Cilt Bakımı Ve Güzellik

Göğüs-Dekolte Bakımı

Göğüs büyütme yöntemleri, Göğüs nasıl büyütülür, Doğal göğüs büyütme yöntemleri ,Göğüs büyütücü bitkiler, Gıdalar, Besinler Ve Diri ve büyük göğüsler için öneriler

Silikonlu Göğüs Zararlı Mıdır ?

gogus-silikonlari-zararli-mi
Silikon maddesinin sağlığa etkisi Tüm dünyada olduğu gibi yakın dönemlerden itibaren ülkemizde de kadınlar arasında çok yaygın bir estetik müdahale olan göğüs silikonu yaptırmak; çoğu kadın için daha özgüvenli bir duruşa ve daha dikkat çekici bir görüntüye kavuşmanın altın anahtarıdır. […]

Göğüs Dikleştirme Egzersizleri

gogus-diklestirme-egzersizleri
Kadınların her daim ne kadar fit ve estetik bir vücuda sahip olmaya özen gösterdikleri ortadadır. Bunun için gerek pek çok diyeti uygulamaktan, gerekse sıklıkla egzersiz hareketleriyle uğraşmaktan çekinmedikleri görülmektedir. Aynı zamanda vücut fitliklerine önem verdikleri kadar göğüs bakımı konusunda da […]

Dekolte Bölgesindeki Kırışıklıklar için Maskeler

Dekolte bölgesi kırışıklıkları için maske
Dekolte Bölgesi Kırışıklıkları: Dekolte bölgesinde meydana gelen leke ve kırışıklıklar, doğal maskeler yardımıyla giderilebilmektedir. Dekolte bölgesindeki kırışıklık ve lekeler, daha yaşlı bir görünüm ortaya koymaktadır.

Gögüs Dikleştirmenin yolları

Doğal göğüs dikleştirme yöntemleri
Göğüs Dikleştirme: Yaşlılığa bağlı etkiler yada genetik faktörler nedeniyle göğüslerde sarkma meydana gelebilir. Bitkisel yöntemlerden faydalanarak sarkan ve gevşeyen göğüs derisinin toparlanmasını sağlayabilirsiniz.

Göğüs Büyüten Bitkiler

Göğüz büyütücü bitkiler
Göğüs Büyüten Bitkiler: Göğüslerin büyümesi ve küçülmesi hormonsal değişimlerle bağlantılıdır. Göğüs büyütmek için kremler, masaj teknikleri ve besinlerden faydalanabilirsiniz. En etkili yöntem olan estetik ameliyat seçeneği sizin için uzak bir seçenekse göğüs büyüten bitkiler yardımıyla istediğiniz göğüs ölçülerine kavuşabilirsiniz.

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Göğüs büyüten içecek
Doğal Yollarla Göğüs Büyütme: Göğüs büyütme yöntemleri arasında doğal göğüs büyütme tarifleri ve masajları son dönemin gözdesi. Suna Dumankaya tarafından önerilen bitkisel göğüs büyütme tarifi ile ameliyatsız bir şekilde göğüslerinizi büyütebilirsiniz. Dumankaya’nın tarifi ile istediğiniz göğüs boyutlarına kavuşabilirsiniz.

Göğüs Büyüten Yiyecekler

Göğüs büyüten yiyecekler
Göğüs Büyüten Bitkiler: Göğüs büyümesi genel olarak hormonlara bağlı bir durumdur. Küçük göğüslere sahip kişiler göğüs büyütme mesajları ve göğüs büyütücü kremler yanı sıra doğal göğüs büyütme yöntemlerinden de faydalanabilirler. Göğüs büyütmede en etkili yöntem ameliyat ile göğüs büyütmektir.

Göğüs Büyütücü Yağlar

Göğüslerin büyümesini sağlayan yağlar
Göğüs Büyüten Bitkiler ve Yağlar: Göğüs büyütmede etkili bitkisel yağlar ile doğal şekilde göğüs büyümesi sağlayabilir ve göğüslerinizin daha diri görünüme kavuşturabilirsiniz. 2 bedene kadar büyüme sağlayabilen doğal göğüs büyüme yöntemlerinden faydalanarak ameliyat olmadan göğüs büyütebilirsiniz.

Göğüs Büyütmek İçin Telkinli Ses Dosyası

göğüs büyütme ses telkini
Göğüs Büyütmek İçin Telkinli Ses Dosyası: Doğal yollarla göğüs büyütme tekniklerinden son dönemlerde adından sıkça söz ettirmeye başlayan göğüs büyütme ses telkini, 21 gün boyunca düzenli olarak her gün 6-8 saat dinlendiğinde bilinçaltına iletilen mesaj, göğüslerin kısa sürede büyümesini sağlıyor.

Göğüs Büyütme Masajı

Doğal göğüs büyütme
Göğüs Büyütme Masajı Nasıl Yapılır? Göğüs Büyütme Masajları sayesinde 2 ay gibi bir sürede göğüslerin 2 beden civarında büyümesi sağlanabilir. Küçük göğüslü bayanlar, aşağıda vermiş olduğumuz Göğüs Büyütme Masajı tariflerinden dilediğini veya bir kaçını her gün düzenli olarak uygulamalıdır. Aksatılmadan 2-4 ay boyunca düzenli olarak yapılan göğüs büyütme egzersizleri sayesinde göğüsler 2 beden civarında büyür.

Bitkisel Göğüs Büyütme Tarifi

bitkisel göğüs büyütme
Bitkisel Göğüs Büyütme Yöntemleri: Göğüs büyütmek için ameliyat olmak istemeyen ve bunu doğal yollarla gerçekleştirmek isteyen bayanlara çok özel bir tarifimiz olacak. Bitkisel göğüs büyütme tarifi ve göğüs büyütme masajı ile birkaç ay içinde en az 2 beden büyüme sağlayabilirsiniz.

Çörek Otu Yağı Göğsü Büyütür Mü?

Çörek otu yağı göğsü büyütür mü? Bu sorunun cevabı evet hemde beklediğinizden çok daha fazla. Göğüslerini büyütmek isteyen kadınlar mucizevi çörek otu yağı ve beraberinde şerbetçi otu, ada çayı veya rezene çayından birini de kullanarak daha büyük göğüslere sahip olmak […]

Dekolte Bölgesi Sivilceleri için Çözümler

Göğüsteki sivilceler için maskeler
Dekolte bölgesinde ortaya çıkan sivilceler genellikle hormonlarla ilgilidir. Vücudun yağ oranı dengesini yitirmeye başladığında sivilceler yüz kısmından boyun bölgesine oradan da dekolteye kadar inebilir. Dekolte bölgesi sivilceleri için Cilt.net olarak aşağıda verdiğimiz tarifleri ve önerileri uygulayabilirsiniz.

Gögüs Sarkmaları Nasıl Düzeltilir

Sarkık göğüsler için öneriler
Sarkık göğüsler genellikle doğumdan sonra bulunduğu görüntüye ulaşır. Bununla birlikte geçen yılların etkisi de göğüslerin sarkmasına neden olur. Göğsün elastikiyetini kaybetmesiyle birlikte göğüsler aşağı doğru sarkar peki bu göğüs sarkmaları nasıl düzeltilir? Cilt.net olarak aşağıda verdiğimiz önerileri uyguladığınızda göğüslerinizin toparladığını göreceksiniz.

Göğüs Toparlayıcı Kremler

Avon Liquid Bra Lifting
Göğüs toparlayıcı kremler ile birlikte öz güveninizi toparlarken aynı zamanda göğüslerinizde estetik bir şekil alır. Yer çekimi etkisi ile zamanla sarkan göğüsler için etkili olan toparlayıcı kremler rutin kullanımla birlikte göğüslerinize ameliyatsız düzgün bir görünüm kazandırır. Cilt.netin bu yazısında en iyi göğüs toparlayıcı kremler ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Göğüs Dikleştirici Kremler

Loreal Paris Göğüs Dikleştirici
Zaman içinde sarkan kilo alıp vermeyle dikliğini ve hacmini kaybeden göğüsler için bir takım kremlerden yardım alarak etkili bir toparlanma sağlamanız mümkündür. Kadınlarda daha sık doğumdan sonra görülen göğüs sarkıklığı zaman geçtikçe göğüslerin yumuşamasına neden olur. Bu konuda Cilt.net olarak araştırdığımız göğüs dikleştirici kremlerden yadım alarak daha dik ve sert göğüslere kavuşabilirsiniz.

Göğüs Büyütme Kürü

Göğüs büyütme kürü
Göğüs büyütme : Göğüsler bayanlar için güzelliğin simgesidir. Ancak birçok bayan göğüslerinin ufak olmasından dolayı şikayetçidir. Göğüs yapısı ufak olan bayanlar için cerrahi haricinde birçok alternatif çözümler bulunmaktadır.

Hamilelikte Göğüs Bakımı

göğüs bakımı önerileri
Hamilelikte Göğüs Bakımı : Gebelik sürecinde göğüslerin ebadı ve boyutu değişir. Annenin haberi olmadan süt kanalları bebek için üretim yapmaya başlar! Hamilelik dönemlerinde belli haftalardan sonra göğüsler hassas olmaya başlar. Bu dönemlerde göğüsler özel bir bakım isteyebilir.


1/212
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız