Cilt Bakımı Ve Güzellik

Makyaj Malzemeleri

Makyaj Malzemeleri: Makyaj öncesinde, makyaj sırasında ve makyaj yaptıktan sonra kullanılacak makyaj ürünleri listesi. Makyaj ürünleri listemizde ihtiyacınıza göre her türlü makyaj malzemesine, özellikleri ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Makyaj İçin En Gerekli Malzemeler

makyaj-icin-en-gerekli-malzemeler-nelerdir
Kişi makyaj malzemelerinin isimleri ve görevlerini öğrendikten sonra, eksiksiz olarak bir makyaj yapma şansına sahip olacaktır. Böylelikle hazırlıklı ve bilinçli olunduğundan oldukça kolay ve el çabukluğuyla yapılan bir makyaj sürecinden geçmek de mümkün olmaktadır. Tüm bu anlatılanların sonrasında söylenebilecek tek şey makyaj malzemeleri isimleri ve ne işe yaradıkları öğrenildikten sonra geriye hiç bir ekstra kalmadığıdır.

Kalıcı Ruj Markaları

kalici-ruj-markalari
En kalıcı rujlar hakkında bilgi Kadınların estetik olarak kendilerini her daim daha iyi ve daha canlı hissetmeleri adına makyaj yapma konusunda çok titiz davrandıkları herkes tarafından bilinmektedir. Tamamen olumlu bir algı yaratmak adına gerek vücut güzelliğine, gerek saç güzelliğine, gerekse […]

Eyeliner Çeşitleri ve Özellikleri

eyeliner-cesitleri-ve-ozellikleri
Eyeliner ürünü hakkında bilgi Özellikle son yıllarda kozmetik dünyasında iyice popülerleşen ve kadınların makyajlarının olmazsa olmaz haline gelen eyeliner’lar, göz kalemlerinin yerini çoktan almış bulunmakta ve aynı zamanda hem ağır makyajlarda hem de günlük doğal makyajlarda da sıklıkla kullanılan bir […]

En Trend Ruj Renkleri

en-trend-ruj-renkleri
Her sezon çok hızlı bir şekilde kendini yenileyen ve sürekli yeni bir trendin ortaya çıkartıldığı kozmetik sektöründe, geçtiğimiz yıllar ve bu yılda dahi değişimler artık yıllık değil sezonluk şekilde olacak şekilde değişmektedir. Makyaj uzmanlarının kadınlara önerdikleri renkler, moda ikonlarının tavsiyeleri, […]

Porselen Makyaj Modelleri

porselen-makyaj-modelleri
Modern çağda popüler kültürle birlikte her şeyin çok çabuk yeni trendlerinin çıkması, doğal olarak kozmetik sektörüne de yansımış ve makyaj trendlerine sürekli yeni tarzlar eklenmiştir. Kadınların makyaj yaparkenki estetik gaileleri ve her daim daha etkileyici ve güzel gözükme çabaları doğrultusunda […]

Eyeliner Nasıl Sürülür ?

eyeliner-nasil-surulur-resimli-anlatim
Eyeliner nasıl kullanılır? Son yılların makyaj trendlerinin olmazsa olmazı olarak geçen eyeliner modası, her geçen gün farklı sürüş teknikleriyle kendisini ortaya çıkartarak kadınların güzelliklerine güzellik katmalarına yardımcı olmaktadır. Piyasada çoğu kez yanlış söylence şekli olan “aylaynır” olarak anılsa da, işinin […]

Kirpikleri Dolgun Gösteren Rimel Seçimi

Dolgun Kirpikler için Rimel Seçimi
Dolgun kirpikler ve çekici bakışların asıl sırrı rimel sürmekten geçer. Kirpiklerin ihtiyacı olan rimel rengine ve şekline göre değişiklik gösterir. Kirpik tipinize göre en uygun rimel seçmeyi bilmelisiniz Cilt.net olarak bu konuda size yardımcı olacağız.

En iyi Göz Altı Kapatıcıları

En iyi gözaltı kapatıcısı
En İyi Göz Altı Kapatıcı Markaları: Göz altı morlukları ve torbalarını gizlemek için kullanılan kapatıcılar, yüz makyajının vazgeçilmezlerindendir. Göz altı bölgesinde ilerleyen yaş yada çevresel faktörler nedeniyle oluşan problemler kapatıcılarla gizlenmekte ve memnun edici sonuçlar otaya çıkmaktadır. Göz altı kapatıcı bir çok farklı ürün bulunmakta ve en iyisini kullanmak daha profesyonel sonuçlar verecektir.

En iyi Pudra Markaları-Fiyatları

Makyaj pudrası fiyatları
Pudra kullanımı her makyajın bitirişi için gereklidir. Ciltteki hataları çok iyi örttüğü ve sabitlediği için, kaliteli pudralar tercih edilmelidir. Krylon Pudra Ve Fiyatları ; En iyi makyaj ürünlerinden biri olan Krylon bu konuda çok iyi bir markadır... Bayanlar genellikle sıkıştırılmış pudra arayışı içindedirler. Sıkıştırılmış pudra; tek başına da kapatıcılık özelliği yüksek olan pudra demektir. Bu anlamda cildinize sadece pudra sürerek, dışarı çıkmanız mümkündür... Alix Avien markasının pudraları güzel bir şekilde ..

Makyaj Markaları isimleri

Makyaj malzemesi markaları
Makyaj markaları farklı isimlerle duyulan kozmetik markalarının ürünlerinden oluşmaktadır. Cilt.net olarak sizin için derlediğimiz makyaj malzemesi markaları flormardan loreale kadar ihtiyacınız olan en bilindik ve bilinmedik makyaj ürünü üreten markalar.

Duo Takma Kirpik Yapıştırıcısı

Duo marka takma kirpik yapıştırıcısı
Duo Takma Kirpik Yapıştırıcısı: Takma kirpik yapıştırıcısı almak istediğiniz aklınıza gelebilecek ilk marka duo olmalıdır. makyaj uzmanlarının bile tercih ettiği marka duo kirpik yapıştırıcısının en çok tercih edilme sebebi ise suya dayanıklı olması ve şeffaf görünmesi.

Ruj Neden Yapılır?

Ruj yapımında kullanılan zararlı maddeler.
Ruj Neden Yapılır? 5000 bin yıl öncesinde bile kullanılan ruj günümüzde bile popülerliğini koruyor. İçeriğinde kullanıla malzemeler ve üretim açısından oldukça tartışılan rujun hammaddesi ise balmumudur. Ruj üretilen bazı imalathanelerde hayvansal gıda kullanılarak üretildiği söylenirken içeriklerinin zehirlenme ve kansere bile yol açtığı söyleniyor. Kullanılan bu içerikler birçok Avrupa ülkesinde yasaklandığı halde bazı ülkelerde hala kullanımı devam ediyor.

Kaş Kalemi Önerileri

Kaş Kalemi Markaları ve Özellikleri
Kaş Kalemi Önerileri: Kaşlar yüzünüzün ifadesini güzelleştirir ve biçimlendirir. Kaş kalemi ile düzgün şekilde boyanan kaşlar sizi çekici, masum, doğal ve seksi gösterebilir. Hala kaş kalemi konusunda kararsızsanız ve en iyi kaş kalemlerini merak ediyorsanız makalemizi okumalısınız.

Rimmel London Ürünleri

Wake Me Up Fondöten
Rimmel London Ürünleri Neler? Rimmel London, makyaj esnasında tüm bölgeler için ayrı ayrı üretilmiş kaliteli ürünleri ile size rahat ve başarılı bir makyaj sunuyor. Aşağıda yer alan Rimmel London ürünleri ile hem cildiniz hem de diğer bölgeleriniz için kullanabileceğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz.

Ten Rengi Ruj Markaları

Dolce&Gabbana Mandorla Lipstick
Ten Rengi Ruj Markaları: Oriflame Triple Core Kalpli Ruj, Golden Rose Velvet Matte 03, Moisture Renew Rimmel Nude Delight, Flormar Long Wearıng L16 ve Dolce&Gabbana Mandorla Lipstick Nude Ruj Renkleri. Ten rengi ruj ‘nude’ olarak tabir edilen ve dudak renginde olan rujlardan oluşmaktadır. Koyu bir göz makyajıyla birlikte harikalar yaratan ten rengi rujları kullanmayı bilmiyorsanız hastalıklı gibi görünmeniz kaçınılmaz olur. Bu nedenle ten rengi rujları kalıcı tondaki göz makyajı ve allık uygulamasıyla desteklemelisiniz.

Kaş Jeli Markaları

Benefit Marka Kaş Jelinin özellikleri
Kaş Jeli Markaları: Kaşları düzgün gösteren ve daha düzenli durmasını sağlayan kaş jelleri farklı seçeneklerle reyonlarda bulunuyor. İnce kaşları daha dolgun gösteren ve seyrek kaşların daha kalın durmasında yardımcı olan kaş jeli markaları özellikleri, fiyatları ve kullanım şekilleri Cilt net farkıyla sizlerle.

Kuruyan Rimel için Ne Yapımalı?

Rimel nasıl açılır?
Kuruyan rimel için ne yapmalı? Aldığınız rimeliniz kısa zamanda kuruyor mu? Ucuz veya pahalı aldığınız ürünlerin kısa zamanda bozulması herkesi üzer. Özellikle en çok rimellerde yaşanan bu sorunu cilt.net ekibi olarak ele aldık.

Ten Rengine Göre Ruj Seçimi

Ruj rengi seçimi
Ten rengine göre en iyi olan rujları seçtik. Cilt.net olarak ten rengine göre ruj seçimi sizlerle. Sizde ten renginize en uygun olan ruju seçerek daha çekici ve alımlı görünebilirsiniz.


1/212
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız