Cilt Bakımı Ve Güzellik

Saç Problemleri

Saç problemleri kategorisi içerisinde; saç dökülmesi başta olmak üzere, Saç beyazlaması, Kepek, Pullanma, Saç hastalıkları ve diğer saç problemlerine çözüm bulabilirsiniz…

    
    Alt Kategoriler
  • Kategori yok

Saçı Hergün Yıkamak Zararlı Mı?

Sık yıkanan saçlar

Saçı Hergün Yıkamak Zararlı Mı? Saçları hergün yıkamak neden zararlı? Saç derisinde kendine özel yağ dengesi bulunur, saçların her gün yıkanması bu yağ dengesinin bozulmasına neden olur.

Saç Dökülmesine iyi Gelen Besinler

Saç dökülmesi için yiyecekler

Saç Dökülmesine iyi Gelen Besinler: Yanlış beslenme yüzünden dökülen saçların dökülmesini engelleyen ve sık sık tüketilmesi gereken besinler. Cilt.

Saç Dökülmesine Karşı Çözümler

Saç dökülmesi için çözüm

Saçlar kadının dişiliğini ön plana çıkarır. Dökülen saçlar zamanla seyrekleşir dikkat edilmediği takdir de kellikle sonuçlanabilir.

Prp Saç Tedavisi Nedir

Prp yöntemiyle saç nasıl tedavi edilir?

Saç kökleri ve saç sağlığı hakkında en yeni tedavi yöntemlerinden biri olan Prp saç tedavisi kişinin kendi kanıyla yapılır.

Suna Dumankaya Saç Dökülmesi Tedavisi

Saç dökülmesini önlemek

Suna Dumankaya’nın saç dökülmesi ile ilgili verdiği reçeteler saç dökülmesi problemi yaşayanlar için son derece doğal ve etkili yöntemlerden oluşmaktadır.

Kepek Nasıl Geçer?

Saçlardaki kepeğin nedenleri ve çözümleri

Kepek saç derisinden dökülmesinden kaynaklanan bir saç problemidir. Kepek düzenli bakım ve dikkatle uygulanan saç bakım tedavileri ile kontrol altına alınabilir.

İbrahim Saraçoğlu Saç Dökülmesi Kürü

Saç dökülmesi için lavanta kürü

İbrahim Saraçoğlu saç sağlığı için birbirinden farklı ve pozitif yöntemleri ile saçların hızla uzamasını sağladığı gibi saç dökülmesi içinde etkili tedavi yöntemleri önermektedir.

İbrahim Saraçoğlu Saç Beyazlaması Kürü

İbrahim Saraçoğlundan saç beyazlaması için doğal tarifler

İbrahim Saraçoğlu’nun saçlar için faydalı formüllerinden biride saç beyazlamasını durduran ve geçirmeye yönelik saç kürleridir. Cilt.

Kepek için Bitkisel Çözümler

Kepek için doğal ve bitkisel tarifler

Kadın veya erkek fark etmeksizin ortak bir sorundur kepek. Birçok şampuan ya da kimyasal ürünler deneyip yinede kepek sorunundan kurtulamadıysanız cilt.

Saç Dökülmesine İyi Gelen Bitkiler

Saç dökülmesine iyi gelen bitkiler

Saç dökülmeleri dış etkenlerden ve iç etkenlerden kaynaklı yaşanan bir cilt sorunudur.

Kadınlarda Saç Dökülmesine Bitkisel Çözümler

Saç dökülmesine karşı bitkisel çözümler

Genel manada bir erkek problemi olan kellik, kadınlarda daha seyrek görülmektedir. Eğer özel bir hastalık yoksa, saç dökülmesinin sebebi irsidir ve çoğunlukla hormonlarla ( testasteron ) ilişkilidir.

Saç Dökülmesi Tedavisi

Dökülen saçlar için tedavi yöntemleri

Saç dökülmesi tedavisi: Saç dökülmesini engellemek için önerilen maskeler ve bitkisel kürlerin yanı sıra bir takım günlük saç bakım rutinine bağlı kalınmalıdır.

Saç Dökülmesine Doğal Çözümler

Saç dökülmesine son

Saç dökülmesi için kullanılamayan ilaç denememiş şampuan kalmaz fakat yine de dökülmeleri durmaz. Doğada bulunan besinler ile saç dökülmelerine son verebilirsiniz. Cilt.

Saç Dökülmesine Doğal Çözümler

Saç dökülmesi için doğal maske ve kürler

Saç dökülmesine doğal çözüm arayanalar saç dökülmesi için uygulayacağınız maskeler saçın yapısını destekler ve saç köklerini besler. Cilt.

Saç Dökülmesini Engelleyen Yiyecekler

Saç dökülmesi için yiyecekler

Saçlarınız sürekli olarak dökülüyor ve engelleyemiyorsanız beslenme düzeninizi kontrol etmenizde fayda var. Saç dökülmesini engelleyen yiyecekler Cilt.

Saç Yağlanmasının Nedenleri

Saç yağlanmasının nedenleri

Saçlar neden yağlanır? Saç yağlanması saç derisinin düzensiz yağ salgılaması sonucu görülen bir saç problemidir.

Saçlar Hangi Vitamin Eksikliğinden Dökülür

Saç dökülmesine neden eksik vitaminler

Saç dökülmesinde büyük rol oynayan bakır, demir ve çinko gibi besinler vücutta eksik olduğunda saçlarda büyük probleme neden olabiliyorlar.

Ahmet Maranki Saç Beyazlamasına Çözüm

Ahmet Maranki saç beyazlaması

Hem uzman doktor hem de bitkiler konusunda uzmanlaşmış Ahmet Maranki saç beyazlamasına çözüm olarak bitkisel kürünü denemenizi tavsiye ediyor.1/41234
Enerji diyeti
Enerji Diyeti

Enerji Diyeti: Enerji diyeti nedir? Ne işe yarar? Enerji diyeti nasıl yapılır? 1 haftada 2 kilo verdiren aynı zamanda enerjiyi düşürmeyen diyet tarifi. Diyet yaparken en çok yakındığımız konu enerji azlığıdır. Enerji diyeti ile hem haftada 2 kilo vericek, kısıtlma olmadan dilediğinizi yiyebilecek hemde enerjinizden birşey kaybetmeyeceksiniz. Cilt.net olarak enerji diyeti ile aç kalmadan kilo verin.

Domatesli diyet
Domates Diyeti

Domates Diyeti: 3 gün içerisinde 2 kilo verilen şok domates diyeti listesi. 1 günlük domates diyeti 3 gün boyunca ve ayda sadece 1 defa uygulanır. Bir nevi detoks uygulaması olan domates diyeti selülit sorunu yaşayanların, sigara ve alkol kullanımı çok olanların diyetidir. 3 gün içerisinde en 2 kilo verebileceğiniz şok diyetler arasındadır.

3 günlük şok diyet
Şok Diyet Tarifi

Şok Diyet Tarifi: 3 gün boyunca tek tip beslenerek uygulanan şok diyet sayesinde tam 5 kilo verilebiliyor. Şok diyet 2 ay içerisinde 1 kez uygulanmalı. Şok diyet programını 3 gün uygulayıp 2 ay ara verin ve tekrar uygulayabilirsiniz, 2 aydan kısa süre içerisinde tekrarlanırsa sağlık sorunlarına yol açabilir.

7 günde 7 kilo verdiren diyet
7 Günde 7 Kilo Diyeti

7 Günde 7 Kilo Diyeti: 7 günde 7 kilo diyeti ile 1 haftada incecik bir vücuda sahip olabileceksiniz. Oldukça düşük kalori oranına sahip bu diyet programını uzun süreli uygulamanız sakıncalıdır. Cilt.net olarak verdiğimiz 1 haftada 7 kilo verdiren diyete harfiyen uymanız gerekiyor.

Maydanoz çayı
Maydanoz Çayı Nasıl Yapılır?

Maydanoz Çayı Nasıl Yapılır? İdrar söktürücü, zayıflamaya yardımcı, ödem atıcı maydanoz çayı tarifi, faydaları, zararları ve kullanım şekli. Maydanoz Çayı: Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız maydanozun çayı da bir o kadar faydalı. Doktorların özellikle diyetisyen uzmanlarının her televizyona çıktıklarında üstünde durdukları maydanoz çayı tüketimi vücut sağlığını için çok önemli.

İdeal Kilonuzu Hesaplayın
İdeal Kilo Hesaplama
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız