Cilt Bakımı Ve Güzellik
Kum sarısı saç rengi olan ünlüler

Kum sarısı saç rengini hem yazın hem de kışın rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ünlü yıldızların saçlarında sürekli kullandıkları kum sarısı saç rengi, üzerine her ton balyaj yakışıyor. Saçlarınızda doğallıktan yana iseniz boyayabileceğiniz en doğal renktir.

Yazları özel davetlerde yaptıracağınız saç modellerine en uyumlu saç rengi kum sarısıdır. En çok düz uzun saçlar, hafif dalgalı saçlar, dağınık topuz saçlar ve katlı saç kesimlerinde kendini çok daha çekici kılıyor.

Kum Sarısı Saç Rengi Kime Yakışır?

Buğday tenli bayanlar ve açık tenli kadınların rahatlıkla kullanabileceği kum sarısı saç rengini, bronz ten rengine sahip kişilerde uygulayabilir. Özellikle Jessica Alba, Kate Bosworth ve Shakira’nın sıkça kullandığı bu rengi uygulamadan önce kuaförünüzden görüş alabilirsiniz.

Göz renginiz kahverengi, griye yakın mavi ve mavi ise kum sarısı saç renklerini tercih etmelisiniz. Size doğal bir görünüm verecek olan bu renk aynı zamanda seksi ve havalı durmanızı sağlayacaktır.

Nasıl Kullanılır?

Doğal bir renk elde etmenizi sağlayan kum sarısı saç rengine balyaj ve röfle attırarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz. 2015 yılı doğal görünümlü makyajın moda olduğu bir yıl ve saçlarınızda bu modaya ayak uydurmak için doğal görünmeli.

Nasıl Elde Edilir?

Kum sarısı uygulanan saç rengine göre değişim gösterse de genelde açık kumraldan sarıya kaçan bir renk elde etmenizi sağlar. Kum sarısı boyayacaksanız alt renginizin kızıl tonlarında olmamasına özen gösterin. Aynı rengin sağlanması için kumral saç renkleri olmalıdır. Aksi taktir de ilk boyamada doğru rengi yakalayamazsınız.

2015 Kum Sarısı Saç Renkleri

 

Kum Sarısı Saç Boyaları

Her markada bulunmayan kum sarısı saç rengi hangi markaların kataloglarında bulunuyor sizlerle paylaşacağız.

  • Bioblas: 8.1 kum sarısı renk – 17 TL
  • Herbatint: FF5 sand blond – 35 TL

Bu markaları eczanelerden veya internet satış sitelerinden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız