Cilt Bakımı Ve Güzellik

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Ve İğneli Epilasyon Hakkında Bilgiler içeren kategorimiz, Lazer epilasyon nedir, Nasıl yapılır ,Lazer epilasyon öncesi ve sonrası bilinmesi gerekenler.

Yüze Yapılan Lazer Epilasyonun Zararları

Yüze yapılan lazer epilasyonun zararları
Yüze Uygulanan Lazer Epilasyonun Zararları: Yüz bölgesine lazer epilasyon yaptırırken oldukça dikkatli davranmalısınız. İşleme başlamadan önce uzmana aklınızdaki soruları sormalı ve herhangi bir cilt hassasiyetiniz varsa bildirmelisiniz.

Lazer Epilasyon Kanser Yapar mı?

Lazer epilasyon kansere neden olur mu?
Lazer Epilasyon Kanser Yapar Mı? İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yolu olan lazer epilasyon yöntemi kanser yapar mı? Sizler için araştırdık. Epilasyon yaptıracak olanların aklındaki soru işaretlerini gidermek ve lazer epilasyon uygulaması hakkında detaylı bilgiler vermek üzere uzmanların görüşlerine başvurduk.

İğneli Epilasyonun Zararları

İğneli epilasyon zararlı mı?
İğneli Epilasyon Fiyatları: İğneli epilasyon fiyatları epilasyonun yapılacağı bölge ve uygulama süresine göre değişiklik göstermektedir. İğneli epilasyon fiyatı hakkında fikir sahibi olabilmeniz için ortalama fiyatları sizlerle paylaşıyoruz.

Lazer Epilasyon Yöntemleri

Lazer epilasyon çeşitleri
Lazer Epilasyon Yöntemleri: Lazer epilasyon uygulaması, kişinin ten rengi gözetilerek farklılıklar gösterebilmektedir. İstenmeyen tüyler için en etkili çözüm olan lazer epilasyon, temel olarak elektroliz, termoliz ve blond olmak üzere 3 çeşide ayrılır. Bu çeşitler arasında cilt rengine göre ise farklı yöntemler uygulanır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatı
Lazer Epilasyon Seans Ücretleri: Lazer epilasyon fiyatları çoğu güzellik salonunda farklılık göstermese de bazı yerler daha uygun veya daha pahalı fiyata lazer epilasyon uygulaması yapabiliyor. Lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyor ve fiyatları konusunda endişeleriniz varsa sizlere vereceğimiz ortalama fiyatlarla değerlendirme yapabilirsiniz.

Lazer Epilasyonun Zararları

Lazer epilasyonun yan etkileri ve zararları
Lazer Epilasyonun Zararları Nedir? Lazer epilasyon yöntemiyle tüy aldırmak diğer yöntemlere göre daha başarılı olsa da lazer epilasyonun zararları noktasında bazı endişeler yer alıyor. Lazer epilasyonun bilinen en yaygın sorunu ciltte lekeler oluşturmasıdır.

Erkeklerde Lazer Epilasyon

Erkeklerde Lazer Epilasyon
Erkeklerde Lazer Epilasyon; Lazer epilasyon yöntemi bayanlar kadar erkekler tarafından da tercih ediliyor. Erkeklere uygulanan lazer epilasyonun farkı nedir ve erkekler için lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgileri sizler için açıklıyoruz.

Lazer Epilasyon Çeşitleri

Elektrikli epilasyonlar nelerdir
Lazer Epilasyon Çeşitleri: Lazer epilasyon çeşitleri temel olarak 3'e ayrılır bunlar; elektroliz, termoliz ve blend olarak adlandırılır. Lazer epilasyon yöntemleri ise lazer epilasyon çeşitlerinin alt kısmını oluşturur ve değişik aletlerle vücut yapısına tüylerin cinsine göre uygulanır. Kadınların vücut kıllarını almadaki geleneksel tercihleri, jilet kullanma, epilasyon aleti kullanma ya da ağda yapmadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte çeşitli lazer yöntemleri sayesinde vücut kıllarından etkili bir şekilde kurtulmak mümkündür. Lazer epilasyon, kullanılan teknolojik malzemelere göre ve uygulayış stiline göre gruplara ayrılmaktadır.

Alexandrite Lazer

Alexandrite Lazer
ALEXANDRITE LAZER NEDİR? Alexandrite lazer uygulaması kıl köklerinin yakılarak tekrar çıkmasını engelleyen bir lazer epilasyon türüdür. Özellikle cilt rengi açık olan kişilere uygulanır ve koyu tenli kişiler için tavsiye edilmeyen bir lazer türüdür. Cilt.net olarak alexandrite lazer uygulaması hakkında tüm merak edilenleri sizler için araştırdık.

Tüy Alma Yöntemleri

Ağdayla tüy alma yöntemi
Tüy alma yöntemleri çok çeşitlidir; Tüyleri kökten alarak zayıflatan yöntemlerden tutunda kısa sürede geçici çözüm sunan jilet gibi yöntemlerin yanı sıra, tüylere kesin çözüm olan epilasyonla tüy alma yöntemleri gibi bir çok çeşidi mevcuttur. Cilt.net olarak bu yazımızda tüyleri zayıflatan veya tamamen gideren yöntemlerden bahsedeceğiz.

Yazın Lazer Epilasyon Yapılırmı

Yazın lazer epilasyon yapılır mı*
Lazer epilasyonun önceki yıllarda yaz mevsimlerinde yapılması tercih edilmiyordu. Bunun nedeni güneşin bölge üzerindeki etkisinin tamamen olumsuz olmasından kaynaklanmasıydı. Fakat yeni çıkan cihazlar ve bilinçli hastalarla birlikte yaz aylarında da lazer epilasyonun kullanım alanı genişletildi.

En iyi Lazer Epilasyon Yöntemi

Lazer epilasyon
Lazer epilasyon yaptırmak istediğinizde en iyi sonucu almak için lazer cihazına karar verirken göz önünde bulundurulması gerekli olan nokta konu tüylerinizin rengi ve sıklığıdır. Lazer cihazları tüylerin durumuna göre üretilmiştir ve en iyi lazer epilasyon yöntemi tüy tipine göre doğru epilasyona karar vermektir.

Evde Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Evde lazer epilasyon aleti ile istenmeyen tüylere son.
Lazer yaptırmak için sürekli para ödemek istemeyen kişiler evde lazer epilasyon uygulamasının daha rahat olduğunu düşünmektedirler. Güzellik salonlarına verilen ücretin cebinde kalmasını isteyen bayanlar tarafından ilgi ile karşılanan evde lazer epilasyonun detaylarını sizler için araştırdık.

Ipl Lazer Epilasyon

İPL LAZER EPİLASTON
Lazer epilasyon çeşitlerinden biri olan IPL lazer epilasyon çeşidi tüylerinizi hızlı şekilde yok ederken aynı zamanda rahat bir tüy alma imkanı sunar. Peki Nedir bu Ipl lazer epilasyon, Nasıl yapılır, Faydaları nelerdir, Ipl lazer epilasyon sonrası neler yapılmalıdır? Cilt.net olarak bu konuda bir araştırma yaparak sizlerle paylaştık.

İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli epilasyon fiyatları
İğneli epilasyon fiyatlarına karar verilirken şehir, semt ve doktorun uzmanlık durumu gibi değişik faktörlere göre fiyat farklılıklarına gidilmektedir. Birbirine çok uzak olmayan iğneli epilasyon fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

İğneli Epilasyon İz Bırakır mı?

İğneli epilasyon
İğneli epilasyon iz bırakır mı? Tüyleriniz yok olurken kullandığınız epilasyon yöntemlerinin kalıcı yan etkileri sizi sıkıntıya düşürebilir. Cildinizde yara ve yanık gibi izlerin kalması daha farklı problemleri doğurarak tüylerinizden sonra birde cilt sorunlarıyla uğraşmanıza neden olur.

İğneli Epilasyon mu Lazer Epilasyon mu?

10 nedenden dolayı iğneli epilasyon
Tüylerden kurtulmak için iğneli veya lazer epilasyondan birini tercih etmeniz mümkündür. Ücret farklılıkları veya kulaktan dolma bilgiler nedeniyle iğneli epilasyon mu lazer epilasyon mu tercih edilmeli arada kalabilirsiniz bu seçeneklerden hangisinin üstün olduğunu aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Cihazları

Lazer epilasyon cihazları, Özellikleri ve faydaları.
Lazer epilasyon cihazlarını size tanıtmak gerekirse; Nd Yag Lazer, Alexandrite Lazer, Radio Freguancy Lazer, Diode Lazer ve Işık Bazlı Lazer cihazı. Lazer epilasyon cihazlarının işlevleri tüy yok etmek olsa da hepsinin özellikleri birbirinden çok farklı. Cilt.net olarak hangi makine hangi tüylere iyi geliyor öğrenelim.


1/3123
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız