Cilt Bakımı Ve Güzellik
Maybelline Affinitone

Kuru ciltlere fondöten uygulanırken baz olarak nemlendirici uygulansa dahi pürüzlü bir görünüm elde edilebilir. Bunun önüne geçmek için alacağınız bir diğer önlemde nemlendirici özelliği yüksek fondötenler kullanmaktır.

Aşağıda yer alan nemlendirici özelliği yüksek kuru ciltler için fondöten markalarını kullanarak cildinizin pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kuru Ciltler İçin Fondöten Markaları

Aşağıda listelediğimiz ürünlerin resmine konu sonunda yer alan galerimizden ulaşabilirsiniz.

Clinique Supermoisture Nemlendirici Fondöten

Cildinizi renklendirirken aynı anda nem kazandıran fondöten sayesinde ışıl ışıl ve yumuşak bir tene sahip olacaksınız. Uygulamak için parmaklarınıza bir miktar alarak cildinize eşit oranda sürmeniz gerekmektedir.

Fiyatı: 83 TLdir.

Avon Luxe Fondöten

Avon kozmetik markasının geliştirilmiş özellikteki formülü ile cildinize nem depolayan Luxe fondöten kuru ciltler için ideal bir renk dengeleyicidir.

Fiyatı: 42 TLdir.

Max Factor Ageless Elixir Fondöten

Max Factor fondöten içeriğinde yer alan serum sayesinde cildinize eşit oranda yayılarak kurumuş ciltler üzerinde fondötenin bir çırpıda dağılmasını sağlamaktadır. Nemlendirici krem üzerine sürüldüğünde daha etkili olan krem içinde gliserin ve yeşil çay özleri bulunmaktadır. 15 faktör güneş koruması ile cildinizi güneşin yan etkilerinden de koruyan bir fondöten türüdür.

Fiyatı: 45 TLdir.

Cecile Pure Touch Fondöten

Cecile fondöten likit yapısı ile kuru ciltle iyi bir uyum yakalayan fondötenlerdendir. Cildi kurutmadan dengeleyen yapısı ile günlük kullanıma uygundur.

Fiyatı: 25 TLdir.

Maybelline Affinitone Fondöten

Cildinizi mükemmel bir şekilde dengeleyen fondöten renk uyumsuzluklarını kapatırken nem sağlayarak ışıl ışıl bir cilt oluşturur. İçinde bulunan E vitamini ile cildiniz yumuşak ve pürüzsüz hale gelir.

Fiyatı: 18 TLdir.

Loreal Lumi Magique Fondöten

Loreal Lumi fondöten kuru ciltler için harika bir nemlendirici özelliğe sahip fondötendir. İçinde yer alan spf18 güneş koruma faktörü ile cildinizin daha fazla kurumasını engeller. Cilde doğal bir parlaklık kazandırır.

Fiyatı: 34 TLdir.

Dermalogica Cover Tint Spf20 Fondöten

Dermalogica fondöten yapısı gereği kremsi bir formüle sahiptir. Bu nedenle kuru ciltler için tavsiye edilmektedir. Cildinize sürdüğünüz anda kapatıcı etkisi ve nem verme özelliği ile diğerlerinden hemen ayırt edilebilir. İçeriğinde hidrolize inci, centelle, ginseng ve semizotu gibi özler yer almaktadır. Dolayısıyla tamir edici özelliği de bulunmaktadır.

Fiyatı: 190 TLdir.

Vichy Dermablend Spf35 Fondöten

Cildinize sürdüğünüz andan itibaren iyi şekilde örtüşerek kalıp gibi duran fondöten görüntüsü içermez. Cilt kusurlarını kapatırken nem sağlayan fondöten paraben içermez.

Fiyatı: 60 TLdir.

YoungBlood Likit Mineral Fondöten

Cildinizde her bölgenin eşit şekilde nemlendirilmesini sağlayan fondöten kuru ciltler için ideal bir fondötendir. Cildinizin doğal şekilde parlamasını sağlayan ürün içinde salatalık ve yeşil çay ekstreleri bulunmaktadır. Cildi nemlendiren bu maddeler sayesinde nemin cilde tutunmasını sağlar.

Fiyatı: 145 TLdir.

Oriflame Giordani Gold Mineral Therapy Fondöten

Cildinizdeki kusurları dengelemenin yanı sıra doğal bir makyaj görünümü yaratan fondöten besleyici özelliği sayesinde cildinizi nemlendirir.

Fiyatı: 25 TLdir.

Kuru Ciltler İçin Fondöten Markaları

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. SEVGİ diyor ki:

    CİLDİNİZ BENİM GİBİ KURUYSA SİZE MUKEMMEL BİR FONDOTEN ÖNERİCEM ZİGAVUSUN NEMLENDİRİCİ FONDOTONÜ NÜ KULLANIYORUM COK MEMNUNUM COKDA GÜZEL KAPIYOR VE DOGAL DURUYOR.

  2. özlem diyor ki:

    KEsinlikle bayanlar zigavus un ısolde fondöteni diyorum.Hem nemlendirme özelliği olup,güneş ışınlarından koruyup,cilde doğal bir görüntü veren ve kusurlarımızı kapatan ürün.eczaneden bulabilirsiniz. yüzümüzde kalıp gibi durmuyor bayanlar en önemlisi bu zaten bizim için.

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız