Cilt Bakımı Ve Güzellik

Saç Şekilleri Ve Yıkama

Saç şekilleri, Saç modelleri ve Saç yıkama yöntemleri: Uzun, kısa, dalgalı saç modelleri, Fiyonk, topuz, Örgü saç modelleri ve yapılışları ünlülerin saç stilleri ve saç yıkama yöntemleri.

Evde Kıvırcık Saç Nasıl Yapılır ?

kivircik-sac-kullanimi
Kıvırcık saç yapma konusunda, özellikle "pırasa gibi" şeklinde tabir edilen dümdüz saçlara sahip kadınların ya da görüntü olarak kendilerini memnun etmeyen hafif saç dalgalarına sahip olan kadınların pek çok kez araştırma yaptıkları bilinmektedir. Çünkü zaten hem kadınlar arasında hem de insanlar arasında kendinde olmayana sahip olma dürtüsü çoğu noktada baskın olabildiğinden; ayrıca kadınların da saç stilleriyle kendilerine olan özgüvenleri daha da arttığından doğal kıvırcık saç yapımı konusunda oldukça özverili oldukları dikkat çekmektedir.

Dalgalı Saç Nasıl Yapılır ?

dalgali-sac-nasil-yapilir
Hem kadınların hem de erkeklerin saç uzunluğu, eğer bir model denenebilecek uzunluğa eriştiyse yüz tiplerine gidebilecek pek çok modelden deneyebilecekleri bir tür de dalgalı saç modelleridir. Dalgalı saç modelleri erkeklerde de kadınlarda da çok havalı ve dikakt çekici bir görüntü yaratabilmek için sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Doğal dalgalı saç nasıl yapılır diye araştırıldığında, dalgalı saç yapmak için hem evde dalgalı saç nasıl yapılır sorusunun cevabı bulunabilmekte hem de yararlanılabilecek düzleştirici ile dalga yapmak nasıl olur öğrenilebilmektedir.

Saçlara Doğal Dalga Şekli Nasıl Verilir?

saclarda-su-dalgasi
Düz saçlardan sıkıldığınız zamanlarda saçlarınıza kuaföre gitmeden evde doğal dalgalar yapabilirsiniz.

Saç Nasıl Yıkanır

Saç Nasıl Yıkanır
Saç Yıkama ; Şampuan seçimi saç yıkamanın ilk kuralıdır. Saç tellerinizin yapısına göre ve saç derisinin o anki durumuna göre şampuan seçmelisiniz. Saçlarınız yağlı ise kuru saçlar için bir şampuan alamazsınız bu saçlarınızın daha fazla yağlanmasına sebep olur. Saçlarınız kuru ise bu seferde yağlı şampuan kullanmamalısınız. Saç derisinde sorun olan kişiler genellikle kepek veya mantar gibi problemlerle boğuşurlar. Bu nedenle şampuan seçilirken saçları kurutmayan ve saçlara nem verecek şampuanlar tercih edilmelidir.

Brezilya Fönünün Zararları

Brezilya fönü zararları
Brezilya Fönünün Zararları: Brezilya fönü olarak adlandırılan kalıcı fönün saçlara zararı olduğu bilinen bir gerçektir. Saç sağlığının zamanla bozulmasına neden olan Brezilya fönünü kullanmadan önce zararları hakkında bilgi sahibi olmanız, sonradan yaşayacağınız pişmanlıkların önüne geçecektir.

Saçları Dolgun Göstermenin Yolları

Saçları dolgun göstermek için yapmanız gerekenler.
Saçları Dolgun Göstermenin Yolları: Saçlarınızın daha dolgun ve hacimli bir görünüme sahip olması için uzmanların önerilerine kulak vermelisiniz. Saçları dolgun göstermek için saç kesiminden tarama şekline ve doğru şampuan seçimine kadar çok özel püf noktaları ve öneriler.

Kısa Saça Fön Nasıl Çekilir

Kısa saça fön nasıl çekilir
Kısa Saça Fön Nasıl Çekilir: Saçları kısa olan kişiler saçlarını şekillendirme ve düzleştirmede avantajlı olsa da fön çekme noktasında bazen sorunlar yaşayabilmektedir. Saç tellerini fırçaya almak ve fırçada sabit tutmak bazı zaman güç olabilmektedir. Kısa saça fön nasıl çekilir sizler için pratik yollarını aktardık. Bu yöntemleri kullanarak rahatlıkla kısa saçlara fön çekilebilmektedir.

Hacimli Saçlar İçin Ne Yapılmalı

Hacimli saçlar için ne yapmalı?
Hacimli Saçlar İçin Yapılması Gerekenler: Doğal parlaklık ve hacimli saçlar her bayanın arzuladığı bir şeydir. Hacimli saçlara sahip olmak için yapmanız gerekenler son derece basit. Sizler için önerdiğimiz uygulamalar ile kolayca hacimli saçlara sahip olabilirsiniz.

Kıvırcık Saça Nasıl Şekil Verilir

Kıvırcık dalgalı saça nasıl şekil verilir
Kıvırcık Saça Nasıl Şekil Verilir: Dalgalı saçlara şekil vermek oldukça zordur ve bu saç tipleri hacimli ve uğraştırıcıdır. Sizlerle paylaştığımız yöntemleri uygulayarak saçlarınıza dilediğiniz şekli verebilir ve saç bakımı konusunda endişe etmenize gerek kalmaz.

Saç Nasıl Düzleştirilir

Brezilya fönüyle saç düzleştirme
Saç Nasıl Düzleştirilir: Hacimli ve kabarık saçları düzleştirmek zor olmakla beraber, kabarık saçları düzleştirmek için fazlaca çaba sarf etmek gerekir. Saç düzleştirmek için bir çok farklı yöntemler bulunmaktadır. Saçları dalgalı olan kişiler sürekli saç düzleştirme işlemi uyguladığı için saçlar yıpranabilmektedir.

Saç Düzleştirme Teknikleri

Saç düzleştirme
Saç Düzleştirme Yöntemleri: Sık ve kabarık saçları şekillendirmek daha zordur. Bu nedenle saç düzleştirme teknikleri ile saçınızı geçici veya kalıcı olarak düzleştirebilirsiniz. Saç düzleştirirken çeşitli ısı kaynaklı araçlar kullanılabildiği gibi doğal maskelerden de yardım alınabiliyor.

Küçük Kızlar İçin Saç Modelleri

kız çocukları için saç modelleri
Küçük Kız Çocuğu İçin Saç Modelleri: Küçük kızlar için en güzel saç modelleri arasından dilediğinizi seçerek çocuğunuza yada bebeğinize uygulayabilirsiniz. Özel günler yada günlük saç modelleri küçük kızlar için şirin ve tatlı bir görünüm oluşturacaktır.

Zik Zak Saç Modelleri Nasıl Yapılır

ZikZak Saç Modelleri örnekleri ile zik zak saç modeli yapımı
Zik Zak Saç Modeli Nasıl Yapılır: Trend haline gelen yeni saç modelleri arasında en çok merak edilen zik zak saç modeli nasıl yapılır? Zor gibi görünen fakat oldukça kolay bir saç modeli olan zik zak saç modelini resimler ve küçük püf noktalar ile kolaylıkla yapabileceğinizi göreceksiniz.

Saç Modelleri

2015 saç modelleri yeni trend saç kesimleri
Saç Modelleri: 2015 son moda saç modelleri ve saç renkleri sadelik ve sıra dışı kesim modellerini barındırıyor. En güzel saç modelleri arasında kısa saç modelleri son dönemde tekrar trend hale gelmiş durumda.

Kısa Saç Modelleri

kısa saç kesimi
Kısa Saç Modelleri: Bayanların ilk tercihi uzun saçtan yana olsa da kısa saç modelleri herkesin hayatında en az bir dönem arzuladığı saç şekilleri arasında yer alır. Rahatlık bakımından kısa kesim saç modelleri oldukça kullanışlı ve yüz hatlarına da bağlı olmak üzere bazılarına daha çok yakışmakta.

Yandan Toplanmış Saç Modelleri

Yandan Şekil Verilmiş Saçlar
Yandan Toplanmış Saç Modelleri: Ünlülerin sık kullandığı yandan toplanmış saç modelleri 2015’te favori saç modelleri arasında. Saçlarınızı kendinizde kolayca evde bu modellerde hazırlayıp şık görünebilirsiniz.

Sevgiliyle Buluşmak için En Güzel Saç Modelleri

Sevgiliyle buluşmadan önce yapabileceğiniz saç modelleri
Sevgiliyle Buluşmak için En Güzel Saç Modelleri: Sevgiliyle buluşma öncesi hazırlıklar ayrı bir özen ister. Kıyafetten tutunda makyaja kadar daha bir çekici olmaya çalışırız. Peki bu kadar özen arasında saçınızın nasıl olmasına hala karar veremediyseniz, en güzel saç modellerine galerimizden göz atabilirsiniz.

2015 Saç Kesim Modelleri

Ünlü Kadınların 2015 Yılında Tercih Ettikleri Saç Modelleri
2015 Saç Kesim Modelleri: En çok beğenilen ünlüler 2015’de yine cool görüntüleri ile konuşuluyor. 2015 yılında saç kesimi modasını takip etmek istiyorsanız sizde en çok beğenilen ünlülerden ilham alabilirsiniz. Uzun ve bakımsız saçlarınızı sevmiyorsanız 2015 de saçlarınızı biraz kestirmelisiniz.


1/6123456
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız