Cilt Bakımı Ve Güzellik

Vücut Sıkılaştırma

Spor ve Plates hareketleri, Bel ve kalça bölgesi için bölgesel zayıflama hareketleri , Zayıf gösteren yöntemler

Göğüs Dikleştirme Egzersizleri

gogus-diklestirme-egzersizleri
Kadınların her daim ne kadar fit ve estetik bir vücuda sahip olmaya özen gösterdikleri ortadadır. Bunun için gerek pek çok diyeti uygulamaktan, gerekse sıklıkla egzersiz hareketleriyle uğraşmaktan çekinmedikleri görülmektedir. Aynı zamanda vücut fitliklerine önem verdikleri kadar göğüs bakımı konusunda da […]

Göbek Basen Eritme Hareketleri

gobek-basen-eritme-hareketleri
Vücudu bölgesel olarak eritme egzersizleri Kadınların fiziki sorunlarından çok şikayet ettikleri durumlar göbek bölgelerinde, basen bölgelerinde ve kalça bölgelerinde biriken yağlardır. Normal şartlarda ilk sırada göbek, ikinci sırada basenler ve kalça bölgesindeki yağlar en zor eritilebilen yağlar olarak anılmaktadır Her […]

Basen Eritme Egzersizleri

basen-eritme-hareketleri
Bölgesel yağlanmalarından kurtulmak isteyen pek çok kadın, maddi olarak gücünün yettiğince ve manevi olarak hedeflediğince spor salonlarına üyelik yaptırmakta ve oradaki bireysel hocalarıyla olsun toplu derslerde olsun basen eriten hareketleri deneyimlemektedirler. Ancak kalça ve basen eritme hareketleri, bacak ve basen eritme hareketleri ya da göbek ve basen eritme hareketleri sadece spor salonlarında değil, isteğe göre doğru öğrenildiği takdirde evde de uygulanabilmektedir. Özellikle göbek ve basen eritme konusunda sıklıkla araştırma yapan kadınlar, mümkün oldukça bu ihtiyaçlarını evlerinde yaptıkları egzersizlerle gidermekte ve rahatsız oldukları fazla yağlanmalarından kurtulmaktadırlar.

Power Plate Hakkında Her Şey

power-plate-nedir
Power plate aleti ile zayıflama Esasen Rus asıllı bilim insanlarının icatlarından biri olup, geliştirilme koşullarının NASA’da denendiği ve son şeklinin de NASA’nın tasarımı olduğu teknolojik spor aleti “power plate“tir. İlk olarak astronotların uzaya gitmeden önce kas geliştirmek amaçlı kullandıkları bu […]

Yosun Yağının Cilde Faydaları

Yosun yağının cilde faydaları.
Yosun yağı suyun altında bulunan veya suyun üstünde bulunan yosunlardan elde edilir. Yosunun içinde fazlaca mineral ve vitamin bulunur. Yosun yağının cilt için faydalı özellikleri vardır.

Kalça Büyütme Hareketleri

Ayakları geri kaldırarak kalça toplama
Kalça Büyütme Hareketleri: Daha büyük kalçalara sahip olmak için evde basit birkaç hareket uygulayarak istediğiniz ölçülere kavuşabilirsiniz. Kalça büyütme hareketleri ile yapacağınız egzersizler sonrasında kalça ölçünüzde büyüme sağlayabilirsiniz.

Yüz Zayıflatma Egzersizleri

Yanak eritme egzersizi
Yüz zayıflatma egzersizleri sayesinde sizde ince ve küçük bir yüze sahip olun. Cilt.net olarka verdiğimiz yüz zayıflatma hareketlerini uygulayarak canlı, sağlıklı ve küçük bir yüzünüz olsun.

Yüz Genişletme Egzersizleri

Yüz genişletme egzersizleri
Yüz genişletme egzersizi ile istediğiniz geniş yüze sahip olabilirsiniz. Bazı vücut yapıları kilo vermeye başladıkları anda yüzlerinde çökme meydana gelir ve bu durumdan oldukça rahatsız olurlar. Zayıflamayı sadece bu yüzden tercih etmeyen kişiler bu egzersiz sayesinde kendilerini daha iyi hissedecek ve özgüvenleri yerine gelecektir.

Step Aerobik Hareketleri

Step
Evde step aerobik hareketleri ile zayıflamak veya bölgesel incelme isteyen bayanlar için çeşitli gazete ve internet sitesi yazıları söz konusu olsa da, gerçekten sporun içerisinden gelen ve bu alanda eğitim almış bireylerin yapacağı yönlendirme çok daha etkili ve doğru olacaktır. Bu bağlamda Cilt.net olarak bu alanda uzman eğitmenlerin fikirlerini sizler için derledik ve bir araya getirdik.

Spor Yapmanın Cilde Faydaları

sporla cilt güzelleştirme
Gelişen teknolojinin ve toplum yaşamının büyük avantajları olduğu kadar, beraberinde getirdiği çok ciddi sağlık sorunları da söz konusudur. Bu olumsuz etkilerden korunabilmek adına yapılabilecek en mantıklı hamle ise spor yapmaktır. Metabolizmanın faaliyetlerini sağlıklı bir biçimde yürütebilmesi için bazı temel öğelerin “düzgün” bir biçimde çalışması gerekmektedir. Bu konudaki aksaklıklar cilt güzelliğinden, gündelik hayat standartlarınıza kadar hayatınızın her noktasında doğrudan etkiye sahiptir. Spor cildi güzelleştirir, sıkılaştırır ve vücut sağlığının korunmasında oldukça faydalıdır.

Vücut Sıkılaştırıcı Kremler

Matrigen Vücut Sıkılaştırıcı
Yılların verdiği etkiyle sarkan derinizi daha canlı ve diri bir hale getirmek için vücut sıkılaştırıcı kremler kullanılır. Tek başına uygulanan bu kremler sporla birlikte desteklenerek kullanıldığında etkileri daha kalıcı ve pozitiftir. Bulabileceğiniz En iyi Vücut sıkılaştırıcı kremleri Cilt.net olarak sizler için araştırdık.

Karın Sıkılaştırıcı Kremler

Perfect Body Karın Bölgesi Sıkılaştırıcı
Karın sıkılaştırıcı kremler : Karnınızdaki sarkmalar zaman içinde alınıp verilen kilolardan kaynaklanır ve karın bölgesi deforme olarak çok kötü görünebilir. Karın bölgesini sıkılaştırmak için aşağıda özellikleri ile açıkladığımız kaliteli kremleri kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kalça Kaldıran Serum

Kalça kaldırıcı serum excellent
Kalça kaldırma : Dik yuvarlak hatlı kalçalara sahip olmak hem erkeklerin hem de kadınların ilgi odağından kaçamaz ve vücuda orantılı bir güzellik verir. Kalçalarınızı 24 saat içinde harika bir kıvama getirmek istiyorsanız Exellent Hıps cilt.net olarak sizlerle.

Rihanna’nın Güzel Vücudunun Sırrı

Rihannanın güzellik sırları
Rihanna'nın Güzellik Sırları: Rihanna’nın harika vücuduna özenmeyen bayan neredeyse yoktur. Fiziğiyle gözlere hitap eden şarkıcının nasıl bu kadar fit kaldığını merak ediyorsanız yazımızı mutlaka okuyun. Rihanna 60 kilo ve 1.72 boyunda spor yaparak bu vücuda sahip olduğunu söylüyor.

Karın Yağlarını Eriten Egzersizler

Karın Yağlarını Eritmek için Beşinci Egzersiz
Karın yağlarını eritme; Vücudunun merkezi olan karı kaslarına ne kadar sağlam olursa, o kadar dengeli ve güçlü olursun. Karın yağlarınızdan kurtulmak için aşağıda yazacağımız egzersizleri mutlaka sizde uygulayın. 5 adet karın yağlarını eriten egzersizle kısa süre forma girebilirsiniz.

Alt Bacak İnceltme Yöntemleri

Alt bacakları inceltme için öneriler
Alt Bacak İnceltme ;Vücudumuzun bazı bölgeleri orantısız görünür. Alt bacaklarda bazı bayanlar için vücut hatlarına oranla oldukça kiloludur ve kalındır. Bir takım egzersizlerle bölgesel inceltme sağlansa da bütün vücut kilo kaybedeceği için o bölgede yine hafif bir fazlalık olacaktır. Ama şu da var ki eskiye oranla alt bacak bölgeniz daha zarif ince ve eşit görünecektir. Bacaklarınız harika olsa da alt baldır bölgenizin kalınlığı bacak boyunuzu hem kısa olası güzel bacaklarınızı da kötü gösterir. Bunun için verdiğimiz egzersizleri mutlaka yapın.


Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız