Cilt Bakımı Ve Güzellik

Ağız Ve diş Sağlığı

Ağız ve Diş Sağlığı; Ağız Kokuları, Diş ve diş eti hastalıkları ,Ağız meydana gelen aft gibi yaralar ve Bu rahatsızlıkların doğal tedavileri

Ağız kokusuna sizde artık son verin

agiz_kokusu_nasil_onlenir
Ağızda çeşitli faktörlerden kaynaklı olarak koku oluşabilir . Bu koku kişileri çok rahatsız ettiği için çözüm yolları aranmaktadır.

Diş eti morarmasına doğal ve lazer tedavisi yöntemleri

diseti-morluğu-tedavisi
Diş eti morarmasının çok farklı sebepleri ortaya çıkarken, sizde bu sorunu yaşıyorsanız nasıl giderebileceğinizin cevabını bu makalemizde bulabileceksiniz.

Dil Şişmesi Neden Olur?

dil şişmesi neden olur
Dil Şişmesi Neden Olur? Alerjik reaksiyon belirtisi olan dil şişmesi, hastalık habercisi olarak da görülebilir. Dil şişmesinin belirtisi olduğu hastalıklardan en ciddisi dil kanseridir. Dil şişmesi, ağız içinde oluşan enfeksiyonlar nedeniyle de ortaya çıkabilmektedir. Dildeki şişme 2 gün içinde geçmediyse derhal doktora başvurulmalıdır.

Dudak Morarması Nasıl Geçer

Dudak morarması neden olur? Nasıl geçer?
Dudak Morarması Nasıl Geçer: Dudak Morarması ciddi hastalıkların habercisi olabilmektedir. Dudak derisi altındaki kılcal damarlarda meydana gelen sorunlar da dudaklarda morarma yapabilmektedir. Sigara kullanan kişilerin dudakları düzensiz kan dolaşımı nedeniyle morarabilmektedir. İlerleyen yaşa bağlı olarak da dudaklar morarabilir.

Diş Beyazlatma

Evde diş beyazlatma
Diş Beyazlatma Yöntemleri: Diş Beyazlatma işlemi doğal yollar kullanılarak da basitçe gerçekleştirilebiliyor. Dişlerin daha beyaz görünmesi için diş macunları kimi zaman yetersiz kalabilmektedir. Bu noktada devreye giren doğal tarifler ile diş beyazlaması sağlayabilirsiniz.

Diş Beyazlatma Kalemi

Hollywood yıldızlarının kullandığı diş beyazlatma kalemi
Son günlerde çoğu eczanede, markette vb. alanlarda raflarda sık sık gördüğümüz ürünlerden biri olan diş beyazlatma kalemleri; normalde dişçilerin muayenehanelerinde yaptıkları müdahalelerin çok daha küçük ve basit bir forma sokularak istenilen sonuca ulaşılmasını sağlayan güzel birer icattır. Diş beyazlatma kaleminin […]

İbrahim Saraçoğlu Diş Beyazlatma Kürü

İbrahim Saraçoğlu diş beyazlatma kürü
İbrahim Saraçoğlu Diş Beyazlatma Kürü: İbrahim Saraçoğlu birçok televizyon programında verdiği bilgilerle insanlara şifa kaynağı oluyor. Fırçalandığı halde sarımtırak olan ve lekelerin gitmediği kötü görünen dişler için İbrahim Saraçoğlu diş beyazlatma kürü'nü uygulayabilirsiniz.

Karbonatın Dişe Faydaları

Karbonatın dişe faydaları
Karbonat dişlerin üzerindeki lekelenmeleri ve zamanla yerleşen plakları giderebilmek için etkili bir yöntemdir. Dişin dış yüzeyinde bulunan tabakanın temizlenmesini sağlayarak dişlerinizin parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar. Karbonatın dişe tüm faydaları Cilt.net farkıyla sizlerle.

Şems Aslan Diş Macunu Tarifi

Şems aslan doğal diş macunu tarifi
Şems Aslan’nın doğal bitkilerle hazırladığı diş macunu dişlerin beyazlamasında ve ağız bakımında çok faydalı. Bütün güzelliğin ağız yoluyla cildimize geçtiğini düşünürsek ağız bakımı oldukça önem kazanıyor. Hollywood gülüşü ile bilinen beyaz dişler Şams Aslan doğal diş macunu ile gerçekleşiyor. Ağız bakımında da çok farklı ürünler mevcut fakat kendi evinizde doğal yöntemlerle hazırlayacağınız macun çok daha etkileyici değil mi?

Aft Tedavisi

Bitkisel aft tedavisi
Aft (Ağız yaraları ); ağız içinde çıkan ve acılı bir süreçten meydana gelen ağız hastalığıdır. Aft’ nin önüne geçmek çoğu zaman mümkün olmaz. Fakat Aft bitkisel tedavi ve doğal tedavi yöntemleri ile bir nebze azaltılabilir. Aft Tedavisi ( Böğürtlen) - 1 avuç böğürtlen yaprağı, -3 su bardağı su


Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız