Cilt Bakımı Ve Güzellik
En iyi kuru saç şampuanları

Kuru saçlar için şampuan seçerken nemi saçlarınıza hapseden maddelerden oluşmasına özen gösterin. Saçları uzun süre yumuşak tutan ve parlamasını sağlayan maddeler saç tellerinin daha canlı görünmesini sağlar.

Ayrıca kurumuş uçlarını ve boylarını nemlendirip saçlarınızı mat görünüşünden kurtarmak için aşağıda yer alan şampuanları tercih edebilirsiniz.

Kuru Saçlar için Şampuan Önerileri

Dermozinc Kuru Saçlar İçin Şampuan

Kurumuş saçlarınızı canlandıran ve parlak hale getiren yapısı ile saç tellerinin nem ihtiyacını karşılar. İçinde B vitaminleri, çinko tuzu, E vitamini, dulavrat otu ve soya proteinleri yer almaktadır.

Ürün Fiyatı: 23 TLdir

Dermokil Kuru Saçlar İçin Şampuan

Saçları derinlemesine temizleyen şampuan aynı anda nem kazandırarak parlak saçlara sahip olmanızı sağlar. Saçlarınız ipeksi bir görünüm kazanır. Daha kolay taranan saçlar kuru ve mat görüntüsünden arınır. İçeriğinde vitamin kompleksleri, mineraller ve bitki özleri bulunmaktadır. Islak saçlara uygulanan şampuan masaj yapılarak uygulanır. Daha sonra bol suyla durulanır

Ürün Fiyatı: 14 TLdir

Revigen Anti-Stres Şampuan

İçinde yer alan ulmus özleri ile saçların kuruma ve kopmalara karşı dayanıklı hale gelmesini sağlar. Saçların canlılığına kavuşabilmesi için etkili bir şampuan türüdür.

Nemlendirilmiş saçlara uygulandıktan sonra diplere masaj yapılarak ovuşturulur ve durulanır. İstediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Ürün Fiyatı: 19 TLdir.

Phyto Phytojoba Kuru Saçlar İçin Şampuan

Devamlı kırılan ve kuruyan saç tellerini onaran şampuan ilk yıkamayla etkisini hissettirerek saçlarınızı ışıl ışıl yapar. Dilediğiniz günlerde saç diplerine masaj yaparak uygulayın ve bol su ile arındırın.

Ürün Fiyatı: 42 TLdir.

Prozinc Kuru Saçlar İçin E Vitaminli Şampuan

Saç tellerini ve saç köklerini besleyen Prozinc şampuan içinde yer alan E vitamini ile saçların nemlenmesini sağlar. Saç tellerinin yapısını güçlendiren içeriği ile gündelik olarak kullanılabilir. Diğer şampuan türleri gibi uygulanmaktadır.

Ürün Fiyatı: 22 TLdir.

Milkshake Kuru Saçlar İçin Şampuan

İçerisinde E vitamini, buğday ve süt proteinlerinin yer aldığı şampuan saçlarınızın iç tabakasına kadar etki ederek parlak ve pürüzsüz saçlar yaratır. Saçlarınız ıslak haldeyken diplere sürün ve tüm saçı yıkayın ardından arındırma işlemine geçin.

Ürün Fiyatı: 50 TLdir.

Organicum Kuru Saçlar İçin Şampuan

Organicum şampuan bitki özlerinden değil bitki hidrosolünden meydana getirilmiş doğal içerikli bir şampuan türüdür. Saçlarınızdaki kuruluğu gideren yapısı ile tamamen doğal bir şampuan türüdür. Silikon ve paraben gibi kimyasallar barındırmaz. Bu nedenle saçınızdaki yumuşaklığı uzun süre korur.

Ürün Fiyatı: 17 TLdir

Loreal Elseve Re Nutrition Arı Sütü Kuru Saçlar İçin Şampuan

Tararken kopan ve dökülen saçlara karşı etkili bir temizlik ve bakım sağlayan şampuan saç tellerini onararak hacim kazandırır. Şampuanı ıslak saç diplerine sürdükten sonra masaj yaparak yedirin ve ardından durulayın

Ürün Fiyatı: 12 TLdir.

Kuru Saçlar İçin En İyi Şampuanlar

Kerastase Nutritive Bain Satin Nemlendirici Şampuan

Kuru saçlar için özel olarak formüle edilmiş yapısı ile saçlara uygulandığında saçlarda gözle görülür farklar oluşur, aynı zamanda saçlarınızı temizler ve yumuşatır. İçinde iris çiçeğinin özleri ve lipid karışımları yer almaktadır. Saçların protein ihtiyacını gideren şampuan kullanılırken bir miktar avuca başa dökülür ve köpürtülür.

Ürün Fiyatı: 179 TLdir

 

Kerastase kuru saç şampuanı
Kerastase Nutritive Bain Satin Nemlendirici Şampuan

Sebastıan Hydre Kuru Saçlar İçin Nemlendirici Şampuan

İlk yıkamayla birlikte saçların kurulluğunu engelleyen şampuan saç köklerini etkili bir şekilde temizler. Saçların doğal hacim kazanmasını sağlamakla birlikte günlük olarak kullanılabilir.

Islatılmış saçlara uygulanarak bir müddet ovuşturulur ve ardından ılık su ile durulanır. İstediğiniz sıklıkla uygulayabilirsiniz.

Ürün Fiyatı: 120 TLdir.

Sebastıan Hydre kuru saç şampuanı
Sebastıan Hydre Kuru Saçlar İçin Nemlendirici Şampuan

Urtekram Organik Şampuan

Kuru ve boyalı saçlar için özel olarak üretilmiş doğal içerikli şampuanla birlikte saçlarınız yumuşacık ve kolay taranır hale gelecektir. İçerisinde bulunan bitkisel kına özleri sayesinde saçlarınız dilediğiniz nem oranına gelecektir. Normal içerikli şampuanlar gibi kullanabilir ve dilediğiniz zaman aralığında uygulayabilirsiniz.

Ürün Fiyatı: 46 TLdir.

Urtekram kuru saç Şampuanı
Urtekram Organik Şampuan

Loreal Serie Expert Intense Repair Kuru Saçlar İçin Şampuan

İçerisinde bulunan B6 vitamini ile saçların nemlenmesini sağlayan şampuan saçlarınızı arındırırken yumuşak bir his bırakır. Protein ihtiyacını gideren şampuan aynı anda saç tellerine aminoasit yüklemesi yapar. Islak saça uygulanır ve masaj yapıldıktan sonra arındırılır.

Ürün Fiyatı: 58 TLdir

En iyi kuru saç şampuanı
Loreal Serie Expert Intense Repair Kuru Saçlar İçin Şampuan

Kerastase Bain Riche Dermo Calm Kuru Saçlar İçin Şampuan

İçeriğinde bulunan clofilim yağı ile saçlarınızın nemlenmesini kolaylaştırır. Daha kolay taranan saçların protein ihtiyacı da giderilmiş olur. Saç derisini rahatlatan maddelerle donatılmış olan şampuan nemli saçlara uygulanıp 2-3 dakika köpürtülmeli ve daha sonra durulanmalıdır. Aynı zamanda Kremi ile birlikte kullanıldığında daha etkili sonuçlar verir.

Ürün Fiyatı: 53 TLdir

Kuru Saçlar İçin Şampuan
Kerastase Bain Riche Dermo Calm Kuru Saçlar İçin Şampuan

Shiseido Extra Gentle Kuru Saçlar İçin Şampuan

Saçların etkili bir biçimde temizlenerek parlamasını sağlayan şampuan saç tellerine nem kazandırarak kopmalara karşıda etkili sonuçlar verir.

Ürün Fiyatı: 70 TLdir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

 1. zülal çetin diyor ki:

  Merhaba arkadaşlar, eczacı arkadaşımın tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım markayı.Zigavus sarımsaklı şampuan.Tüm saç sorunlarını çözen bir marka diyebilirim.

 2. Esra diyor ki:

  Marka ismi verebilir misiniz.
  Birde merak ettiğim hindistan cevizi yağı saç çıkarır mı. Bi bilginiz var mı bununla ilgili.

 3. Esra diyor ki:

  Likit keratin şampuanını aktarda bulabilir miyim

  • Nurhan diyor ki:

   Lüks semtlerin aktarlarında olduğunu duymuştum.

 4. Pelin Seygın diyor ki:

  Ben son zamanlarda keşfettiğim keratin dip bakım yağım var onu kullanıyorum, ayrıca likid keratin şampuanı da kullanmaya başlayalı saçımda hem dökülme durdu hem de kuruluk sona erdi. denemenızı tavsıye ederım. çok memnun kaldım.

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız