Cilt Bakımı Ve Güzellik

Saç Bakımı

Saç bakımı nasıl yapılır? Sağlığını kaybeden, dökülen ve kırılan saçlar için doğal saç bakımı tarifleri, saç maskeleri ve kürleri. Bakımlı saçlara sahip olmak için uygulanması gerekenler, saç modelleri, saç boyama ve yıkama ile saç ekimi hakkında bilgiler.

    

Sarımsaklı Şampuanlar

Dermaderm Sarımsak Özlü Şampuan

Sarımsak özlü şampuanlar saçlarda dökülmeyi engeller. Bunun yanında saç tellerinizin daha sağlam ve dayanıklı olmasını sağlarlar. Cilt.

Organik Şampuanlar

Bioselect Organik Şampuan

Organik şampuanlar içinde hiçbir katkı maddesi bulundurmayan şampuanlardır.

Saç Uçlarına Bakım

Sürekli kırılan saç uçları için doğal bakım tarifleri

Saç uçlarına bakım yapılmazsa, saçlar çabuk kırılır, geç uzar ve sağlıksız bir görünüm oluşur.

Saçı Hergün Yıkamak Zararlı Mı?

Sık yıkanan saçlar

Saçı Hergün Yıkamak Zararlı Mı? Saçları hergün yıkamak neden zararlı? Saç derisinde kendine özel yağ dengesi bulunur, saçların her gün yıkanması bu yağ dengesinin bozulmasına neden olur.

Saç Bakımı İçin Yağlar

Saç bakımı için doğal yağlar

Saç bakımı için yağlar saçlarınızı olası yıpranmalara karşı korur.

Saç Dökülmesine iyi Gelen Besinler

Saç dökülmesi için yiyecekler

Saç Dökülmesine iyi Gelen Besinler: Yanlış beslenme yüzünden dökülen saçların dökülmesini engelleyen ve sık sık tüketilmesi gereken besinler. Cilt.

Permalı Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Permalı saçlara özel bakım

Permalı Saç Bakımı Nasıl Yapılır? Permalı saçlara bakım yapmak için kullanılacak ürünler, permalı saçlara özel doğal saç bakım maskesi tarifi, kullanılması gereken saç ürünler, saçların nemlend

Tuba Büyüküstün’den Saç Bakım Tavsiyeleri

Tuba Bütüküstünün saçlarının sırrı

Tuba Büyüküstün’den Saç Bakım Tavsiyeleri: Panten reklamlarında boy gösteren güzel oyuncunun bakımlı saçlarının sırrını sizlerle paylaşıyoruz.

Çam Yağı Saç için Nasıl Kullanılır?

Çam yağı ve saç

Çam Yağı Saç için Nasıl Kullanılır? Zararlı organizmalara karşı faydalı olan çam yağı doğru kullanıldığında saç için oldukça faydalıdır.

Cansız Saçlara Bakım

Saçları canlandıran bakım

Cansız saçlar: Çabuk kırılan, mat, cansız, soluk ve sönük olan saçlardır.

Serap Kunak Saç Bakımı

Serap Kunak Saç için doğal tarifler

Serap Kunak birbirinden faydalı cilt bakım maskelerinin yanı sıra saç bakımı için hazırladığı doğal maskeleri ile de saç problemlerinizi kolay şekilde çözmenizi sağlar.

Saç Canlandırıcı Avokado Maskesi

Avokado maskesi

Saç Canlandırıcı Avokado Maskesi: Sönük ve solgun saç için, saçın daha parlak ve canlı bir hale gelmesini sağlayan saç canlandırıcı avokado maskesi tarifi.

Kuru Saçların Özellikleri

Kuru saç bakımı

Kuru saçlar en ufak bir harekette bile kırılmaya meyilli ve kolay şekilde uzatılamayan saç tipleridir.

Çıtçıtla Atkuyruğu Nasıl Yapılır

Çıt çıtla yapılan at kuyruğu saçlar

Çıtçıtla at kuyruğu nasıl tapılır? Çıt çıt kullanarak saçlarınızı daha uzun göstermek ve saçlarınızı topladığınızda daha dolgun bir atkuyruğu elde edebileceğiniz saç modeli ve yapılışı cil

Bob Kesim Saç Modeli

Bob saç şekli

Saç kesim türlerinden biri olan Bob kesim saç modeli daha cesur ve enerjik bayanların tercih ettiği saç modellerinden biridir.

Saç Dökülmesine Karşı Çözümler

Saç dökülmesi için çözüm

Saçlar kadının dişiliğini ön plana çıkarır. Dökülen saçlar zamanla seyrekleşir dikkat edilmediği takdir de kellikle sonuçlanabilir.

Prozinc Saç Bakım Maskesi

Saç bakım maskesi Prozinc

Saç derisine ve saç tellerine etkili bir biçimde bakım sağlayan Prozinc saç bakım maskesi sadece tek bir problem için kullanılmaz.

Saç Kınası Nasıl Hazırlanır

Saç kınası hazırlama ve uygulama

Saçlarına doğal yollarla renk vermek isteyenler için kına vazgeçilmez bir malzemedir. Kınanın saçınıza daha iyi etki edebilmesi için hazırlanış aşamasını da doğru bilmeniz gerekir.Enerji diyeti
Enerji Diyeti

Enerji Diyeti: Enerji diyeti nedir? Ne işe yarar? Enerji diyeti nasıl yapılır? 1 haftada 2 kilo verdiren aynı zamanda enerjiyi düşürmeyen diyet tarifi. Diyet yaparken en çok yakındığımız konu enerji azlığıdır. Enerji diyeti ile hem haftada 2 kilo vericek, kısıtlma olmadan dilediğinizi yiyebilecek hemde enerjinizden birşey kaybetmeyeceksiniz. Cilt.net olarak enerji diyeti ile aç kalmadan kilo verin.

Domatesli diyet
Domates Diyeti

Domates Diyeti: 3 gün içerisinde 2 kilo verilen şok domates diyeti listesi. 1 günlük domates diyeti 3 gün boyunca ve ayda sadece 1 defa uygulanır. Bir nevi detoks uygulaması olan domates diyeti selülit sorunu yaşayanların, sigara ve alkol kullanımı çok olanların diyetidir. 3 gün içerisinde en 2 kilo verebileceğiniz şok diyetler arasındadır.

3 günlük şok diyet
Şok Diyet Tarifi

Şok Diyet Tarifi: 3 gün boyunca tek tip beslenerek uygulanan şok diyet sayesinde tam 5 kilo verilebiliyor. Şok diyet 2 ay içerisinde 1 kez uygulanmalı. Şok diyet programını 3 gün uygulayıp 2 ay ara verin ve tekrar uygulayabilirsiniz, 2 aydan kısa süre içerisinde tekrarlanırsa sağlık sorunlarına yol açabilir.

7 günde 7 kilo verdiren diyet
7 Günde 7 Kilo Diyeti

7 Günde 7 Kilo Diyeti: 7 günde 7 kilo diyeti ile 1 haftada incecik bir vücuda sahip olabileceksiniz. Oldukça düşük kalori oranına sahip bu diyet programını uzun süreli uygulamanız sakıncalıdır. Cilt.net olarak verdiğimiz 1 haftada 7 kilo verdiren diyete harfiyen uymanız gerekiyor.

Maydanoz çayı
Maydanoz Çayı Nasıl Yapılır?

Maydanoz Çayı Nasıl Yapılır? İdrar söktürücü, zayıflamaya yardımcı, ödem atıcı maydanoz çayı tarifi, faydaları, zararları ve kullanım şekli. Maydanoz Çayı: Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız maydanozun çayı da bir o kadar faydalı. Doktorların özellikle diyetisyen uzmanlarının her televizyona çıktıklarında üstünde durdukları maydanoz çayı tüketimi vücut sağlığını için çok önemli.

İdeal Kilonuzu Hesaplayın
İdeal Kilo Hesaplama
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız