Cilt Bakımı Ve Güzellik

Göz Makyajı

Göz makyajı nasıl yapılır,Göze Makyaj yapma teknikleri; Dumanlı göz makyajı, Buğulu göz makyajı, İri ve ufak göz makyajı Teknikleri

Göz kalemi nasıl sürülmelidir?

gozun-icine-kalem-surme
Kadınların ister günlük makyajlarında ister önemli bir davette yaptıkları makyajda sürmekten oldukça keyif aldıkları ve makyajlarının çoğu kez vazgeçilmez unsuru olarak gördükleri göz kalemleri; her göz tipinde ve her göz rengine uygun olarak sürülebilme imkanı olan oldukça güzel bir makyaj öğesidir

Eyeliner Çeşitleri ve Özellikleri

eyeliner-cesitleri-ve-ozellikleri
Eyeliner ürünü hakkında bilgi Özellikle son yıllarda kozmetik dünyasında iyice popülerleşen ve kadınların makyajlarının olmazsa olmaz haline gelen eyeliner’lar, göz kalemlerinin yerini çoktan almış bulunmakta ve aynı zamanda hem ağır makyajlarda hem de günlük doğal makyajlarda da sıklıkla kullanılan bir […]

Kolay Gece Makyajı Nasıl Yapılır ?

kolay-gece-makyaji-nasil-yapilir
Gece davetleri, evlilikler, yemek organizasyonları, parti eğlenceleri ve daha pek çok organizasyonla örneklendirebileceğimiz gece organizasyonları; saçlarda ve kıyafette nasıl özen gösterilmesi gerekiyorsa aynı şekilde makyaj şeklinde de oldukça özen gösterilmesi gereken organizasyonlardan bir tanesidir. Gece makyajının aşamaları nelerdir? Nemlendirme kısmı […]

Eyeliner Nasıl Sürülür ?

eyeliner-nasil-surulur-resimli-anlatim
Eyeliner nasıl kullanılır? Son yılların makyaj trendlerinin olmazsa olmazı olarak geçen eyeliner modası, her geçen gün farklı sürüş teknikleriyle kendisini ortaya çıkartarak kadınların güzelliklerine güzellik katmalarına yardımcı olmaktadır. Piyasada çoğu kez yanlış söylence şekli olan “aylaynır” olarak anılsa da, işinin […]

Siyah Göz Makyajı

Siyah göz makyajı
Siyah Göz Makyajı: Siyah göz rengine sahip bayanlar makyaj önerilerimizi takip ederek gözlerinin güzelliğini ön plana çıkarabilirler. Uygun makyaj teknikleri kullanıldığında siyah göz oldukça dikkat çekici bir hale gelebiliyor.

Göz Kalemi Nasıl Sürülür?

Göz Kalem Nasıl Çekilir?
Göz Kalemi Nasıl Sürülür? Göz kalemi sürme teknikleri: Gözlerin rengini ön plana çıkarmak ve göz çevresini belirginleştirmek için göz kalemi kullanılır. Göz kalemleri bir çok renkte bulunur ve sizde göz renginize en uygun göz kalemlerini kullanarak gözlerinize istediğiniz şekli verebilirsiniz. İnsanlar kişiye baktıklarında ilk olarak göz makyajı dikkatlerini çeker bu yüzden göz kalemi nasıl sürülür? incelikleri nelerdir? Hepsini bilmeniz gerekiyor.

Yeşil Göz Makyajı

En güzel göz makyajları
Yeşil Göz Makyajı Yeşil Göz Makyajı Nasıl Yapılır? Yeşil göze sahip kişiler göz makyajı konusunda diğer renklere nazaran daha şanslıdırlar. Yeşil renk gözlere yapılan makyaj daha belirgin olur, kişi makyajında doğru renkleri tercih ettiğinde, gözler ön plana çıkarak daha etkileyici bakışlara sahip olunur. Yeşil gözlere sahip kadınlar makyajınız için en ideal ve tamamlayıcı renkleri sizler için yazdık, bu önerilerimize dikkate alarak daha etkileyici ve çekici gözlere sahip olabilirsiniz.

Kaş Kalemi Nasıl Kullanılır?

Kaş kalemi kullanımı
Kaş Kalemi Nasıl Kullanılır? Kaş kalemi kullanımı: Kaşların düzgün görünmesin ve belirginleşmesini sağlayan kaş kalemleri seksi ve çekici bakışlara sahip olmanızı sağlar. Kaş kalemi nasıl kullanılır? Harika görünen kaşlara sahip olmak için bilmeniz gerekenler ve en doğru şekilde kaş kalemi kullanımı.

Mavi Gözler için Makyaj Önerileri

Mavi gözlüler için gri renk göz makyajı
Mavi gözlere makyaj yaparken amaç doğru renkleri bulup profesyonel makyaj yapmayı öğrenmekten geçer. Mavi gözler denizin rengi olduğu için derin ve etkileyici bir görünüme sahiptirler. Mavi gözlerin makyaj rengi ise bronz renkler ve turuncu renklerdir. Her renk bu göz rengine yakışsa da bronz tonlar gözlerinizin daha etkileyici ve büyüleyici görünmesini sağlayacaktır. Mavi gözler için makyaj önerileri cilt.net farkıyla sizlerle.

Kalemle Kaş Nasıl Boyanır

Seyrek kaşlar için kaş kelemi kullanımı
Kaşları seyrek, düşük ve şekilsiz olanlar için en pratik çözüm kaş kalemiyle dolgunluk ve renk vermektir. Değişik taktiklerle kaşlarınızın şeklini değiştirebileceğiniz kalemle kaş boyama işleminde dikkat etmeniz gereken bazı püf noktaları vardır.

Büyük Gözler İçin Göz Makyajı

Göz makyajı
Gözleriniz yüzünüze göre daha büyükse çeşitli makyaj teknikleri ile daha küçük göstermeniz mümkünüdür. Gözlerinizin büyüklüğünden şikayetçi değilseniz yapacağınız makyajla daha güzel bakışlar yakalayabilirsiniz. Büyük gözlere sahip olmak dezavantaj değil aksine avantajlı bir durumdur Cilt.net olarak verdiğimiz Büyük gözler için makyaj önerilerini denemelisiniz.

Evde Kaş Boyama

Evde Kaş boyama işlemini 7 adımda tamamlıyoruz.
Evde Kaş Boyama : Seyrek az kaşlara sahip olan bayanlar kaşlarını rahatlıkla vereceğimiz yöntemlerle evde kaşlarını boyayabilirler. Evde kaşlarınızı boyamak istiyorsanız öncelikle ten renginiz yüz şekliniz ve kaşınızın şekli önemlidir. Ev ortamında çok para harcamadan kendi kaşlarınızı en doğal hali ile boyayabilirsiniz.

Kirpikler Nasıl Kıvrılır

Maskara ile kirpik kıvırma
Düz kirpikler nasıl kıvrılır : Gözlerin daha iri canlı ve çekici görünmesi için kirpiklerin kıvrık olması ve hacimli durması önemlidir. Cilt.net ailesi olarak bu yazıda sizlere kıvrık kirpiklere nasıl sahip olabilirsiniz püf noktaları nelerdir kıvırıcı ile veya kıvırıcı olmadan nasıl kıvrık kirpik yapılır? Adım adım açıkladık.

Kirpik Boyama

Kirpik boyama işlemi nasıl yapılır
Kirpik boyama işlemi genellikle kaş rengi saç rengine oranla daha açık hatta sarımsı renk kirpiği sahip olan kişilere uygulanır. Kirpik yapıları çok uzun ve güzel olsa da uçlarına doğru renk açıldığı için ancak maskara sürüldüğü zaman uzunluğu ve güzelliği ortaya çıkar.

Ela Göz Makyajı

ela gözlere harika makyaj önerileri
Ela göz rengi hafif bir şekilde yeşile dönük olduğu için yapılan göz makyajı daha çarpıcı durur. Kullanılan renkler ve dikkatli seçilen malzemeler ile gözleriniz olduğundan güzel görünür. Ela gözlüler için evde uygulayabilecekleri ela göz makyajı teknikleri ; Ela göz makyajı nasıl yapılır ; Ela gözlere sahip bayanların en büyük tutkusu gözlerini daha fazla ortaya çıkarmaktır. Bunun için metalik renklerden faydalanabilirsiniz. Özelliklede far uygulamalarında altın rengini tercih eden ela gözlü bayanlar göz renklerini daha fazla ortaya çıkarırlar. Ela gözlü bayanların gözlere sürülecek kalem tercihleri lacivert renkten yana olabilir. Lacivert ela göz ile tezat bir uyum oluşturur. Gözlerin daha derin görünmesine ve anlamlı bakmasına olanak sağlar. Kahverengi göz kalemi ile göz çevrenize bir çerçeve çekerek göz renginizi ortaya çıkarabilirsiniz. Kullanılacak kahverengi kalem oldukça koyu tonlarda seçilmelidir.

Gözü Büyük Gösteren Makyaj Teknikleri

Gözleri nasıl büyük gösterirsiniz
Göz makyajı yaparken göz şekline dikkat ederek hatlarını belirlemeliyiz. İstediğimiz göz şekli ne ise; uygun taktikleri kullanarak, makyajımızı yapmalıyız. Makyaj ile küçük gözlü kişiler gözlerini büyük gösterebilirler. Bunun için yapılması gereken bir kaç adım vardır.

Göz Şekline Göre Makyaj

Büyük göze nasıl makyaj yapılır
Göz Makyajı ; Gözlerin ne denli güzel olabileceğine yapılan makyajın katkısı büyüktür. Usta ellerde yapılan bir göz makyajı şahane sonuçlar yaratarak; bayanları daha güzel gösterir. Göz şekline göre makyaj yapmayı bilenler her zaman bir adım öne geçerler. Bunun nedeni kendilerini ve yüzlerini tanıyor olmalarıdır.


Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız