Cilt Bakımı Ve Güzellik
Makyaj malzemesi markaları

Makyaj markaları farklı isimlerle duyulan kozmetik markalarının ürünlerinden oluşmaktadır. Cilt.net olarak sizin için derlediğimiz makyaj malzemesi markaları  flormardan loreale kadar ihtiyacınız olan en bilindik ve bilinmedik makyaj ürünü üreten markalar.

Makyaj Markaları

Flormar Makyaj Markası

Ojeleri ile ünlü olan flormar markası şimdi tüm makyaj ürünleri ve parfümleri ile de yok satıyor. Farklı renk skalası ile istediğinizi rahatça bulabileceğiniz yılların tecrübesini sunan makyaj markası.

Maybelline Makyaj Markası

Rimelleri yok satan fiyatına göre fazla kalite sunan makyaj markalarından bir tanesi. Sloganı “ Belki de sırrı maybelline ” denediğinizde beğeneceksiniz.

Maybelline makyaj malzemesi
Maybelline makyaj markası

Golden Rose Makyaj Markası

Golden rose ekonomik makyaj ürünlerinden biri. Her bütçeye uyan makyaj markası renk çeşitleri ve farklı farklı makyaj ürünleri ile rahatça alabileceğiniz makyaj markası.

Lancome

Fransız kadınlarının özellikle tercih ettiği makyaj markası Lancome kaliteli ürünleri ile kaliteli bir sonuç sunuyor.

Lancome makyaj ürünleri
Lancome makyaj markası

Loreal

Loreal kremleri ve parfümleri ile geçerliliği olan bir ürün. Kaliteli ve pahalı olması alma gücünü zorlasa da almaya değer makyaj markası.

Loreal makyaj malzemelesi
Loreal makyaj markası

Este Lauder

Cildin ne istediğini bilen pahalı bir makyaj markası. Üstün kalite, şıklık ve lüks sunan Estee Lauder en iyisini size fazlası ile sunuyor.

Deborah Makyaj Markası

Hem ucuz hem de pahalı ürünleri ile piyasa da bulunan deborah ürünleri doğal ve titizlikle seçilip üretilen makyaj markalarından biridir.

Mavala

Mavala kozmetik ürünü bilimsel laboratuarlarda özel olarak denenip üretilmiş ve mükemmelliği hedef almış bir markadır. Tırnak üzerine ismini duyurmuş olan marka bu konuda işinin en iyilerinden birisidir.

Clinique

Dermotologların ürettiği ve amaçlarının harika görünen bir cilt oluşturma olduğu bilinen ünlü bir markadır. Orta dereceli pahalılığı ve kaliteli ürünleri ile almaktan pişman olmayacağınız markalardan biri.

Clinique makyaj malzemelesi
Clinique makyaj markası

Rimmel Makyaj Markası

Markası gibi rimelleri ile ünlü olan bir kozmetik ürünüdür. Rimelleri ile gözde olan bu isim uygun fiyatları ile de kadınların dikkatini çekmektedir.

Alix Avien Makyaj Markası

Kaliteli ve uygun fiyatları ile dikkat çeken makyaj markalarından biri. Rimelleri ve kalem eyelinerları yok satan kaliteli ve bütçeyi yakmayan kozmetik.

Shıseıdo Makyaj Markası

Tokyo’da üretilen marka batı ile doğuyu bir bütün olarak kullanan ve amaçlarının cildin kendi güzelliğini öne çıkartan makyaj markasıdır. Fondötenden tutunda saç bakımına kadar uzanan skalası mevcuttur.

 

Avon Makyaj Markası

Ülkemizde de çok tercih edilen bir kozmetik firması. Çeşit fazlalığı ve alım kolaylığı sunan Avon Türk kadınlarının en çok beğendiği kozmetik markalarından biri.

Vichy

Vichy bakım sektörüne girmeden önce bakım kaplıcaları ile meşhur olan bir marka. Ardından cilt bakım ürünlerinde de saygın uzmanlarla çalışarak kalitesini yine göstermiştir.

Mac Makyaj Markası

Dünyada ün yapmış ve bir çok kaliteli kuaförlerin tercih ettiği güzellik uzmanı bir markadır. Rujundan fondötenine kadar kalite kokan ürün en çok makyaj fırçaları ile ünlüdür.

Orıflame

Oriflame avon markası gibi ülkemizde ün yapmış kozmetik makyaj markalarından biri. Doğal içerikleri ile dikkat çeken oriflame bin bir çeşit farklı renk ve makyaj skalası ile gözde olmaktan vazgeçmiyor.

Makyaj malzemesi markaları
Makyaj malzemesi markaları

Bunlarda İlginizi Çekebilecek Majyaj Markaları

 • Carmina
 • Revlon
 • Elf
 • Dior
 • The balm
 • Garnier
 • Nude
 • Guerlain
 • Yves rocher
 • Clarins
 • Sisley

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız