Cilt Bakımı Ve Güzellik
Kuru ciltler için

KURU CİLTLER İÇİN BEPANTHENE PLUS 

Genellikle enfeksiyon, yara ve yanıklarda kullanılan bepanthen plus kuru ciltler için de iyi bir nemlendiricidir. Kolejen üretimini destekleyen bepanthen plus krem kuru ciltlerin erken yaşlanma sürecini geciktirir.

Kuru Ciltler İçin Bepanthene Plus Kremin Faydaları 

 1. Kuru ciltlerde zamanla görülen matlaşma ve renk düzensizliği nemlendiricinin doğru seçilmemesiyle ilgilidir. Hiç nemlendirici kullanmayan kuru cilde sahip kişilerin ciltleri çok daha çabuk kırışır. Bepanthene plus içeriği nedeniyle ciltte bulunan mat görüntüyü gidererek canlılık getirir.
 2. Kuru ciltlerde sıklıkla karşılaşılan pullanma, deri döküntüleri gibi sorunlar bepanthene plus yardımıyla giderilir. Her gece kullanılan krem sayesinde cildiniz daha pürüzsüz ve yumuşak olacaktır.
 3. Kuru ciltte sıklıkla görülen hastalıklardan biride egzamadır. Egzama için cildin nemlendirilmesi önemlidir. Bu nedenle kuru cilde sahip kişiler ciltlerini nemli tutmaya özen göstermelidir. Bepanthene plus ile sağlayacağınız nem oranı yaşlanmayı ve ince kırışıklıkları geciktirecektir.
 4. Bepanthene plus içeriğinde bulunan maddelerle kırışmanın önüne geçerek cildin nemli ve gergin kalmasını sağlar. Dışarıdan gelen doğa olaylarından daha çabuk etkilenen kuru ciltlerde görülen en büyük sorunlardan biride güneş ışığında çok daha çabuk kırışmaya meyilli hale gelmesidir.
 5. Bepanthene plus krem Diğer kozmetik kremlerin yaptığı işlevlerin her birini tek tek bünyesinde barındıran hem ucuz hem de güvenilir bir kremdir. Kuru cildinizde sadece yüzünüzde değil kuruyan dirseklerde ve ellerde de aynı etkiyi gösterir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

 1. Humeyra diyor ki:

  Merhaba ben 15 yaşındayım gozcevremde kırışıklık ve morluk var geçmeleri için ne yapmalıyım ? Daha yaşın küçük bir şey yapma diyorlar şimdiden bunlar varsa ileride ne olacak diye moralim bozuluyor yanaklarimda kızarıklık oluyor güneşte yanıyorum hemen sivilcelerden aljn ve yanagimda çıkıyor internetten cilt tipim ddeğişikliğe uğruyor yağlı normal kuru diye bilemedi yardımcı olur musunuz?

  • Denis Kara diyor ki:

   Çevrenizin tavsiyeleri bu konuda mantıklı görünüyor zira ilerleyen yaşlarda kendiliğinden yüz hatlarınız ve göz çevreniz daha sağlıklı şekillenecektir.

 2. belkis diyor ki:

  Dudak deligini kapanmasina faydasida oluyor mu

  • Aysu diyor ki:

   Belkıs hanım biraz daha açabilirmisiniz sorunuzu? dudağınızda ne deliği var acaba? çapı nedir, ne süredir böyle

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız