Cilt Bakımı Ve Güzellik

Vücut Bakımı İçin Doğal ve Kozmetik Bakım

Vücut için Doğal Ve kozmetik Bakım yöntemleri, Vücut sarkmaları tedavisi, ile bitkisel vücut bakımı

At kestanesi kremi faydaları

brown-chestnut-buckeye-chestnut-fruit-prickly-2165787
At kestanesinin yaprakları, çiçeği, tohumu ve kabuğu birçok sağlık probleminin tedavisinde uzun yıllardır kullanılmaktadır. At kestanesinin tohumları damar sorunlarını tedavi etmekte ve Avrupa fitoterapisinde halihazırda kullanılmaktadır. At kestanesinin kendisi eskülin adında bir madde içerir ki bu da zehirlidir, bu yüzden […]

Detoks Bandı Nedir ?

detoks-bandi-nedir
Vücudumuzdan zararlı birikmişleri ve toksinleri doğal bir şekilde yapıştırma yöntemiyle söküp alabilen bu üründen detoks bandı olarak bahsedilmektedir. Ayak detoks bandının amacı tamamen vücudun detoks ihtiyacını bilinen diğer yöntemler olan detoks çaylarını ya da detoks kürlerini kullanmak yerine ayak bölgesinden […]

Göbek Basen Eritme Hareketleri

gobek-basen-eritme-hareketleri
Vücudu bölgesel olarak eritme egzersizleri Kadınların fiziki sorunlarından çok şikayet ettikleri durumlar göbek bölgelerinde, basen bölgelerinde ve kalça bölgelerinde biriken yağlardır. Normal şartlarda ilk sırada göbek, ikinci sırada basenler ve kalça bölgesindeki yağlar en zor eritilebilen yağlar olarak anılmaktadır Her […]

Genital Bölge Kararması

Vajina kararması
Genital Bölge Beyazlatma yöntemleri ile genital bölge kararması nedenleri ortadan kalkacaktır. Bikini Bölgesi kararması nedenleri ve maskeleri.

Koltuk Altı Beyazlatma Yöntemleri

koltuk altı kararması
Koltuk Altı Kararması: Koltuk altı bölgesinde oluşan kararmaları gidermek üzere tamamen doğal malzemelerle hazırlanan maske tariflerinden faydalanabilirsiniz. Cildinizdeki epilasyon ve ağda sonrası oluşan kararmaları gideren bu maskeler oldukça faydalı sonuçlar ortaya koymaktadır. Koltuk altı kararması için bir çok hazır krem bulunmakta ancak evde doğal bir bakım uygulamak isteyenler, vermiş olduğumuz tarifleri uygulayabilirler.

Yosun Yağının Cilde Faydaları

Yosun yağının cilde faydaları.
Yosun yağı suyun altında bulunan veya suyun üstünde bulunan yosunlardan elde edilir. Yosunun içinde fazlaca mineral ve vitamin bulunur. Yosun yağının cilt için faydalı özellikleri vardır.

Boyun Kırışıklığı Nasıl Giderilir

Boyun kırışıklıkları için çözüm önerileri
Boyun Kırışıklığı Nasıl Giderilir? Boyun kırışıklığı özellikle yaşın ilerlemesi ile oluşur. Düzenli kullanılan kremler ve özenle yapılan masajlar sonucunda boyun kırışıklıklarının oluşmasını elbette önleyebilirsiniz. Özellikle bulunduğumuz zaman dilimi içinde kozmetik ürünlerin kendini aşması ve teknolojinin ilerlemesi sonucunda yaşlanmak neredeyse imkansız. Doğru zamanda ve doğru ellerde küçük dokunuşlar uygulatarak estetik bakım yaptırabilir isterseniz vereceğimiz önlemleri ve bakım kürlerini uygulayarak yaşlanmayı geciktirebilirsiniz.

Bitkisel Vajina Beyazlatma

Genital bölge beyazlatma
Bitkisel Vajina Beyazlatma: Kadınların vajina beyazlatma istekleri bu bölgeye uyguladıkları ağda ve epilasyon sonrası oluşan kararmaların açılması içindir. Koltuk altı ve vajina bölgesi kapalı oldukları ve sık sık ağda gibi epilasyon işlemlerine maruz kaldıkları için kararır. Piyasada Vajina beyazlatıcı kremler bulunmasına rağmen bu ürünlerin kimyasal içermelerinden dolayı en iyi yöntem aşağıda verdiğimiz bitkisel vajina beyazlatma tarifleridir. Vajina kararması estetik açıdan kötü bir görüntüye sebep olur bu kötü görüntünün giderilmesine yardımcı olacak, hiç bir kimyasal içermeyen, doğal vajina beyazlatma tariflerini evinizin rahatlığında uygulayabilirsiniz.

Bacak Arası Kararması Nasıl Geçer?

Bacak Arası Kararmasını Geçiren Öneriler Ve Doğal Tarifler.
Bacak Arası Kararması Nasıl Geçer? Bacak arası ( genital bölge ) kararması çoğunlukla bu bölgenin havasız kalması ve ağda sonrası derinin yanması sonucunda oluşur. Bu bölgedeki ölü deriden kurtularak kararmaları önleyebilirsiniz.

Suna Dumankaya Genital Bölge Beyazlatıcı

Suna Dumankaya'nın hazırlamış olduğu genital bölge beyazlatıcı doğal tarif
Suna Dumankayadan Genital Bölge Beyazlatıcı tarif ile genital bölge kararmasına son verebilirsiniz. Suna Dumankaya düzenli uygulama sonucu genital bölgenin renginin her uygulamada biraz daha açılacağını söylüyor. Cilt.net olarak Suna Dumankaya genital bölge kararması sizlerle…

Kese Nasıl Yapılır? Püf Noktaları Neler?

Kese yapmak
Kese Nasıl Yapılır? Kese Yapmanın Püf Noktaları nelerdir? Cilt gözeneklerini açan, akne oluşumunu engelleyen ve ölü derinin atılmasını sağlayan kese yapmanın faydaları bunlarla da bitmiyor. Kese Nasıl Yapılır? Merak edenler için Kese yapmanın püf noktaları cilt.net’te sizlerle…

Vücut Bakımı Nasıl Yapılır

Vücut bakımı
Cildinizin güzel ve sağlıklı olması, vücudunuzun güzel olması demektir. Vücutta diğer tüm organlar gibi bakıma ihtiyaç duyar. Vücut bakımı ihmal edilirse oda zamanla bunu size gösterecek ve hatalar vermeye başlayacaktır.

Güzel Vücudun Sırları

Güzel vücudun sırları nelerdir
Güzel bir vücut için yapılması gerekenler çok çeşitlidir ve birçok başlık altına incelenebilir. Hayalini kurduğunuz vücuda ulaşabilmek için yapılması gerekenleri sizler için araştırdık ve bir yazı derledik. Güzel Vücut için : Bayanların dış görünüşlerininde en çok önem verdikleri konulardan birisi de vücut faktörüdür. Güzel bir vücut, her bayanın hayalini kurduğu özelliklerden birisidir. Bunun için yapılabilecek birçok farklı uygulama bulunur elbette. Uzmanlar, özellikle spor yapmanın bu konuda çok faydalı olduğunu rahatlıkla söyleyebilmektedir. Ancak sadece spor ile olabilecek bir iş değildir. Bayanların çok çeşitli fedakarlıklar ile hayal ettikleri vücuda ulaşabilmeleri mümkündür.

Boyun Sarkması Nasıl Önlenir

Boyun kırışıklıkları
Boyun sarkmaları; ileriki yaşlarda daha çok görülür. Fakat düzensiz bir yaşam tarzı benimsemiş genç insanlarda da görülmesi mümkündür. Boyun sarkmalarının oluşmasının başlıca nedeni; duruş bozukluklarıdır. Başını öne doğru çok eğmek, otururken öne eğilir vaziyette oturmak boyundaki sarkmaları tetikler. Kilo ile birlikte daha da fazlalaşan boyun sarkmaları için; kilo vermek ve duruşu değiştirmek gerekir.


Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız