Cilt Bakımı Ve Güzellik
koyu kumral sac renkleri

Kumral Saç Rengi

 

Kumral saç renkleri açık ten rengine sahip bayanların tercih etmesi gereken bir saç rengidir. Kahverenginin her tonları özellikle açık ten rengine sahip bayanlarda her saç modeliyle uyum sağlayabiliyor. Son dönemde açık kumral ve küllü kumral renkleri daha çok tercih ediliyor.

 

Koyu kumral saç rengi yaz aylarında en çok tercih edilen saç rengi olarak öne çıkıyor. Kumral saç rengi kullanmak istiyor ancak saç boyaları yerine doğal malzemelerden hazırlanan saç boyalarını kullanmak istiyorsanız, sizin için bir çözümümüz var. Adaçayı, karanfil ve kına kullanarak kumral saç boyası elde etmeniz mümkün.

 

Adaçayını 2 fincan kaynamış suyun içine koyarak tüm gece demlenmeye bırakın. Sabah adaçayını süzerek suyun içerisine 1 tatlı kaşığı toz haline getirilmiş karanfil ve 1 yemek kaşığı kına ilave edin. Karıştırdıktan sonra saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Doğal malzemeler kullanarak kumral saç boyası elde etmek için *kumral saç boyası yapımı konumuza göz atarak daha detaylı bilgiler ve tariflere ulaşabilirsiniz.

 

Kumral saç renkleri ve saç modellerine yer verdiğimiz galerimizden kendiniz için en uygun rengi ve modeli seçebilirsiniz.

Yazar: Tarih: 14 Haziran 2015 - 1:08:19 Kategori: Manşet, Saç Bakımı, Saç Renkleri ve Boyaları
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,
İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız