Cilt Bakımı Ve Güzellik

Göz Makyajı

Göz makyajı nasıl yapılır,Göze Makyaj yapma teknikleri; Dumanlı göz makyajı, Buğulu göz makyajı, İri ve ufak göz makyajı Teknikleri

    
    Alt Kategoriler
  • Kategori yok

Göz Altı Kapatıcısı Nasıl Sürülür

Göz makyajı

Gözaltı kapatıcısı gün içinde meydana gelen renk bozuklukları, morluklar ve gözaltındaki renk değişiklikleri için kullanılır. Gözaltı kapatıcısı yoğun kırışıklıklar için uygun değildir.

Gözlük Kullananlar için Makyaj

Gözlük makyajı nasıl yapılmalı

Gözlük camları makyajın bir çoğunu göstermez bu yüzden gözlük kullanan bayanların makyajlarına ayrı bir özen göstermeleri gerekir.

Mavi Gözler için Makyaj Önerileri

Mavi gözlüler için gri renk göz makyajı

Mavi gözlere makyaj yaparken amaç doğru renkleri bulup profesyonel makyaj yapmayı öğrenmekten geçer. Mavi gözler denizin rengi olduğu için derin ve etkileyici bir görünüme sahiptirler.

Göz Şekline Göre Makyaj Nasıl Yapılır

Büyük Göz Şekline Göre Makyaj

Gözlerin şekline uygun makyaj yapmak renklerle gözlerinizi harmanlamayı öğrenmenizden geçer. Göz şekliniz ne olursa olsun bu teknikleri bildiğiniz sürece olmak istediğiniz bir star gibi gözükebilirsiniz.

Kahverengi Göz Makyajı Nasıl Yapılır

Kahverengi göz makyajı yapımı

Kahverengi göz makyajı ‘nın renkleri doğru ayarlandığı takdirde her renk gözle iyi bir ikili oluşturur. Göze uygulanan makyaj tekniklerinde verilen gölge ve sürüş stili makyajın kalitesini ortaya koyar.

Eyeliner Nasıl Sürülür

Eyeliner nasıl sürülür

Eyeliner makyajda son yılların yükselen trendi. Ve bu yükseliş her sezon ivme kazanarak devam ediyor.

Kalemle Kaş Nasıl Boyanır

Seyrek kaşlar için kaş kelemi kullanımı

Kaşları seyrek, düşük ve şekilsiz olanlar için en pratik çözüm kaş kalemiyle dolgunluk ve renk vermektir.

Masum Göz Makyajı

Masum Göz Makyajı Nasıl Yapılır

Doğru uygulandığında masum göz makyajı hem büyüleyici hem de masum görünebilir. Bilmeniz gereken tüm detayları cilt.net olarak bir araya topladık.

Göz Kalemi Sürme Teknikleri

Göz kalemi nasıl sürülür?

Sadece göz kalemi kullanarak gözlerinizi daha derin ve etkileyici gösterebilirsiniz.

Kaş Makyajı Nasıl Yapılır

Kaş makyajı nasıl yapılır?

Kaş makyajı yapılırken aralarda boşluk olan kısımlar yumuşak geçişlerle doldurularak gözlerin şekli ortaya çıkarılır.

Büyük Gözler İçin Göz Makyajı

Göz makyajı

Gözleriniz yüzünüze göre daha büyükse çeşitli makyaj teknikleri ile daha küçük göstermeniz mümkünüdür.

Shania Twain Göz Makyajı

Goz Makyaji

Grammy ödülünü kazanan güzel sanatçı Shania Twain etkileyici gözleri ile yine herkesi büyüledi. Bu ara herkesin bu göz makyajını yaptırdığı kulaktan kulağa harbe yayılıyor.

Kalıcı Kaş Makyajı Ve Sonrası

Kalıcı makyaj kaş için

Kaşlarınızın sabah kalktığınızda bile dolgun, saç renginize uyumlu ve biçimli gözükmesini istiyorsanız sizde kalıcı kaş makyajından faydalanabilirsiniz.

Küçük Göz Makyajı Nasıl Yapılır

Beyaz göz makyajı bittikten sonra

Beyaz tonlarda göz makyajı uygulayanlar gözleri küçük olan ve onlara daha büyük bir görünüm vermek isteğinde olan kişilerdir.

Altın Rengi Göz Makyajı

Siyah ve altın göz makyajı

Altın rengi göz makyajı tonları genellikle beyaz ten rengine sahip bayanlara daha çok yakışır. Giyilen kıyafetlerle birlikte uyum yakalandığında abartısız bir makyaj yakalayabilirsiniz.

Evde Kaş Boyama

Evde Kaş boyama işlemini 7 adımda tamamlıyoruz.

Evde Kaş Boyama : Seyrek az kaşlara sahip olan bayanlar kaşlarını rahatlıkla vereceğimiz yöntemlerle evde kaşlarını boyayabilirler.

Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır

Buğulu göz makyajı

Buğulu göz makyajı tüm bayanların sürekli olarak uygulamak istedikleri makyaj yöntemlerinden biridir. Uygulaması zor olan buğulu göz makyajını bir de göz kalemi ile yapmayı deneyin.

Kırmızı Göz Makyajı

Kırmızı göz makyajı yapımı

Kırmızı renk göz makyajı : Gözlerinde farklı renk denemek isteyenler için en iddialı renklerden biride kırmızıdır.1/3123
Domatesli diyet
Domates Diyeti

Domates Diyeti: 3 gün içerisinde 2 kilo verilen şok domates diyeti listesi. 1 günlük domates diyeti 3 gün boyunca ve ayda sadece 1 defa uygulanır. Bir nevi detoks uygulaması olan domates diyeti selülit sorunu yaşayanların, sigara ve alkol kullanımı çok olanların diyetidir. 3 gün içerisinde en 2 kilo verebileceğiniz şok diyetler arasındadır.

3 günlük şok diyet
Şok Diyet Tarifi

Şok Diyet Tarifi: 3 gün boyunca tek tip beslenerek uygulanan şok diyet sayesinde tam 5 kilo verilebiliyor. Şok diyet 2 ay içerisinde 1 kez uygulanmalı. Şok diyet programını 3 gün uygulayıp 2 ay ara verin ve tekrar uygulayabilirsiniz, 2 aydan kısa süre içerisinde tekrarlanırsa sağlık sorunlarına yol açabilir.

Limonlu yoğurt nasıl zayıflatır?
Limonlu Yoğurt Zayıflatır Mı?

Limonlu yoğurt zayıflatır mı? C vitamini ve amino grup asit içeriği ile limon zayıflamada oldukça etkilidir. Ayrıca yoğurt asit ve kalsiyum bakımından zengin bir gıda olduğu için hem tok tutmakta, hem metabolizmayı hızlandırmakta hem de yağların yakılmasında etkili olmaktadır. Gün içerisinde sık sık tüketilen limonlu yoğurt zayıflama oldukça yardımcı olur.

7 günde 7 kilo verdiren diyet
7 Günde 7 Kilo Diyeti

7 Günde 7 Kilo Diyeti: 7 günde 7 kilo diyeti ile 1 haftada incecik bir vücuda sahip olabileceksiniz. Oldukça düşük kalori oranına sahip bu diyet programını uzun süreli uygulamanız sakıncalıdır. Cilt.net olarak verdiğimiz 1 haftada 7 kilo verdiren diyete harfiyen uymanız gerekiyor.

Maydanoz çayı
Maydanoz Çayı Nasıl Yapılır?

Maydanoz Çayı Nasıl Yapılır? İdrar söktürücü, zayıflamaya yardımcı, ödem atıcı maydanoz çayı tarifi, faydaları, zararları ve kullanım şekli. Maydanoz Çayı: Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız maydanozun çayı da bir o kadar faydalı. Doktorların özellikle diyetisyen uzmanlarının her televizyona çıktıklarında üstünde durdukları maydanoz çayı tüketimi vücut sağlığını için çok önemli.

İdeal Kilonuzu Hesaplayın
İdeal Kilo Hesaplama
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız