Cilt Bakımı Ve Güzellik
Krauterhof anti selülit jeli özellikleri, faydaları ve fiyatı

Krauterhof Anti Selülit Jeli

Krauterhof anti selülit jeli selülitlerin vücuttan uzaklaştırılması için üretilmiştir. İçeriğindeki etken maddeler sayesinde selülitleri azaltır, selülit oluşumunu engeller bu sayede daha düzgün bir cilt görünümü oluşur. Krauterhof selülit jelinin özellikleri ve kullanım şekli cilt.net farkıyla sizlerle.

 

Krauterhof Anti Selülit Jeli Özellikleri

Jel cilde sürüldüğü andan itibaren cilde ısı verir, Verdiği ısı sayesinde cilt altında bulunan düzensiz yağ dokusu yakılarak düzenli bir deri elde edilir. Bu sayede selülitler deriden uzaklaştırılmış olur.

 

İçeriğinde kafein, carnitin gibi etkili lipotik maddeler bulunmaktadır. Cilde verdiği ısınma etkisi yaklaşık olarak 30 dakika kadar sürmektedir. Cilt üzerinde herhangi kızarıklık ve kaşıntı yaratmadığı bilinmektedir. Yaz mevsiminde kullanması zorlu olduğu için kış mevsiminde kullanılması daha uygundur. Sürüldüğü andan itibaren emilme özelliğine sahip olan jel içinde biberiye ve panthenol maddeleri de etkin şekilde kullanılmıştır.

 

Krauterhof Anti Selülit Jeli Nasıl Kullanılır?

Banyodan sonra kullanılır, banyo yaptıktan sonra jel selülitli bölgeye sıkılır ve parmaklarla masaj yaparak yedirilir. Düzenli kullanıldığında selülitler gözle görülür şekilde azalır ve düzensiz yağ dokusu giderildiği için selülit oluşumunun önüne geçilmiş olur. Jel kapağı açıldıktan sonra en geç 1 sene içinde tüketilmesi gerekir.

 

Krauterhof anti selülit jeli fiyatı: 33 TLdir.

 

Yazar: Tarih: 10 Şubat 2015 - 10:00:13 Kategori: Çatlak Ve Selülit Tedavisi, Cilt Sorunları
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. elif şen diyor ki:

    ben bu jeli kullandım ama catlaklar olusturdu

Etiketler:
Etiketler:, ,