Cilt Bakımı Ve Güzellik

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Ve İğneli Epilasyon Hakkında Bilgiler içeren kategorimiz, Lazer epilasyon nedir, Nasıl yapılır ,Lazer epilasyon öncesi ve sonrası bilinmesi gerekenler.

Yüze Yapılan Lazer Epilasyonun Zararları

Yüze yapılan lazer epilasyonun zararları
Yüze Uygulanan Lazer Epilasyonun Zararları: Yüz bölgesine lazer epilasyon yaptırırken oldukça dikkatli davranmalısınız. İşleme başlamadan önce uzmana aklınızdaki soruları sormalı ve herhangi bir cilt hassasiyetiniz varsa bildirmelisiniz.

İğneli Epilasyonun Zararları

İğneli epilasyon zararlı mı?
İğneli Epilasyon Fiyatları: İğneli epilasyon fiyatları epilasyonun yapılacağı bölge ve uygulama süresine göre değişiklik göstermektedir. İğneli epilasyon fiyatı hakkında fikir sahibi olabilmeniz için ortalama fiyatları sizlerle paylaşıyoruz.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatı
Lazer Epilasyon Seans Ücretleri: Lazer epilasyon fiyatları çoğu güzellik salonunda farklılık göstermese de bazı yerler daha uygun veya daha pahalı fiyata lazer epilasyon uygulaması yapabiliyor. Lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyor ve fiyatları konusunda endişeleriniz varsa sizlere vereceğimiz ortalama fiyatlarla değerlendirme yapabilirsiniz.

Evde Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Evde lazer epilasyon aleti ile istenmeyen tüylere son.
Lazer yaptırmak için sürekli para ödemek istemeyen kişiler evde lazer epilasyon uygulamasının daha rahat olduğunu düşünmektedirler. Güzellik salonlarına verilen ücretin cebinde kalmasını isteyen bayanlar tarafından ilgi ile karşılanan evde lazer epilasyonun detaylarını sizler için araştırdık.

İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli epilasyon fiyatları
İğneli epilasyon fiyatlarına karar verilirken şehir, semt ve doktorun uzmanlık durumu gibi değişik faktörlere göre fiyat farklılıklarına gidilmektedir. Birbirine çok uzak olmayan iğneli epilasyon fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

İğneli Epilasyon İz Bırakır mı?

İğneli epilasyon
İğneli epilasyon iz bırakır mı? Tüyleriniz yok olurken kullandığınız epilasyon yöntemlerinin kalıcı yan etkileri sizi sıkıntıya düşürebilir. Cildinizde yara ve yanık gibi izlerin kalması daha farklı problemleri doğurarak tüylerinizden sonra birde cilt sorunlarıyla uğraşmanıza neden olur.

Lazer Epilasyon Şikayetleri

Lazer epilasyon şikayetleri
Lazer Epilasyon yaptırdıktan sonra istediğiniz verimi alamamış olabilirsiniz. Lazer epilasyon yaptıranların bazı şikayetleri olabiliyor bu şikayetlerin başlıca nedenleri ; Az seans uygulamaları, doktorun yanlış uygulama sonucunda ortaya çıkan yanık ve lekelenmeler lazer şikayetlerinin bazılarındandır.

Lazerle Tüy Sarartma

Lazerle tüy sarartma işlemi
Lazerle tüylerini aldıran bazı kişilerde çok ince olan ve rahatsızlık veren tüyler görülebilir. Bu tüylerin kalıcı bir şekilde lazerle sarartılması artık mümkündür. Lazer uygulamalarından yararlanılarak ince tüylere etki eden bu sistem ile tüyleriniz görünmez hale gelir.

Lazer Epilasyon Şartları

Lazer epilasyonun şartları nelerdir? Kimlere lazer epilasyon yapılabilir.
Lazer epilasyonun öncelikli şartı yaş sınırıdır. 12-15 yaş sınırı getirilmiş olsa da 18 yaşından küçükler için kullanımı uygun değildir. Bunun nedeni tüylerin yeterince güçlenmemiş olması ve 30 yaşından sonra sıkıntı yaratma ihtimalidir. Lazer epilasyon tüylerin yok olmasına yönelik yaptırıldığı için hormonların etkisi göz önüne alınmalıdır.

Lazer Epilasyon Nerelere Yapılır

Lazer epilasyon nerelere yapılır. Nasıl uygulanır
Lazer epilasyon nedir nerelere yapılır : Lazer işlemleri için hava sıcaklığı artışı olmayan dönemler daha uygundur. Bahar ya da kış aylarında yapılması daha çok önerilen lazer epilasyon işlemleri kişiye huzurlu bir yaşam vaat etmektedir. Alınacak sonuçlarla tüy derdinden kurtulmak ve estetik kaygılara son vermek herkesin arzu edeceği bir durumdur.

Lazer Epilasyon Öncesi Ve Sonrası

Lazer epilasyon önce ve sonra
Lazer epilasyon öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenler ; Lazer epilasyon yaptırmaya karar verenler için yol gösterici bir yazı hazırladık lazer epilasyon öncesi yapmanız ve yapmamanız gerekenler, Lazer epilasyon sonrası dikkat etmeniz gerekenler hepsini bu konu içerisinde bulacaksınız.

İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon nedir, Nasıl yapılır, iğneli epilasyon öncesi ve sonrası ne yapmak gerekir.
İğneli epilasyon Nedir : İğneli epilasyon denilince bir geri duruyoruz. İğneli epilasyon elektrik yöntemiyle kıl sorununun ortadan kaldırılmasıdır. İğneli epilasyon yapacak olan uzman önce yapılacak bölgeyi temizler daha sonra kılların çıktığı bölgelere çok ince bir iğne ile girer ve çok hissedeceğiniz akımda elektrik verir. Isıya dönüşen bu elektrik akımı kıl köklerini yakarak zayıflatır. İğneli epilasyon yapıldıktan sonra kıl kökü zayıfladığından cımbız yardımı ile kıl kökünden kolayca çekilir.

Foto Epilasyon Nedir

Foto epilasyon nedir, Nasıl yapılır, Kaç çeşit foto epilasyon vardır
Foto epilasyon 2 çeşit olarak ayrılır Photo IPL ve lazer sistemleridir. Photo IPL ile lazer epilasyon arasından yüksek fark foto cihazlarında ara ara elektromanyetik verilmesi lazer ışıkta ise tek bir ışıkta yüksek dalga boyu olmasıdır.

Bursa Epilasyon Merkezleri

Bursa lazer epilasyon merkezleri
Bursa ilimiz içerisinde yer alan en kaliteli ve etkili sonuca sahip epilasyon merkezleri. Epilasyon özellikle lazer epilasyon yaptıracakların bursa ve bölgesinde tercih edebilecekleri merkezler. Estelite Lazer Epilasyon Merkezi Adres: Altıparmak Caddesi Stad İşhanı No: 86 Kat: 3 Daire: 4 . Dermaclinic Lazer Epilasyon Güzellik Merkezi Adres: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı BURSA


Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız