Cilt Bakımı Ve Güzellik

Estetik Ve Lazer İşlemler

Yüz Estetiği; Kaş kaldırma Burun ve Dudak Estetiği, Göğüs estetiği Yağ aldırma ve Diğer estetik Türleri. Estetik merkezleri hangi merkez daha kaliteli, Estetik öncesi ve sonrası ne yapmalı

Göğüs Silikonları Zararlı Mı

gogus-silikonlari-zararli-mi
Göğüs silikonları genel manada göğüs boyutlarından memnun olmayan kadınların, kilo alıp verme vb. nedenlerden dolayı göğüs derisi sarkan kadınların ya da başka hastalıklardan ötürü göğüslerinde deformasyon yaşayan kadınların eksetiyetle tercih ettikleri silikon ameliyatı, güvenilir bir cerrah tarafından yapıldığında hiç bir sorun çıkarmayan bir estetik müdahale biçimidir.

Kaş Kontürü Nasıl Yapılır ? Nasıl Çıkarılır ?

kas-konturu-nasil-yapilir-nasil-cikarilir
Doğal kaş kontürü, kaşların kalıbını ya da estetiğini hiç bir şekilde bozmadan aksine daha tok ve dikkat çekici bir görüntü oluşturarak yüzdeki karakterize yapıyı da daha iyi noktalara çekmektedir.

Yüz gençleştirmeyle 10 ile 25 yıla kadar gençleşmek mümkün

Yüz Germe
Yüz gençleştirme ameliyatları, estetik müdehaleler arasında en önemli operasyonlardan biridir. Yüz germe ameliyatı düşünenler için bazı önemli bilgiler sizlerle.

Gözaltı Morluklarına Lazer Tedavisi

goz-alti-morluklari
Gözaltı morluklarının yarattığı rahatsızlıktan kurtulmak için çeşitli yöntemler mevcut ama bu yöntemler arasında tercihlerinize uygun olanını belirlemek gerek.

Kaş ekimi tedavisi nasıl yapılır?

kas-ekimi-nedir-nasil-yapilir
Kaş ekimi artık lokal anestezi ile günümüzde rahatlıkla yapılabiliyor.Böylece kaş dökülmesinin olduğu bölgeler kapatılarak istenilen görünüme kolaylıkla kavuşulabiliyor.

Lazerle Cilt Gençleştirme

Lazerle leke tedvaisi
Lazerle Cilt Gençleştirme: Ölü cilt tabakasını uzaklaştırarak cilt yüzeyindeki renk bozukluklarını gideren, ince kırışıklıklara karşı etkili olan cilt gençleştirme işlemi, belirli yaş üstü tüm bayanlar tarafından kullanılabilmektedir. İlerleyen yaşla birlikte deri incelir ve sarkmaya başlar. Lazerle cilt gençleştirme işleminde bunun gibi sorunlar ortadan kaldırılmaktadır.

Yüz Gençleştirme Yöntemleri

Yüz gençleştirme
Yüz Gençleştirme: Yüz gençleştirmek için cildinizde oluşan kırışıklık ve leke gibi sorunları gidermeniz gerekmektedir. Yüz gençleştirmek için uygulanan işlemleri düzenli olarak tekrarlamalısınız. Aşağıda sizin için en etkili yüz gençleştirme yöntemlerini sıraladık. Yüz gençleştiren yöntemleri düzenli olarak uygulamalısınız.

Cilt Ütüleme

Cilt ütülemek
Cilt ütüleme nedir ? Yaşlandıkça ciltte sarkmalar ve kırışıklıklar meydana gelir. Cildinize ameliyat, botoks ya da bir takım cerrahi işlemler yaptırmak zorunda kalırsınız. Acısız, iğnesiz, ağrısız ve ameliyatsız gencecik bir cilde kavuşmak istiyorsanız ütüleme yöntemini tercih edebilirsiniz. Cilt Ütüleme yöntemi ile cildiniz 15 yaş gençleşir.

Karın Estetiği

Karın estetiği nedir? Nasıl yapılır? Karın estetiği sonrası yapılması gerekenler
Karın Estetiği: Karın estetiği uygulamaları ile bel bölgesinin yağsız, ince ve fit bir görünüme kavuşması sağlanır. Karın estetiği yapılacak kişinin yaşı, kilosu ve vücut hatları önem taşır. Hamilelik, ilerleyen yaş ve kilo alıp verme gibi durumlar karın estetiğinin bozulmasına neden olur.

Göz Altı Torbası Ameliyatı

Gözaltı torbası ameliyatı
Gözün altında torba oluşumu çoğunlukla uykusuzluk ve ödem nedeniyle oluşabilmektedir. Yaşlanmaya bağlı etkiler arasında da göz altı şişmesi bulunmaktadır.

Lazerle Dövme Sildirme Fiyatları

Lazerle dövme sildirme fiyatları
Dövme Sildirme Fiyatları: Lazerle dövme sildirme fiyatları belirlenirken dövmenin boyutu ve daha çok kaç seans süreceği fiyat belirlemede etkilidir. Dövme sildirme işlemleri arasında en etkili çözüm olan lazerle dövme sildirme, dövme mürekkebinin parçalanarak vücut tarafından dışarı atılmasına yardımcı olur.

Dövme Silme Yöntemleri

Dövme sildirme ile ilgili bilinmesi gerekenler
Dövme Sildirme Yöntemleri: Dövme sildirme yöntemleri ve fiyatları değişiklik göstermekle beraber bazı uygulamalar kesin sonuç da vermeyebiliyor. Lazerle dövme sildirme kısa sürede kesin sonuç veren bir yöntemdir fakat fiyatı daha pahalıdır.

Burun Küçültme Egzersizleri

Burun küçültme egzersizi nasıl yapılır, faydaları.
Burun Küçültme Egzersizleri: Burun küçültme egzersizi yaparak burnunuzun şeklini istediğiniz gibi düzeltebilir ve düzenli olarak egzersizleri uygulamaya devam ederek rahatsız olduğunuz görünümden uzaklaşabilirsiniz. Burun küçültme yöntemleri arasında en zararsız ve uygulaması en kolay olan burun düzeltme egzersizleri ile şaşırtıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Lazerle Çatlak Tedavisi

Ciltte oluşan çatlaklar için lazer tedavisi
Lazerle Çatlak Tedavisi: Vücut çatlakları Kilo alıp verme sonucu oluştuğu düşünülen çatlaklar aslında hormonlarla alakalıdır. Genellikle kilo alıp verildiğinde hormonlar etkilendiğinden cilt çatlakları görülür. Derinin alt kısmındaki kolajen yapı gerilmelerden zarar görerek çatlak oluşmasına neden olurken lazerle çatlak tedavisi bu kolajen yapıyı onarmayı hedefler. Derinin alt kısmındaki kolajen yapı gerilmelerden zarar görerek çatlak oluşmasına neden olurken lazerle çatlak tedavisi bu kolajen yapıyı onarmayı hedefler. Lazerle çatlak tedavisi evde uygulanan doğal çatlak tedavisi işlemlerinden farklı olarak bir güzellik merkezi veya hastanede lazer ışınlarının deri altına müdahalesi ile yapılır.

Çatlaklar için Lazer Tedavisi Fiyatları

Lazerle çatlak tedavisi fiyatları
Lazerle bazı renk ve bölgelerdeki çatlaklar 3-5 seans süren tedavi yolları ile giderilebilir. Lazerle çatlak tedavisi yapan pek çok klinik bulunmakla birlikte kullanılan aletler ve şehirlere göre de tedavinin ücreti azda olsa değişikliğe uğramaktadır.

Göz Altı Işık Dolgusu

Gözaltı ışık dolgusu nedir? Nasıl yapılır? Göz altı ışık dolgusunun faydaları, öncesi ve sonrası
Gözaltı ışık dolgusu sayesinde mor halkalar ve gözaltı şişlikleri giderilir ve daha sağlıklı bir görünüm elde edilir. Gözaltı ışık dolgusu için daha fazla bilgi edinmek isterseniz makalemizi okuyabilirsiniz. Gözaltlarında bulunan mor halkalar ve şişlikler ister istemez sizi büyük gösterir. Yaşam şartları, stres ve genetik özellikler en çok gözaltlarında kendini belli eder. Gözaltlarında oluşan bu sorunlar sizi yorgun, halsiz ve sağlıksız gösterebilir.

İzmir Burun Estetiği

İzmirdeki en iyi burun estetiği merkezleri
İzmir Burun Estetiği: Burun estetiği yaptırmak isteyen İzmir’liler için İzmir’de bulunan en iyi doktorları araştırıp sizler için yayınladık. Sizde burnunuzun görünümünden hoşlanmıyorsanız en kısa zamanda uzman doktorlarla görüşüp bilgi alabilir size en çok yakışan burunu yaptırabilirsiniz.

Ameliyat İzi Nasıl Geçer?

Ameliyat izlerini geçiren en iyi yöntem tca peeling işlemidir.
Ameliyat İzi Nasıl Geçer? Gülü seven dikenine katlanır atasözü tamda bu konu için geçerlidir. Güzelleşmek için geçirdiğimiz operasyonlar sonrasında ciltte kalan izleri geçirmek oldukça zor bir durumdur. Peki ameliyat izleri nasıl geçer? Merak ediyorsanız makalemizi okumalısınız.


1/6123456
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız