Cilt Bakımı Ve Güzellik
Leylak kokulu Parfümler

LEYLAK KOKULU PARFÜMLER

Çiçek kokularını tenlerinde hissetmek isteyen bayanlar için leylak kokulu parfümler idealdir. Leylak kokusu size ferahlık, tazelik ve masum bir hava sağlar. Doğallığın ifadesi olan leylak içeren parfümleri sizler için araştırdık.

Leylak Kokulu Parfümler

Christian Dior Diorissimo EDT

Ferahlatıcı kokuları sevenler için çiçek kokularıyla bezenmiş bir parfüm. Romantik bayanları anlatan Christian Dior limon, zambak, lilyum, yasemin, sandal, misk yağı, ylang ylang notalarından oluşuyor. Ve içerisindeki Leylak kokusu ile adeta büyülüyor.

Dkny Golden Delicious EDP

Çekici bayanların çiçek kokusunu en doğal hali ile kullanmalarına olanak sağlayan Delicious Golden parfüm kırmızı elma, erik, portakal çiçeği, gül, orkide, sandal ağacı, musk, zambak notalarıyla size leylak kokusunu doğal hali ile sunmayı amaçlıyor.

Estee Lauder Beautiful EDP

Leylak kokulu parfümlerden biride Este lauderin Beautiful kokusu Özgür, aşk dolu bayanlara yönelik hoş kokulu bir parfümdür. Birçok çiçeğin bir araya getirilmesiyle oluşmuştur. Zambak, sümbül, gül, portakal çiçeği, müge ve odunsu notalardan oluşmaktadır.

Desıgn By Paul Sebastian EDP

Çiçek kokularının bir parfüme aktarılarak leylak çiçeğinin son noktada ortaya çıkarılması ile yaratılan oldukça etkileyici bir parfümdür. Desıgn By Paul parfümün içinde yer alan çiçek notaları teninizde uzun süre kalıcı olacak leylak kokusunu barındırır.

Yves Rocher Pur Desir de Lilas

Yeves rocher lilas parfüm çiçeklerden gelen kokuları bünyesinde toplayan bir parfümdür. Leylak parfümü olan Desir Lilas tazelik duygusunu teninizde taşımanızı sağlar. Leylak kokuları arasında en kalıcı olanlardan biridir.

Elizabeth Arden 5Th Avenue Nights EDP

Önerdiğimiz son leylak kokusuna sahip parfüm Elizabeth Arden 5th. Hayatla boğuşan ve devamlı mücadele halinde yaşayan çalışan ve kendi ayakları üzerinde duran bayanları temsil eden bir parfümdür. Üst notasında bergamut, frezya, gül orta notasında yasemin, müge, vanilya, zambak, şakayık alt notasında ise beyaz çikolata, sandal ağacı, vanilya ve misk bulunur. Orta notalarda yer alan çiçeklerin etkisi ile leylak kokusunu hissedebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız