Cilt Bakımı Ve Güzellik

Estetik Ve Lazer İşlemler

Yüz Estetiği; Kaş kaldırma Burun ve Dudak Estetiği, Göğüs estetiği Yağ aldırma ve Diğer estetik Türleri. Estetik merkezleri hangi merkez daha kaliteli, Estetik öncesi ve sonrası ne yapmalı

Silikonlu Göğüs Zararlı Mıdır ?

gogus-silikonlari-zararli-mi
Silikon maddesinin sağlığa etkisi Tüm dünyada olduğu gibi yakın dönemlerden itibaren ülkemizde de kadınlar arasında çok yaygın bir estetik müdahale olan göğüs silikonu yaptırmak; çoğu kadın için daha özgüvenli bir duruşa ve daha dikkat çekici bir görüntüye kavuşmanın altın anahtarıdır. […]

Kaş Kontürü Nasıl Yapılır ? Nasıl Çıkarılır ?

kas-konturu-nasil-yapilir-nasil-cikarilir
Doğal kaş kontürü, kaşların kalıbını ya da estetiğini hiç bir şekilde bozmadan aksine daha tok ve dikkat çekici bir görüntü oluşturarak yüzdeki karakterize yapıyı da daha iyi noktalara çekmektedir.

Cilt Ütüleme

Cilt ütülemek
Cilt ütüleme nedir ? Yaşlandıkça ciltte sarkmalar ve kırışıklıklar meydana gelir. Cildinize ameliyat, botoks ya da bir takım cerrahi işlemler yaptırmak zorunda kalırsınız. Acısız, iğnesiz, ağrısız ve ameliyatsız gencecik bir cilde kavuşmak istiyorsanız ütüleme yöntemini tercih edebilirsiniz. Cilt Ütüleme yöntemi ile cildiniz 15 yaş gençleşir.

Lazerle Dövme Sildirme Fiyatları

Lazerle dövme sildirme fiyatları
Dövme Sildirme Fiyatları: Lazerle dövme sildirme fiyatları belirlenirken dövmenin boyutu ve daha çok kaç seans süreceği fiyat belirlemede etkilidir. Dövme sildirme işlemleri arasında en etkili çözüm olan lazerle dövme sildirme, dövme mürekkebinin parçalanarak vücut tarafından dışarı atılmasına yardımcı olur.

Burun Küçültme Egzersizleri

Burun küçültme egzersizi nasıl yapılır, faydaları.
Burun Küçültme Egzersizleri: Burun küçültme egzersizi yaparak burnunuzun şeklini istediğiniz gibi düzeltebilir ve düzenli olarak egzersizleri uygulamaya devam ederek rahatsız olduğunuz görünümden uzaklaşabilirsiniz. Burun küçültme yöntemleri arasında en zararsız ve uygulaması en kolay olan burun düzeltme egzersizleri ile şaşırtıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Çatlaklar için Lazer Tedavisi Fiyatları

Lazerle çatlak tedavisi fiyatları
Lazerle bazı renk ve bölgelerdeki çatlaklar 3-5 seans süren tedavi yolları ile giderilebilir. Lazerle çatlak tedavisi yapan pek çok klinik bulunmakla birlikte kullanılan aletler ve şehirlere göre de tedavinin ücreti azda olsa değişikliğe uğramaktadır.

Elmacık Kemiği Dolgusu Nasıl Yapılır?

Elmacık kemiği dolgusu
Elmacık kemiği yüzün orta bölümlerinden dudaklara kadar olan bölge olup bazı insanlarda çukurluk, çökme ve düzensizlikler görülür. Bu düzensizlikler elmacık kemiği dolgusu ile giderilmektedir. Kişinin spesifik durumuna göre, protez, silikon ile tedavi ve dolgu tedavilerinden birisi uygun görülerek uygulanır. Elmacık […]

Yanak Yağı Aldırma İşlemi

Yanak yağlarını aldırma
Yanak yağının alınması işlemi kilo alımından dolayı yanakları şişkin ve hacimli duran kişilere uygulanmaktadır. Daha çekici yüz hatlarına kavuşmak ve elmacık kemiklerinin belirginleşmesi için yanak yağının aldırılması mümkündür. Yanak yağı aldırma işlemi yapılışı ve diğer detayları cilt.net de sizlerle.

Solaryum Seans Ücetleri

Solaryum seans ücretleri
Solaryum seans ücretleri pahalı olmamakla birlikte; Günden güne bronz bir tene sahip olmanızı sağlayan solaryum cihazları ile kendinizi çok hızlı bir şekilde daha güzel ve estetik hissedebilirsiniz. Günlerce güneş altında kalmadan elde edebileceğiniz bronzluğun fiyatını sizler için araştırdık.

Dudak Dolgusu Sonrası Sorunlar

Dudak dolgusu sonrası sorunlar
Dudak dolgusu ilk yapıldığı andan itibaren gözünüze tuhaf gelebilir. Bunun nedeni dudak içine enjekte edilen dolgunun kendi dudağınızla bütünleşmeye çalışmasıdır. Dudak dolgusu sonrası oluşan şişlik, ödem ve renk değişimi sorunları ve çözümleri Cilt.net farkıyla sizlerle.

Silikon Ameliyatı Sonrası Süreç

Silikon ameliyatı sonrası
Göğüslerin istenilen ölçüye gelmesinde yardımcı olan jel ile doldurulan maddedir. Göğüsleriniz istediğiniz ölçüye geldi ve ameliyat başarı ile sonuçlandı fakat daha sonrasında neler yaşayacaksınız? Silikon ameliyat sonrası hangi durumlarla karşılaşacaksınız ve nasıl hareket etmeniz gerekiyor. Cilt.net olarak silikon ameliyatı sonrası yaşayacağınız olası problemleri ve dikkat etmeniz gerekenleri sizler için araştırdık.

Kaş Dövmesi Zararları

Kaş dövmesi zararları ve komplikasyonlar.
Kaş dövmesi kadınlar için pratik bir yöntem gibi görünse de herkes tarafından aynı oranda beğenilmeyebilir. Ortaya çıkan görüntü kimi zaman oldukça yapay dururken geri dönüşü zor olan problemlerle uğraşmanıza neden olabilir. Kaş dövmesi zararları neler? Merak edenler Cilt.netin bu yazısında bu bilgiye ulaşabilir.

Lazerle Burun Eti Ameliyatı

Lazerle burun eti ameliyatı
Burun eti ameliyatı: Burnun asıl görevi nefes almayı sağlamaktır. Dışarıdan alınan havanın ısıtılmasıyla nemlendirilmesi aynı anda yapılmaktadır. Bu işlemler burnun iç tarafında bulunan ve ismine ‘konka’ adı verilen etler sayesinde gerçekleşmektedir. Bu etlerde oluşan sorunlar Lazerle burun eti ameliyatı ile düzeltilir.

Burun Estetiği Uzmanları-Fiyatları

Burun estetiği
Burun estetiği yaptıracak kişiler öncelikle olarak burun estetiği fiyatları ve Burun estetiği merkezlerini araştırıp bütçelerine uygun kaliteli merkezleri tercih etmelidir. Aşağıda yazan uzman doktorlar ve fiyatları size yardımcı olacaktır. burun estetiği yapan en iyi doktorlar ve Burun estetiği fiyatları ;

Cildi Güzelleştiren Vitaminler

Cildi güzelleştiren vitaminler
Güzelleştiren Yiyecekler; İçeriden alınan güzellik beslenmenin ve vitaminlerin güzelliğe olan katkısını unutmamak gerekir. Aşağıda sizlere kısaca vitaminler hakkında bilgi vermek istiyorum:

Burun Ameliyatı Öncesi ve Sonrası Neler Yapılmalı ?

Burun ameliyatı sonrası
Burun ameliyatı; Burun şeklindeki bozukluklar oldukça moral bozucudur. Burun yapısı düzgün olmayan insanlar; hayatlarının her döneminde bunu kendilerine sorun yaparlar. Bu sorundan kurtulmak için buruna estetik ameliyat yapılabilir. Burun estetiği olmak isteyen kişilerin genellikle burundaki kemik yapıları çok bozuktur. Kemerli burun diye tabir edilen; burun yapısına sahiptirler. Burun estetiği olmak isteyen insanlar özel bir klinikten randevu alarak; bütün ayrıntıları ile ameliyat şeklini konuşmalıdırlar.


Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız