Cilt Bakımı Ve Güzellik
cilt leke kremleri

LEKE AÇICI KREMLER

Vücutta yer alan cilt lekeleri renk ve ton farklılıkları göstererek derinin altına yerleşir. Krem desteği olmadan uzun sürede geçebilen veya tamamen kalıcı hale gelen lekeleri Leke açıcı kremlerle daha düzgün hale getirmek mümkündür.

Leke Açıcı En iyi Kremler

Achromın Leke Açıcı Krem

Cilt üzerinde bulunan çatlak lekeleri, güneş ve çil lekelerini etkin bir şekilde yok etme amacıyla üretilmiştir. Gün içinde 2 kere uygulanarak sorunlu bölgeye tatbik edilir.

Benev Emlite Active Leke Açıcı Krem

İçeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde lekelerin dağılarak yok olmasını sağlar. Lekeleri açarken cildi yeniler ve hücrelerin bölünmesini kolaylaştırır. Gebe kadınlarda kremi rahatlıkla kullanabilir. Günde 2 kere kullanılır.

Vichy Bi White Leke Açıcı Krem

C vitamini özelliği sayesinde lekeler üzerinde başarılı sonuçlar sağlar. Her gün 2 defa olmak üzere sorunlu bölgeye sürülür. Kremi kullanırken güneş ışınlarından korunmak için güneş kremi kullanılması uygun olacaktır.

DDF Leke Açıcı Krem

Ciltteki lekelerin açılmasını sağlarken duru ve berrak bir görünüm sağlar. Cilt sıkılaşır ve lekeler büyük ölçüde kaybolur. Leke oluşumuna neden olan düzensiz melanin üretiminin önüne geçer. Gece uygulanması tavsiye edilir. Göz çevresi hariç bütün cilde uygulanabilir.

Dermycin Leke Kremi

Vücudunuzda çıkan bütün lekelere çözüm getirecek etkili bir kremdir. Yaşlılık, güneş, akne ve hamilelik nedeniyle oluşmuş lekeleri devamlı kullanım sayesinde giderir. Bitkisel içerikli bir ürün olduğu için güvenli bir şekilde kullanılabilir. 30 faktör koruma özelliği sayesinde yeni leke oluşumunun da önüne geçer.

Orogold 24k Bio Brightening Complex Cream

İçeriğinde bulunan yüksek vitaminli maddeler ile cildi yenilerken bütün sorunlarına çare bulur. İnci tozunun ve yeşil çayın katkısı ile cildin alt katmanlarına kadar etki eder. Lekelerin görünümü E,C ve A vitaminleri sayesinde azalır.

Bioderma Leke Açıcı Krem

Yaşlılıkla birlikte ellerde görülen lekelerin giderilmesi için üretilmiş bir kremdir. Yaşlanmaya bağlı olarak görülen kahverengi lekeler zamanla kaybolmaya başlar ve ellerin rengi açılır taze bir görünüm kazanır.

Avene D Pigment Legere Krem

Avene ürünlerinden lekelere yönelik üretilen krem parfüm içermez. Ürünün cildin ph ile uyumlu olması yeni lekelerin oluşmasını da engeller. Lekelerin oluşturduğu renk düzensizliklerinin önüne geçer. Gece uygulanması önerilen krem 2 ayda kesin sonuçlarını vermeye başlar.

Achroactıve Max Leke Açıcı Krem

Cildi tazeleyen ve lekeleri kısa süre içinde açan özelliği ile bilinen krem koltuk altı içinde kullanılır. Kararmalarında büyük bir hızla önüne geçer. Ciltteki rengin düzelmesi ile daha canlı bir ifade yakalanır.

DermosinGold Leke Açıcı Krem

Gece uygulanan leke açıcı krem renk tonunu düzgün bir şekilde ayarlar. Vücudun düzgün kısımlarındaki renk tonuna eşitleyen krem; bitkisel içeriği sayesinde daha etkili sonuçlar verir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. ebru diyor ki:

    Meraba iyi gunler ben bu kremleri nerelerde bulabilirim ???

    • Nurhan diyor ki:

      Eczaneden bakabilirsiniz Ebru Hanım

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız