha iyi temizleyicidir. Limon suyu cilde parlaklık verirken cildinizde bulunan gözenekleri de sıkılaştırmaya yardımcı olur.

Zeytinyağı

Zeytinyağının vücuda bilinmeyen sayısız faydası var. Mankenler zeytinyağını saç bakımında sıkça kullanıyorlar. Deniz kenarında güneşin altındayken saçlarına sürdükleri zeytinyağı güneşler birlikte saç derisine ve saça iyice nüfuz ederek beslemesini sağlıyor. Yazın sizde bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

Biberiye Yağı

Biberiye yağı şakaklara ve yüze uygulandığında sinirli görünümünüzü ortadan kaldırıyor.

Demir Kaşıklar

Mankenler acil durumlarda kaşıklardan fazlasıyla yardım alıyor. Demir bir kaşığı soğuk suyun altına tutup gözlerinize yarım dakika tutarak göz şişliklerinizi indirip canlanmanızı sağlayacaktır.

Çay

Mankenler oldukça fazla çay tüketir. Çayın içinde bulunan flüorür ve polifenol dişlerde oluşan plakları engeller. Çantalarında bolca sallama çay bulunur. Poşet çay içilip soğuduktan sonra gözleri tazelemek içinde poşet çaydan faydalanırlar.

Maydanoz

Kurutulmuş maydanoz mankenlerin çantasında mutlaka bulunur. Çünkü maydanoz ağız kokusuna birebir etkidir. Şekerli sakızlar yerine maydanozu tercih ederler hem kalorisi düşüktür hem de ödem atılmasını sağlar.

Saten Yastık Kılıfı

Seyahat ederken veya ev için saten yastık kılıflarını tercih edin. Hem kırışıklıklarınızı gece arttırmaz hem de saçlarınızın olan görüntüsünü bozmaz. Yolculuk ettiklerinde yanlarına aldıkları saten yastık kılıfları saçlarının sabit kalması için en uygun olanıdır.

Sprey

Mankenler günlük yaşamlarında kendi yaptıkları makyajı hafif tutsalar da kalıcı olmasını isterler. Kalıcı bir makyaj için cildinize makyaj uygulamasından sonra kol mesafesinde hafif bir sprey sıkın. Makyajınız siz ne zaman isterseniz o zaman çıkar.

 


Yorumlar
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

BENZER KONULAR

*

Copyright © 2004 - 2015.

Sitedeki içerikler, izinsiz farklı mecralarda kullanılamaz.
Cilt.Net üzerinde sunulan tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir. Cilt.Net yazılarında bahsedilen ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız. Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Cilt.Net sorumlu değildir.


Cilt Bakımı - Saç Bakımı - Vücut Bakımı- Makyaj - Diyet - Güzellik Maskeleri ile Cilt Güzellik Rehberi.