Cilt Bakımı Ve Güzellik

Vücut Bakımı İçin Doğal ve Kozmetik Bakım

Vücut için Doğal Ve kozmetik Bakım yöntemleri, Vücut sarkmaları tedavisi, ile bitkisel vücut bakımı

Detoks Bandı Nedir ?

detoks-bandi-nedir
Ayak detoks bandının amacı tamamen vücudun detoks ihtiyacını bilinen diğer yöntemler olan detoks çaylarını ya da detoks kürlerini kullanmak yerine ayak bölgesinden sağlayabilmektir. Detoks bandı nasıl kullanılır diye bakıldığında da, sadece ayağın altına kullanım prospektüsünde de yazdığı üzere belirtilen bölgeye bu detoks bantlarının yapıştırılması yeterli olmaktadır.

Göbek Basen Eritme Hareketleri

gobek-basen-eritme-hareketleri
Kadınların fiziki sorunlarından çok şikayet ettikleri durumlar göbek bölgelerinde, basen bölgelerinde ve kalça bölgelerinde biriken yağlardır. Normal şartlarda ilk sırada göbek, ikinci sırada basenler ve kalça bölgesindeki yağlar en zor eritilebilen yağlar olarak anılmaktadır. Her bireyin isteği olan fit ve gösterişli bir vücuda sahip olma isteği, bu yağların yakımı her ne kadar zor olsa da konunu üzerine gitme eğilimi yaratmaktadır. Bu sebepten ötürü de çoğu kez spor salonlarına gidip toplu derslerle ya da bireysel antrenmanlarla bölgesel spor çalışmaları yapılarak bu yağlardan kurtulunmaya çalışılmaktadır.

Genital Bölge Kararması

Vajina kararması
Genital Bölge Beyazlatma yöntemleri ile genital bölge kararması nedenleri ortadan kalkacaktır. Bikini Bölgesi kararması nedenleri ve maskeleri.

Cilt tipine göre doğru bronzlaşma nasıl olur?

Gunesle-Bronzlasma-
Güneş yanıklarına maruz kalmadan cilt tipinizi öğrenerek, uygun olan bronzluğu elde edebilirsiniz.

Boyun Kırışıklığı Tedavisi

Boyun kırışıklığı için çözümler
Boyun ve gerdan kırışıklıkları yaş almaya başlayan kadınların korkulu rüyası… Düzenli uygulanan krem ve egzersizlerle zamanı durdurmak mümkün! Zaman biz kadınlara düşman olmayı bırakalı çok oldu. Artık rakamların değil nasıl göründüğümüzün ve nasıl hissettiğimizin farkındalığını yaşadığımız bir devirdeyiz. Teknoloji ve kozmetik sayesinde her yaşın güzelliğini tatmak ve keyfini çıkarabilmek mümkün. Yerinde estetik dokunuşların önem kazandığı ileri yaşlarda, kozmetik ve bakımla yaratabileceğiniz mucizeleri ile sınırsız… Boyun Ve gerdan kırışıklıkları için ne yapabilirsiniz;

Koltuk Altı Beyazlatma Yöntemleri

Koltuk altı beyazlatıcı
Koltuk Altı Kararması: Koltuk altı bölgesinde oluşan kararmaları gidermek üzere tamamen doğal malzemelerle hazırlanan maske tariflerinden faydalanabilirsiniz. Cildinizdeki epilasyon ve ağda sonrası oluşan kararmaları gideren bu maskeler oldukça faydalı sonuçlar ortaya koymaktadır. Koltuk altı kararması için bir çok hazır krem bulunmakta ancak evde doğal bir bakım uygulamak isteyenler, vermiş olduğumuz tarifleri uygulayabilirler.

Yosun Yağının Cilde Faydaları

Yosun yağının cilde faydaları.
Yosun yağı suyun altında bulunan veya suyun üstünde bulunan yosunlardan elde edilir. Yosunun içinde fazlaca mineral ve vitamin bulunur. Yosun yağının cilt için faydalı özellikleri vardır.

Genital Bölge Kararması için Bitkisel Çözümler

Vajina kararmasına bitkisel çözümler
Genital Bölge Kararması İçin Bitkisel Çözümler: Koyu renk tonuna sahip bayanlarda daha sık rastlanan bir sorun olan vajina kararması, bitkisel yöntemler uygulanarak basit bir şekilde giderilebilmektedir. Genital bölge kararması için bitkisel yöntemler ve beyazlatma ipuçları yazımızın devamında yer almaktadır.

Hamilelikte Kişisel Bakım

Hamilelikte saç, cilt ,el ayak bakımı
Hamilelikte Kişisel Bakım: Hamilelik döneminde vücutta meydana gelen değişiklikler kimi zaman üzücü olabilmektedir. Kilo almaya bağlı olarak çatlak oluşumu, hamilelik döneminde rastlanan en büyük sıkıntılar arasındadır. Hamilelik döneminde kişisel bakıma daha fazla özen göstermeli ve hassas davranmalısınız.

Gıdı Eritme Egzersizleri

Gıdı eritme hareketleri
Çene altında meydana gelen sarkmaları gıdı eritme egzersizleri yoluyla giderebilirsiniz. Egzersizleri uygulayarak çene altınızı ameliyat olmadan daha gergin bir hale getirebilirsiniz. Günde 5 dakikanızı ayırarak bu egzersizleri uygulamanız mümkün. Gıdı bölgenizde sarkmalar meydana gelmeye başladıysa zaman kaybetmeden gıdı eritme egzersizlerini uygulamaya başlayabilirsiniz.

Koltuk Altı Kararması Nasıl Geçer?

Koltuk altı kararmasını geçiren tarifler.
Koltuk altı rengi değişimi bir çok faktör nedeniyle yada birden fazla faktörün bir araya gelmesiyle oluşabilmektedir. İnsan anatomisi gereği hava almayan bir bölge olan koltuk altı, yanlış kıyafet seçimi ve bakım uygulamaları nedeniyle kararabilmektedir.

Koltuk Altı Kararması Nedenleri

Koltuk altına bakım yapmak
Koltuk Altı Kararması Nasıl Geçer: Koltuk altı kararması terleme ve bakımsızlık nedeniyle oluşabilmektedir. Doğal yöntemlerle tedavi edilebilen koltuk altı bölgesindeki kararmalar kısa bir süre içinde sorun olmaktan çıkıyor. Sizlerle paylaştığımız bitkisel maskeleri uygulayarak koltuk altı beyazlatama işlemi uygulayabilirsiniz.

En İyi Pişik Kremi

En iyi pişik kremi
En İyi Pişik Kremi Markaları: Pişik kremi markaları arasından en iyi olanları sizler için incelemeye aldık. Pişik kremi tavsiyesi almak isteyenler için yararlı olan bu yazımızda pişik kremleri hakkında bilgi sahibi olabilir, bebekler için en uygun pişik kremi hangisi kendiniz karar verebilirsiniz.

Koltuk Altı Terleme Önleyici Çözümler

Koltuk altı terlemesi
Koltuk Altı Terlemesi ve Ter Kokusunu Önleme: Koltuk altı terlemesini önlemek için doğal bitkisel maske ve kürlerden yaralanabilir, koku giderici kozmetik ürünlere alternatif olarak kullanabilirsiniz. Bir çok koku giderici kozmetik ürünü koltuk altı bölgesinde perdeleme yaparak hava almasını önler ve bu nedenle koltuk altı bölgesinde kararmalar meydana gelebilir.

Koltuk Altı Kararması Tedavisi

Koltuk altı kararması tedavisi
Koltuk Altı Kararması Nasıl Önlenir: Koltuk altı kararması oluşturduğu kötü görünüm nedeniyle bayanların korkulu rüyasıdır. Ağda, epilasyon ve uzun süre havasız kalma koltuk altı bölgenizde kararmaya yol açabilir. Yaz aylarında terlemenin de koltuk altı bölgesinde kararmalara yol açtığı biliniyor.

Göğüs Büyütme Egzersizleri

Göğüs büyütme yöntemleri
Göğüs Büyütme Egzersizleri: Doğal yollarla göğüs büyütmek için göğüs büyütme egzersizlerini deneyebilirsiniz. Küçük göğüslere sahip bayanlar göğüs büyütme mesajları ve egzersizleri yardımıyla birkaç beden büyüme sağlayabiliyor. Göğüs büyütme egzersizleri masajları ve bitkisel yağlar kullanarak ameliyata gerek duymadan göğüs büyütebilirsiniz.

Göğüs Büyütme Yöntemleri

Göğüs büyütme yöntemleri
Göğüs Büyütme Yöntemleri: Doğal göğüs büyütme yöntemlerini kullanarak küçük göğüslere sahip bayanlar birkaç beden büyüme sağlayabiliyor. Göğüs büyümenin doğal yolları arasında ilk tercih göğüs büyütme masajlarından yana yapılıyor.

Koltuk Altı Kararması

Koltuk Altı Beyazlatma
Koltuk Altı Kararması Nasıl Geçer; Koltuk altı kararması ağda ve havasızlık nedeniyle bölgedeki cildin kararması sonucu meydana gelir. Beyaz tenlilerde dahi görülebilen koltuk altı kararması, yaz aylarının gelmesi ve kolsuz kıyafetlerin giyilmesiyle birlikte ertelenmiş bir sorun olarak tekrar gün yüzüne çıkar.


1/41234
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız