Cilt Bakımı Ve Güzellik
Makyajla Daha Dolgun Görünen Dudaklar

Makyajla Dudak Dolgunlaştırma

Günümüz kadınları güzel, kalın ve çekici dudaklara sahip olmak istiyor. Geçmişte küçük dudaklar daha çok ilgi görürken artık ölçüler bunun tam tersini göstermekte, Ne kadar kalın dudak o kadar seksi ve çekici bir kadın algısı oluştur. Dolgu ve estetik operasyonlardan çok daha zahmetsiz Makyajla Dudak Dolgunlaştırma yöntemi kadınların bu isteğine cevap veriyor.

 

Makyajla Dudaklar Nasıl Dolgunlaştırılır?

Sizde her hangi bir operasyona gerek duymadan aşağıda verdiğimiz Makyajla Dudak Dolgunlaştırma yöntemi sayesinde istediğiniz zaman daha dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

  1. Dudaklarınıza bitkisel içerikli bir nemlendirici sürün. Ardından bir peçete alıp dudaklarınıza sürdüğünüz nemlendiriciyi peçete ile çıkarın. Bu sayede dudaklar ölü hücrelerden tamamen arınmış olur.
  2. Dudaklarınızı kullanmadığınız yumuşak uçlu bir diş fırçası ile çok bastırmadan fırçalayın. Bu uygulama dudaklardaki kan akışını hızlandırarak dolgunlaşmasını sağlar.
  3. Diş fırçası ile kan dolaşımı hızlandıktan sonra dudaklarınıza vicks sürün ve elinizle yavaş yavaş yedirin.
  4. Dudaklarınıza kapatıcıyı sürün ve ardından şeffaf pudra ile dudaklarınızın üstünden geçin.
  5. Dudak çevrenizi istediğiniz oranda ( abartmadan ) nude veya bej rengi bir kalemle belirginleştirin.
  6. Son olarak dudaklarınıza pembe veya şeftali renklerinde bir ruju uygulayıp dudaklarınızın daha kalın görünmesini sağlayın.

 

Yazar: Tarih: 1 Şubat 2015 - 12:00:00 Kategori: Cilt Sorunları
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, ,