Cilt Bakımı Ve Güzellik

Parfüm

Parfüm Kullanımı ; Yazın ve kışın parfüm nasıl kullanılır, En iyi parfüm kokuları, Etkileyici parfümler Ve fiyatları hakkında detaylı bilgiler.

D&P Parfüm Kodları

D&P Parfüm Kodları
D&P Firması, DP Parfüm Kodları Erkek ve Bayan Parfüm Listesi ile orjinal parfümlerin benzer kokularını açık olarak sunmaktadır. Kalıcılık dışında orjinal parfümleriyle birebir aynı kokuyu vaat eden DP Parfüm Kodları Listesi konumuzda!

Ünlülerin Kullandığı Parfümler

Türk ve yabancı ünlüler hangi parfümleri kullanıyor.
Ünlülerin Kullandığı Parfümler: Güzel kokmak ilk zamanlardan bu yana arzulanan güzellik göstergelerinden biridir. Ünlülerin kullandığı parfümler daha kalıcı ve kaliteli olduğu kanısıyla merak ediliyor.

Yasemin Kokulu Parfümler

Estee Lauder Pleasures Intense
Çiçek kokularını seven bayanların bahar mevsimini her daim hissetmeleri için yasemin kokulu parfümlere yönelmeleri gerekmektedir. Yasemin kokusu zarif ve imaj sahibi bayanların zevklerini yansıtır. Cilt.net olarak listelediğimiz en güzel yasemin kokulu parfümlerden tercihinizi yapın ve tüm yaz yasemin çiçeği kokusuyla insanları büyüleyin.

Parfüm Kokusu Nasıl Kalıcı Olur?

Parfüm kokusunu kalıcı hale getirme
Parfüm Kokusu Nasıl Kalıcı Olur? Parfümü sıkıyorsunuz ve 1 saat sonra kokusu kalmıyor mu? Parfümün kalıcılığını arttırmak için yapmanız gereken birkaç basit yöntem var. Parfümü cildinize uyguladıktan sonra 3 saat süre ile kalıcı olur, parfümün kalıcılığını aşağıda yazan maddeleri dikkate alarak arttırabilirsiniz.

Erkeklerin En Çok Beğendiği Bayan Parfümleri

Erkeklerin En Beğendiği Kadın Parfümleri
Erkeklerin En Çok Beğendiği Bayan Parfümleri: Kadınlar daha çok erkeklerin sevdikleri parfümleri kullanmaya dikkat ederler. Peki erkekler hangi tarz parfüm kokularını seviyor, hangi parfümleri daha etkileyici buluyor? O kadar çok parfüm var ki aralarından seçim yapmak oldukça zor. Fakat Cilt net olarak biz seçme şansınızı biraz daraltmak istiyoruz, işte Erkeklerin En Çok Beğendiği Bayan Parfümleri.

Parfüm Nasıl Kullanılır

Parfüm kullanımı
Parfüm Kullanımı : Öncelikle parfümün güzel kokması için doğru yerlere sıkılması gerekmektedir. Bir parfümün etkisini ve kalıcı özelliğini arttırmak için cilt tipine göre uygun koku seçilmelidir. Uygun kokuların uygun miktarda sıkılması gerekir. Parfümün kalıcı olması için Parfüm nasıl sıkılır? Aşağıdaki maddelere uyduğunuz zaman parfümün daha kalıcı ve güzel kokmasını sağlarsınız. Öncelikle parfümün uygulanılacağı yerin temiz ve kuru olması gerekir.

Çikolata Kokulu Parfümler

Bvlgari BLV Çikolata Kokulu Parfüm
Çikolata yemeyi seven bayanların parfüm seçiminde de ilk tercihleri çikolata kokularından yana olmaktadır. Çikolata koku parfümler kalıcı olmalarının yanı sıra kişinin kendini diğerlerinden ayırt etmesini sağlayacak belirgin bir kokudur.

Çikolata Kokulu Erkek Parfüm Markaları

Rochas Man Çikolatalı Erkek Parfümü
Çikolatalı parfümlerin erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmesinin nedeni daha kalıcı notalara sahip olmasıdır. Erkeklerin bu parfümleri kullanmalarının bir diğer nedeni de iştahı açan kokuların erkeklerin favori kokuları arasında yer almasıdır. Çikolatalı kokulu erkek parfüm markaları ve tercih edilecek en iyi çikolatalı parfümleri Cilt.net olarak araştırdık.

Pudralı Deodorantlar

Pudralı deodorantlar
Pudralı deodorantlar vücuda değen ve temas eden yerlerde elbisede bir miktar iz bırakabilir. İyice çalkalanmadığı taktirde herhangi bir bölgeye sıkılması sonucu elbisede beyaz bir iz bırakır. Elbisenin koltuk altı bölgesinde yaratmış olduğu beyaz tabaka sonucu berbat bir görünüm sağlayabilir. Çok miktarda sıkılması sonucu aşırı derece de insanın canını yakar ve kokusu da rahatsız edebilir. Bu nedenle daha çok kaliteli ve güzel kokulu olan pudralı deodorantlar tercih edilmelidir. Deodorantı bölgeye sıktığınız anda ıslaklık hissedeceksiniz. Bu nedenle kurumasını beklemek gerekir. Kurumadığı sürece elbiseyi mahvedebilir. İçeriğinde pudra mevcuttur. Pudra vücutta olan teri emer. Fakat teri emerken vücutta ve kıyafette iz bırakabilir.

Terlemeyi Önleyen Deodorantlar

En iyi terleme karşıtı bayan deodorantları
Deodorantlar terlemeyi önleyen kozmetik ürünleridir. İçeriğinde bulunan alkol ve bazı maddeler ter gibi bakterilerin üremesini durdurarak denetim altına alır. Ayrıca deodorantların içerisinde ki güzel kokular pis kokuların bastırılması yardımcı olmaktadır. Günlük olarak kullanıldığında ise kalıcılığını daha etkili şekilde göstermektedir.

Esmerlere Yakışan Parfümler

Esmerlere yakışan parfümler
Esmerlere Yakışan Parfümler : Her şey unutulmuş olsa bile kokular her zaman kalıcı olmaktadır. Koku deyip asla es geçilmemeli, koku bayanların en kalıcı özelliklerinden biridir. Seksiliği, masumluğu ve zarifliği seçtiğiniz parfümün sizde bırakmış olduğu etki kışkırtmaktadır. Esmer bayanlar için bir takım özel parfümlerde mevcuttur.Esmer tenli bayanlar için halk arasında genelde hafif koku yakıştırması yapılmaktadır. Oysaki oryantal kokular esmerlere daha çok yakışmaktadır. Oryantal kokular için egzotik kokular da diyebiliriz. Şehvet ve sıcak uyandırıcı ufunetlerin karışımından oluşmaktadırlar. Notaları misk, değerli ağaç çeşitleri, vanilya ve amberdir. Bu gruba da çoğunlukla egzotik çiçekler ve baharatlar eşlik etmektedir.

Dedodorant Nasıl Kullanılır

Deodorant nasıl kullanılır
Deodorant nedir konumuzda yer alan bilgilerle deodorantın tanımını yapmıştık şimdi sizler için Deodorant nasıl kullanılır, Deodorant kullanmadan önce ve sonra yapılması gereken işlemler sırası ile verilmiştir. Deodorant kullanmadan önce bölgenin temiz olduğundan emin olmalısınız. Temiz olan bölgede daha kolay emilim sağlayacağı için ter kokusunu size hissettirmeyecektir. Sürülerek kullanılan deodorantların emilim gücü daha çok fazladır.

Deodorant Nedir

Deodorant nedir
Deodorant için, vücutta hoş olmayan kokuyu maskeleyen kurtarıcı diyebiliriz. Gün boyu yoğun işlerin ve kokuşturmanın üzerinizde bıraktığı en büyük etki ter kokusudur. Deodorantlar, ter kokusunu saklayan ve ortaya çıkmasını engelleyen, direk vücuda uygulanılan kozmetik ürünleridir.

Sahte Parfüm Nasıl Anlaşılır

Parfüm seçerken nelere dikkat etmek gerekir? Sahte parfümü nasıl anlarız?
Günlük hayatın koşuşturmasında terleyebiliriz. Terlemenin akabinde kötü koku sıkıntısı ile karşılaşabiliriz. Parfüm kullanıyoruzdur ancak etkisi kısa sürüyordur. Bu da kuşkusuz ki sahte olduğundandır. Peki sahte parfüm nasıl anlaşılır? Öncelikli olarak kaliteli parfümler kendini her şekli ve görüntüsü ile belli ederler. Parfüm seçimini bilindik markalar aracılığı ile yapmak, kısa vadede çok iyi sonuçları beraberinde getirecektir. Sahte parfüm kullanmak, vücutta çeşitli allerjik sıkıntılar meydana getirebilir. Bununla birlikte anlık koku yayar ve terlemenin akabinde tamamı ile havaya karışarak yerini kötü kokuya bırakır. Parfümün engelleyemeyerek açığa çıkan kötü koku, gerçekten çok daha vahim sonuçlar doğurur.

En İyi Erkek Parfümleri

En iyi Erkek parfümleri
Erkek Parfümleri ; Erkeklerde parfüm seçilirken ten rengi ve yaş faktörü oldukça önemlidir. Açık tenli erkeklerde parfümler daha uçucudur. Esmer ten rengine sahip erkekler parfümü daha uzun süre taşır. Bu yüzden parfüm seçerken ten renginize uygun parfüm seçmelisiniz. Erkekler için piyasadaki en kaliteli ve etkileyici parfümlerin ilk listesini yayınlıyoruz. Hepsi cilt.net puanına sahiptir. Erkek Parfüm Önerileri ; Armani parfüm serisinden en sık kullanılan parfüm çeşididir. Üst notalarında Sicilya bergamutu, limon, orta notalarında zeytin ağacı yaprağı alt notalarında odun kokuları bulunur. Odunsu koku sevenler için mutlaka edinilmesi gerekilen bir parfümdür.

Şeker Kokulu Parfümler

Cacharel Amor Amor Bayan parfümü
Şeker kokulu parfümler genellikle genç yaştaki bayanlara yöneliktir. Kullanılan şekerli parfümlerin şeker ürünlerini sevenler tarafından tercih edildiği bir gerçektir. Şeker kokularını üzerinde hissetmek isteyen bayanlar için parfüm önerilerimize mutlaka bakmalısınız. Bayan parfümlerinden ilki : Meyvelerin ve çiçeklerin buluşmasından oluşan Amor Amor parfüm dışa dönük ve asi karakterlerin kokusunu yansıtıyor. Greyfurt, mandalina, portakal, misk, vanilya ve esmer amber notalarının birleşiminden doğan şeker kokusu ile bayanlar tarafından sıkça kullanılan parfümler arasında. Thierry Mugler Angel EDT Etkileyici ve baştan çıkarıcı kokuların arasında yer alan Thierry Mugler dış görünüş itibarı ile de kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak. Kavun, hindistan cevizi, portakal, yasemin, bergamot, bal, kayısı, ahududu, erik, orkide, şeftali, amber, paçuli, misk ve vanilya notaları size dilediğiniz gibi bir şeker kokusu sunuyor. Bıraktığı etki ile asi fakat masum bir ifadeye bürünebilirsiniz.

Leylak Kokulu Parfümler

Leylak kokulu Parfümler
Çiçek kokularını tenlerinde hissetmek isteyen bayanlar için leylak kokulu parfümler idealdir. Leylak kokusu size ferahlık, tazelik ve masum bir hava sağlar. Doğallığın ifadesi olan leylak içeren parfümleri sizler için araştırdık. Ferahlatıcı kokuları sevenler için çiçek kokularıyla bezenmiş bir parfüm. Romantik bayanları anlatan Christian Dior limon, zambak, lilyum, yasemin, sandal, misk yağı, ylang ylang notalarından oluşuyor.Çekici bayanların çiçek kokusunu en doğal hali ile kullanmalarına olanak sağlayan Delicious Golden parfüm kırmızı elma, erik, portakal çiçeği, gül, orkide, sandal ağacı, musk, zambak notalarıyla size leylak kokusunu doğal hali ile sunmayı amaçlıyor.

Vanilya Kokulu Parfümler

Vanilya kokulu parfümler
Şekerli ve çiçeksi koku sevmeyen bayanlar için vanilya içerikli parfümler tercih edilebilir. Vanilya kokulu parfümler listesine göz atarak parfümünüzü bulabilirsiniz. Chopard Casmir EDP ; Gizemli ve etkileyici olmak için tercih edilebilir bir parfüm markasıdır. Şeftali, frambuaz, mandalina, karanfil, tarçın, frenk üzümü ve son notalarında kalıcı vanilya notaları bulunur. Vanilya kokulu parfümler ; Çiçek kokularından gelen doğallığı vanilya notalarıyla birleştiren bir parfüm olan Armani She romantik bayanlarında tercihleri arasında yer alıyor. Mandalina, armut, yasemin, sandal ağacı, amber, misk, sedir ağacı ve vanilya notalarıyla kendinizi doğallığa emanet edebilirsiniz.


1/212
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız