Cilt Bakımı Ve Güzellik
Loreal Lumi Yüz Bazı

Loreal Lumi Magique Baz

Loreal’in lumi makyaj bazı makyaj öncesi cildi aydınlatmak için kullanılır. Baz olarak nitelendirilse de asıl amacı cilde ışıltı katmak için uygulanmaktadır. Birçok farklı şekilde işlev gören loreal lumi baz cildin sağlıklı, canlı ve parlak görünmesi için etkilidir.

 

İnce, zarif ve şık bir dış görünüşü olan loreal lumi baz pompolı özelliği ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Ürünü sıktığınızda sedef beyaz bir görünümü var, elinize hafifçe sıkıp cildinize uyguladığınızda simli bir görünüm oluşturmadan cilde aydınlık sağlıyor.

 

Loreal Lumi Baz Kullanım Şekilleri

  • Lumi bazı nemlendiriciden sonra cildinize uygulayıp cildinize aydınlık bir görünüm verebilirsiniz.
  • Loreal lumiyi baz olarak fondöten öncesi sürerek fondöteninizin daha kalıcı olmasını ve daha canlı görünmesini sağlayabilirsiniz.
  • Diğer yandan lumi bazı fondöten sonrası cildinizde aydınlık vermek istediğiniz t bölgesine ufak dokunuşlarla uygulayabilirsiniz.
  • Dudaklarınızın tam ortasına sürerek aydınlık verip dudaklarınızı dolgun gösterebilirsiniz.
  • Fondöteninizin içine bir miktar karıştırarak harmanlayıp yüzünüze uygulayabilirsiniz.
  • Doğal ve cilde aydınlık görünüm veren baz gün boyu etkisini sürdürmese de günlük kullanım için oldukça uygun.
  • Sabah kalktığınızda yorgun, soluk ve cansız bir ifade görüyorsanız ürünü cildinize uygulayarak daha sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Loreal Lumi Baz Fiyatı: İnternet sitelerinde ve indirimleri de değerlendirirsek 30 – 50 TL arasındaki fiyatlarda ürünü temin edebilirsiniz.

 

Yazar: Tarih: 24 Aralık 2014 - 6:30:37 Kategori: Makyaj, Makyaj Malzemeleri
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , , ,