Cilt Bakımı Ve Güzellik

Göz Makyajı

Göz makyajı nasıl yapılır,Göze Makyaj yapma teknikleri; Dumanlı göz makyajı, Buğulu göz makyajı, İri ve ufak göz makyajı Teknikleri

Göz Kalemi Nasıl Çekilir ?

gozun-icine-kalem-surme
Kadınların ister günlük makyajlarında ister önemli bir davette yaptıkları makyajda sürmekten oldukça keyif aldıkları ve makyajlarının çoğu kez vazgeçilmez unsuru olarak gördükleri göz kalemleri; her göz tipinde ve her göz rengine uygun olarak sürülebilme imkanı olan oldukça güzel bir makyaj öğesidir

Eyeliner Çeşitleri ve Özellikleri

eyeliner-cesitleri-ve-ozellikleri
Göz makyajında kusursuz ve etkileyici bir görüntü için eyeliner kullanımına son derece önem verilmektedir. Hatta artık göz makyajını tamamlayıcı unsur eyeliner olmuştur. Kadınların bu uğurda eyeliner çekme çeşitlerini bir an önce öğrenmeye çalıştıkları, eyeliner çeşitleri videolarına bakarıp kendilerine en uygun olanı seçmeye çalıştıkları yani sonuç olarak eyeliner çekmek için epeyce zahmete girdikleri de toplumda gözle görülebilir bir gerçektir.

Kolay Gece Makyajı Nasıl Yapılır ?

kolay-gece-makyaji-nasil-yapilir
Özellikle her kadının dikkatleri üzerine toplamak istediği ve özgüvenini bu tip etkinliklerde konuşturduğu gerçeğini göz önüne alırsak, gece göz makyajı nasıl yapılır konusu hakkında bilgi sahibi olmak ve makyaj uygulamasını doğru bir şekilde yaparak istenilen dikkat çekici görüntüye sahip olmak mümkün olmaktadır.

Eyeliner Nasıl Sürülür Resimli Anlatım

eyeliner-nasil-surulur-resimli-anlatim
Başlangıç noktasında, eyeliner çeşitlerinden en kolay sürüş hattına sahip olan kalem eyeliner'la başlamak gereklidir. Hem tekrar yapma durumu daha rahat yapılabilecek hem de el alışkanlığı daha çabuk kazanılabilecektir. Bundan sonrasında "asansörlü eyeliner" denilen açılan kapanan eyeliner modeline geçilebilir, daha da ilerleyen süreçlerde krem eyeliner'lara, jel eyeliner'lara, likit eyeliner'lara ve dip eyeliner'lara el alışkanlığı seviyesine ve sürüş inceliklerinin yakalanması durumlarına göre geçilebilmesi mümkündür.

Siyah Elbise Makyajı Hangi Tonlarda ve Nasıl Olmalı?

Siyah-elbiseye-uygun-makyaj
Siyah elbisenizi renklendirerek,bütün dikkatinizi üzerinize çekebilirsiniz. Bunun için göz renginize uygun makyajın nasıl olduğunu bilmelisiniz

Siyah Göz Makyajı

Siyah göz makyajı
Siyah Göz Makyajı: Siyah göz rengine sahip bayanlar makyaj önerilerimizi takip ederek gözlerinin güzelliğini ön plana çıkarabilirler. Uygun makyaj teknikleri kullanıldığında siyah göz oldukça dikkat çekici bir hale gelebiliyor.

Göz Makyajı

Mavi ve yeşil gözlere uygun göz makyajı örnekleri
Göz Makyajı Nasıl Yapılır; Göz makyajı teknikleri ile bakışlarınızı ortaya çıkarabilir ve göz şekline göre makyaj önerilerine bakarak bakışlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Gözlerin birbirine olan uzaklığı ve yüz şekli makyaj yaparken dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer alır.

Göz Farı Sürme Teknikleri

Göz farı sürme teknikleri ile harika ve dikkat çekici bir göz makyajı yapabilirsiniz.
Göz Farı Sürme Teknikleri: Makyajın olmazsa olmazlarından göz farını doğru yöntemle uygulamak gerekir. Göz farı makyajın tamamlayıcısıdır, yanlış bir şekilde uygulandığında tüm makyajı değiştirerek istenmeyen bir görünüm oluşturabilir. Peki göz farı nasıl sürülür? Göz farı sürerken yapmanız ve yapmamanız gerekenler. Göz farı sürmeden önce uygulanan göz farı bazı makyajınızın gün boyu kalıcı olmasında önemlidir. Kullanılan bazın donuk olmasından ziyade sıvı içerikli olması gereklidir. Göz farı öncesi kullanılan sıvı fondöten göz farının hemen akmasını ve bozulmasını engeller. Göz farını uyguladıktan sonra birde pudra uygulayarak göz farını sabitleyebilirsiniz.

Göz Kalemi Nasıl Sürülür?

Göz Kalem Nasıl Çekilir?
Göz Kalemi Nasıl Sürülür? Göz kalemi sürme teknikleri: Gözlerin rengini ön plana çıkarmak ve göz çevresini belirginleştirmek için göz kalemi kullanılır. Göz kalemleri bir çok renkte bulunur ve sizde göz renginize en uygun göz kalemlerini kullanarak gözlerinize istediğiniz şekli verebilirsiniz. İnsanlar kişiye baktıklarında ilk olarak göz makyajı dikkatlerini çeker bu yüzden göz kalemi nasıl sürülür? incelikleri nelerdir? Hepsini bilmeniz gerekiyor.

Eyeliner Nasıl Sürülür

Eyeliner sürme teknikleri
Eyeliner Nasıl Sürülür? Eyeliner sürme teknikleri: Göz makyajı kadınların olmazsa olmazlarındandır. Düzgün yapılmış ve göz yapısıyla uyumlu olup, gözün doğal güzelliğini ortaya çıkaran bir göz makyajı yapıldığında bazen diğer makyajlara gerek kalmamaktadır. Bu yüzden eyeliner nasıl sürülür? Eyeliner sürme teknikleri ve doğru eyeliner seçimi gibi bilinmesi gereken incelikler.

Yeşil Göz Makyajı

En güzel göz makyajları
Yeşil Göz Makyajı Yeşil Göz Makyajı Nasıl Yapılır? Yeşil göze sahip kişiler göz makyajı konusunda diğer renklere nazaran daha şanslıdırlar. Yeşil renk gözlere yapılan makyaj daha belirgin olur, kişi makyajında doğru renkleri tercih ettiğinde, gözler ön plana çıkarak daha etkileyici bakışlara sahip olunur. Yeşil gözlere sahip kadınlar makyajınız için en ideal ve tamamlayıcı renkleri sizler için yazdık, bu önerilerimize dikkate alarak daha etkileyici ve çekici gözlere sahip olabilirsiniz.

Türkan Şoray Makyajı Nasıl Yapılır?

Türk sinemasının sultanı Türkan Soray'ın Yüz. göz ve dudak makyajı
Türkan Şoray Makyajı Nasıl Yapılır? Türkan Şoray Makyajı: Türk sinemasında oyunculuğu kadar güzelliği ile de dikkat çeken Türkan Şoray'ın makyajına herkes ayrı bir hayran. Hem seksi hem de kadınsı duran Türkan Şoray makyajı aynı zamanda duru ve masum görünümü ile şüphesiz en güzel görünen makyajlardan biri.

Siyah Göz Makyajı Teknikleri

Siyah Göz Makyajı Örneği
Siyah Göz Makyajı Teknikleri her ortamda ve her ten bayana yakışan bir makyaj türüdür. Hem beyaz tene hem de esmer tene gece gündüz fark etmeksizin yakışan bir renktir. Her giydiğiniz renkle kombin edebileceğiniz siyah göz makyajı teknikleri Cilt.net farkıyla sizlerle…

En Güzel Makyaj Yapan Ünlüler

En iyi Makyaj Yapan Ünlüler Jennifer Lopez
En Güzel Makyaj Yapan Ünlüler: Dünyaca ünlü modellerin güzellik sırları artık bir sır olmaktan çıkarak bayanlarında bir o kadar göz alıcı ve çekici olmasını sağlıyor. En güzel makyaj yapan dünyaca ünlü yıldızların makyaj yaparken dikkat ettikleri noktaları sizler için araştırdık.

Ela Gözlü Bayanlar İçin Makyaj Önerileri

Ela Gözlü Bayanlar Pembe Tonları Kullanabilir
Ela Gözlü Bayanlar İçin Makyaj Önerileri: Ela gözlü bayanlar, göz makyajına ayrı bir önem vermeliler. Çünkü ela renkli gözler yaptıkları makyaja göre göz renginde değişmeler olabilir. Ela gözler için tercih edilen en uygun makyaj tonları ise; gri, mor, altın tonu, toprak renkleri, yeşil ve mavidir.

Takma Kirpik Nasıl Takılır?

Takma kirpikleriniz 5 adımda mükemmel olsun
Takma Kirpik Nasıl Takılır? Takma kirpikler gözlerin daha çekici olmasını sağlayan bir aparattır. Takma kirpik daha önce hiç kullanmadıysanız bile bu gözünüzü korkutmasın. Takma kirpik nasıl takılır? 5 adımda size öğreteceğiz. Farklı özelliklerde bulabileceğiniz takma kirpikler bütün olarak veya parça olarak kullanılabilir. İçinden çıkan tutkal ve cımbız aparatı sayesinde takmak oldukça basittir. İlk seferde yapamasanız bile 2.inci seferde kolaylıkla bu işi halledebilirsiniz. Bu yazımızı okuyarak takma kirpik işlemini dahada kolaylaştırabilirsiniz.

Göz Makyajı için Gerekli Malzemeler

Rimeller
Göz Makyajı için Gerekli Malzemeler Neler? Göz makyajı her bayanın özellikle özen gösterdiği makyaj alanıdır. Makyajda öne çıkan gözler kusursuz görünmelidir. Göz makyajı için gerekli malzemeler makalesi tüm ayrıntıları ile cilt.net’te…

Kaş Kalemi Nasıl Kullanılır?

Kaş kalemi kullanımı
Kaş Kalemi Nasıl Kullanılır? Kaş kalemi kullanımı: Kaşların düzgün görünmesin ve belirginleşmesini sağlayan kaş kalemleri seksi ve çekici bakışlara sahip olmanızı sağlar. Kaş kalemi nasıl kullanılır? Harika görünen kaşlara sahip olmak için bilmeniz gerekenler ve en doğru şekilde kaş kalemi kullanımı.


1/41234
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız