Cilt Bakımı Ve Güzellik

Burçlar

Burçlar burç yorumları; Burçların özellikleri, hangi burç hangi ay doğmuştur. Burçların aşk hayatları, iş hayatları, başarılı olacakları meslekler.

Boğa Burcu

Boğa burcu aşk , iş,para hayatı
Boğa, barış ve güvenlik, yumuşaklık, rahatlık, doğallık, sadelik, sessizlik arar. İçgüdüsel olarak denge güvenlik huzur sunan herhangi bir şey vaya birine ilgi duyar. Aradığı içsel emniyettir. Müzik ile birlikte gerçek arkadaşlar ve bildik manzaralar boğa burcunu sakinleştirir. Toprakla uğraşmak en büyük zevkidir. Resim yapmak bir enstrüman çalmak boğa’nın çok hoşuna gider. Stratejisi sonu olmayan bir sadeleştirmedir. Ağır kişisel problemleri ve öfke sorunu yoktur. Olumsuz tarafı, iç huzurunu, güvence ile karıştırmaktır.

Yengeç Burcu

Yengeç burcu
Duygular ve hayal gücü= Yengeç Hedefi; Duygu ve hayal gücünün iç dünyasında kusursuz duyarlılık. Bu sadece kendi ruh hayatı için değil, başkaları içinde geçerlidir. Kendi kalbinin hayal gücünün ve hissetme yeteneğinin açılmasıyla sahip olduğu bu gücü tüm dünyaya aktarır. Bu kadar hassasiyet yüzünden kendini dış dünyaya bir kabukla kapatır. İçine kapanıp güç toplayarak iç süreçlerini korur.

Aslan Burcu

Aslan burcu
Aslan’ın yaşamdaki hedefi, özgüvenli, sıcak ve kendini ifade eden bir tarzla kendini bu dünyaya ait hissetmektir. Bu bir güven duygusudur, temkinlilik değildir. Kendini güvende hissedebilmesi için çevresindekiler tarafından içten eleştrisiz tümüyle kabul görmesi gerekir. İdeali mutlu planlanmamış yaşamdır. Tek hedefi neşe ve hazdır.

Başak Burcu

Başak burcu
Başarılı olacağı meslekler: Çeşitli dallar özellikle eczacılık ve teknik alanlar edebiyatçı, yazar, gazeteci, yayıncı, kitapçı, matbaacı, sekreter, araştırmacı, muhasebeci. Olumlu yönleri: Titiz, inceleyen dikkatli tertipli ve alçak gönüllü Olumsuz yönleri: Telaşçı endişeli aşırı eleştiren müşkülpesent törelere aşırı bağlı kılı kırk yaran. İşiyle ön planda olan zor beğenen ve zor memnun olan aşırı kuşkucu

Terazi Burcu

Terazi burcu
TERAZİ = UYUM Zodyak’ın yedinci burcudur.Terazi’nin tek hedefi, sakinleşmek ve hiç yitirmeyeceği dingilliğe ulaşmaktır. Yavaş ve emin adımlarla hedefe ulaşmaya çalışır. Yaşadığı her olayın bir nedeni olduğunu düşünür. Gerçeklerle karşılaşmak onu gerilime sokar.Bu,onun gelişim hedefine tamamen zıttır. Dengeyi sağlamak için karşısına çıkan olaylarda iki yönü de değerlendirir. Kibarlık konusunda inanılmaz yeteneğe sahiptir. Hayır dememesi ve buna bağlı olarak gereksiz kabulleniciliği, kendisine güveni konusunda onu sıkıntıya sokar.

Akrep Burcu

Akrep burcu ; aşk ,iş,para,ve kariyer hayatı
Akrep ve yükselen Akreplerin Aşk hayatı Nisan ayı hareketli, Özellikle 15’inden sonra ikili ilişkilerde canlanma söz konusu. 20 nisandan sonra gerginlikler olabilir. 10 mayısta güneş tutulması olacağı için mevcut ilişkilerinizde yeni adımlar atabilir veya yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 26 şubat ile 22 mart tarihleri arasında, partnerinizle yakınlaşmalar var , Birlikte sanatsal etkinlikler yaparak ilişkinize renk katabilirsiniz. Romantik bir tatilde bu zaman dilimi içerisinde çok uygun olacaktır. 11 eylül ile 07 ekim tarihleri arasında Karizmanız ve doğal çekiciliniz sayesinde partnerinizi çekim gücünüzün altına alacaksınız.

İkizler Burcu

İkizler burcu aşk, iş , kariyer hayatı ve yorumları
İkizler’in hedefi, merak ve hayret duygusuna ulaşmaktır. Evrenin mucizelerle dolu olduğuna inanmayı öğrenmek zorundadır. Merak etme, hareketli olma, tekrar ve ön yargıdan hoşlanmama ikizler burcunun özelliklerindendir.Çok konuştukları söylense de dinleyerek bilgi almayı hedeflerler. “Ağzımız kapalıyken açık olduğundan daha çok şey öğreniriz”. Enerjileri fazladır. Aceleci, yüzeysel ve yapaydır. Fazla yayılmak, dağılmak, sinirlilik ve kriz deneyimleme heyecanlı ve kararsız bir yaşam sürmek özellikleri arasındadır.

Balık Burcu

Balık burcunun özellikleri, İş hayatı, kariyeri
BALIK BURCU SAĞLIK ALANINDA NELER BEKLİYOR 23.02 – 23.08 arası sağlıkla ilgili konularda dikkatli olmalı tüm kontrollerinizi yaptırmalısınız. Estetik operasyon geçirmek gibi bir planınız varsa zorunlu olmadıkça bu süreçte ameliyat olmamaya dikkat edin. Bu tip operasyonlar için 7 Aralık’tan sonrası uygun olacaktır. Yıl geneli romantik balık erkekleri için arzuladıkları her şeyi gerçekleştirebilecekleri bir süreç.

Kova Burcu

Kova burcu kadını erkekleri
Kova burcu dahiler, devrimciler, bilim adamları ve doğruca kişilikleri kapsar. Kısaca özgür ruh diyebiliriz. Kimse için kendinden ve özünden fedakarlık yapmak istemez. Karşısındakilerin onu olduğu gibi kabul etmesini bekler. Bir yabancının bakış açısına sahiptir. Şaşırmaya hazır ama karşısındakilerden anlayış beklemeyen net ve soğuk bir yapısı vardır. Farklılığı nedeniyle soğuk ve mesafeli olarak tanınır. Eğer kendi özgün yapılarını keşfetmeden erken evlenmişlerse kısa süreli olacaktır. Özgürlüğüne düşkün Kova’yı dip dibe ilişkiler kaçıracaktır. Yengeç ve Akrep asla uygun değildir. İkizler ve Yay tam onun uyum sağlayacağı bir burçtur. Kova’nın manevralarına olanak sağlayacak bir eş ancak onu mutlu edebilir ve uzun soluklu bir evlilik olur. Evliliklerinde, ayrılık dönemleri yaşamaları evliliklerini daima canlı tutacaktır. Kısaca Kovalar şöyle derler; Evleneli ama beraber yaşamayalım.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu hangi özelliklere sahiptir, Aşk hayatı, Sağlık ve parasal durumu
Küçücük bir yelkenliyle okyanusları aşar. Oğlakta önemli olan hareketlerini, duygularını değil, niyetini yansıtmasıdır. Tehlikeli olan, oğlak’ın kendi duygularından uzaklaşması değil karşısındakinin duygularıyla bağlantıyı koparmasıdır. Bu durum, kendi yarattığı yalnızlığın ortasında kalmasına neden olacaktır. Duygularını ifade etmeyi öğrenemezse, sevginin avantajlarını yaşamayı kaçıracaktır. Oğlak erkeği için doğru eş çok önemlidir. Güvenilirlilik, sorumluluk, kendine yeterlilik aradığı özelliklerdir.

Koç Burcu

Koç burcu
Koç burcu bilinçli bilinçsiz savaşmayı gerektirir. Stres ve engeller karşısında gücü zirve yapar. sorun korkusuzluk sorunu değil. “ korkuyu hisset ama gerekeni yap “ iç sesi. Cesareti öğrenmek için kendimizi bilinçli olarak strese açık tutmamız gerekir. Bu riski kabul etmek ve macera aramaktır. Koç’un kaynağı cesarettir. Bu cesaretin ortaya çıkması için bir takım ürkütücü olaylarla karşılaşması gerekir. Bunu bir köpek balığı yada zor bir patron sürekli eleştiren bir ebeveyn veya gerçekleri saklayan bir sevgili yada eş ile de deneyimleyebilir.

Yay Burcu

Yay burcu ; Aşk para ve kariyeri
Yay Zodyak’ın dokuzuncu burcudur.Uzakları,din adamlarını. filazofları,akademisyenleri, ufukları, açan derin deneyimleri, gezginleri,akademisyenleri ifade eder.Çalıştıkları ve uğraştıkları alanlar hukuk,dış işleri,reklam,turizm,ithalat ve ihracat,kahinlik,akademik konular,üniversitelerdir.


Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız