Cilt Bakımı Ve Güzellik

Epilasyon Yöntemleri

Doğal Epilasyon Yöntemleri , Epilasyon ve tüy alma işlemleri nasıl yapılır, Evde epilasyon nasıl yapılır, Kaş,kirpik, Yanak ve bıyık nasıl alınır. İstenmeyen tüylere doğal çözümler.

Ağda Lekesi Nasıl Geçer

Ağda lekelerini geçirmek için doğal tarifler
Ağda Lekesi Nasıl Geçer: Ağda sonrasında ciltte kahverengi lekeler oluşabilir ve bu lekelere ağda lekesi adı verilmektedir. Hassas cilde sahip kişilerde görülen ağda lekeleri, daha çok ağdanın yanlış kullanımı nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Koyu renkli iz bırakan ağda işlemi bıyık bölgesinde daha kötü sonuçlar vermektedir.

Tüy Azaltıcı Bitkisel Çözümler

İstenmeyen tüylere son
Tüy Azaltıcı Bitkisel Çözüm: Tüyleri azaltmak için bitkisel maske çözümleri kullanılabilmektedir. Evde basitçe hazırlanan tarifler ile cildinizi istenmeyen tüylerden arındıracak ve daha güzel görünmesini sağlayacaksınız.

Doğal Tüy Sarartma Yöntemleri

Doğal tüy sarartma
Tüy Sarartma Yöntemleri: İstenmeyen tüylerden lazer, tüy dökücü kremler ve ağda gibi yöntemleri kullanarak kurtulabilirsiniz. Bu yöntemler her cilt tipi için uygun olmayabilmektedir. Cilt için en zararsız yöntemi tercih ederek istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Acısız Ağda Nasıl Yapılır?

Acısız ağda nasıl yapılır?
Acısız Ağda Nasıl Yapılır: Ağda yaparken acısız şekilde tüyleri almak neredeyse imkansızdır. Tüylerin kökten alınması nedeniyle ağda işlemi sırasında acı hissedilmesi doğaldır. Ağda yaparken acıyı tamamen dindirmek mümkün olmasa da sizlerle paylaştığımız yöntemleri uygulayarak duyduğunuz acıyı hafifletebilirsiniz.

Sir Ağda Nasıl Yapılır

Evde ağda yapımı
Sir Ağda Nasıl Yapılır: Evde sir ağda uygulaması gayet basit ve etkili sonuç veren bir yöntemdir. Normal ağdadan daha avantajlı olan ve içeriğinde şeker bulunmadığı için tüyleri beslemeyen Sir ağda, düzgün kullanıldığı taktirde tüylerin zayıflamasına ve seyrelmesini sağlayacaktır.

İple Tüy Nasıl Alınır

İple tüy almak
İple Tüy Nasıl Alınır? Vücudun çeşitli bölgelerinde çıkan istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemlerinden biri de, iple tüy alma işlemidir. İple tüy alma en eski tüy temizleme yöntemi olduğu gibi, hem kolay hem de zamandan tasarruf edilmesini sağlar.

Ağda Nasıl Yapılır

Klasik ağda yöntemleri
Ağda Nasıl Yapılır: İstenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri arasında çok eski zamanlardan beri uygulanan ağda, hem evde hem de güzellik merkezlerinde yapılan bir işlemdir. Evde ağda yapmak meşakkatli bir işlem olduğu için, günümüz kadınlarının büyük bir çoğunluğu güzellik merkezlerinde ve ağda salonlarında kendilerini uzman ellere teslim etmekteler. Klasik bir yöntem olan ağda tüm vücuda uygulanmaktadır.

Yüzdeki Tüyler için Maske

Yüzdeki Türler İçin Maske
Yüzdeki Tüyler İçin Maske: Yüzünüzdeki tüyleri ağda ile aldırmak yerine maske ile yok etmek akıllıca bir çözümdür. Yüzdeki tüyler için maske tarifi ile tüylerinizden kurtulabilir ve bu kılları güçsüzleştirerek tekrar çıkmasının önüne geçmiş olursunuz.

Yüzdeki Tüylere Bitkisel Çözüm

Yüzdeki tüyler için bitkisel çözüm ve ağda tarifi
Yüzdeki Tüylere Bitkisel Çözüm: İstenmeyen ve güzelliğinize gölge düşüren yüzdeki tüylere doğal çözüm maskesi ve doğal ağda ile son verin. Yüzdeki tüyler ip veya cımbız gibi yöntemlerle temizlense dahi tüylerin daha kalın ve sert çıkmasına neden olabilir. Aşağıda tarifini verdiğimiz yüzdeki tüylere bitkisel çözümler sayesinde ağda, cımbız ve ip kullanımına son verebilirsiniz.

Tüy Dökücü Bitkiler

Tüy dökücü bitkiler
Tüy Dökücü bitkiler nelerdir? Nasıl kullanılırlar? Bitkilerin tüyleri dökmesi ve yeniden çıkmasını azaltması gibi etkileri, bayanları doğal yöntemlere itmiştir. Bitkilerin tüyler üzerinde kullanımı biraz zahmetli gözükse de cildinize etki eden maddeler doğal olduğu için son derece sağlıklıdır.

Soğuk-Sıcak Ağda Nasıl Yapılır

Soğuk ağda yağımı
Soğuk-Sıcak Ağda Nasıl Yapılır? Soğuk – sıcak ağda uygulamaları türleri kökünden alarak size uzun bir zaman rahatlık sunar. Hem sıcak hem de soğuk ağda nasıl uygulanır merak ediyorsanız makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz. Sıcak Ağda Nasıl Uygulanır? Sıcak ağda: Sıcak ağda adından anlaşılacağı gibi daha fazla ısı verdiği için gözenekleri açarak ağda uygulamasının etkinliğini arttırır. Tüylerin kökten alınarak geç çıkmalarını sağlar. Sıcak ağda ile alınan bölgeler 1 ay süre ile tertemiz kalır.

İstenmeyen Tüylere Doğal Çözüm

İstenmeyen tüylerden kurtulma
İstenmeyen Tüylere Bitkisel Çözüm: Bacak, kol, yüz ve diğer bölgelerdeki istenmeyen tüylere doğal çözümler. Kıl köklerini zayıflatarak çözüm sağlayan tarifler. Aşağıda tarifini verdiğimiz maske ve kürler istenmeyen tüylere çözüm olan en iyi tariflerdir, doğal kıl dökücü özelliği olan bitkilerle hazırlanan karışımlar size büyük bir rahatlık sunacak.

Bıyık Kalınlaştırma

Bıyık Kalınlaştırma Yöntemleri ve Öneriler.
Bıyık Kalınlaştırma: Son zamanlarda popülerleşen bıyık kalınlaştırma dizilerde de erkek aktörler tarafından sıkça kullanılıyor. 80’lerde daha çok rastladığımız bıyık bırakma artık çok daha farklı ve tarz haline geldi. Ancak saçlarınıza gösterdiğiniz ilgiyi sakal ve bıyığınıza da göstermelisiniz. Çünkü bakımsız saç nasıl görünürse bıyıkta aynı şekilde kötü görünebiliyor.

Ağda Sonrası Sivilce Nasıl Geçer

Ağda sonrası sivilce nasıl geçer
Ağda sonrası sivilce nasıl geçer? Ağda işlemi sırasında kıl köklerinin şiddetli bir biçimde yerinden çekilmesi bölgeyi uyararak sivilce oluşumuna neden olabilir. Ağda sonrası deri yüzeyinde ortaya çıkan sivilceler küçük boyutta fakat yüzeye yayılmış şekildedir. Görüntüsü ve pütürlü dokusu ile bayanların en fazla şikayet ettiği ağda problemlerinin başında gelmektedir.

Epilasyon Sonrası Kıl Dönmesi Nasıl Engellenir

Epilasyon sonrası kıl batıkları nasıl önlenir?
Derinin alt değil dış katmanı sayesinde epilasyon, bukleler ve deriler tarafından travmatize kıl, acı ve utanç verici yaralar ve sivilce benzeri darbelere neden olan kıl dönmeleri de meydana gelebilir. Bazı küçük detayları uygulayarak bunları hafifletebilirsiniz. Cilt.net olarak epilasyon sonrası kıl batmasını engellemek için yapmanız gerekenleri yazdık.

Bacaklara Ağda Nasıl Yapılır

Bacaklara ağda nasıl yapılır?
Bacaklara ağda nasıl yapılır? Epilasyon kılların deri yüzeyinin altından çıkarılmasını sağlayan etkili bir süreçtir. Bu süreç etkili ve etkisiz, uzun vadeli ve kısa süreli, kesin olmayan ve kalıcı çözümler gibi birbirinden farklı kategoride sugaring, ağda, tıraş, epilasyon, elektroliz ve tweezing dâhil olmak üzere değişik yöntemler kullanılarak yapılabilir.

Acısız Epilasyon Nasıl Yapılır

Ağrı ve acısız epilasyon
Acısız epilasyon nasıl yapılır? Epilasyon her zaman bazılarımız için bir savaştır. Epilasyon sonrası yüzeyde çok az kalmış kılları kökünden cımbız ile hızlıca çekilmektedir. Geleneksel tıraş ile jilet darbelerinin olduğu yerler kaşıntı oluşturmakta ve kızarmaktadır. Bazı adımları izleyerek bu ağrılardan, kaşıntılardan uzak kalabilirsiniz.

Kıl Batıkları Nasıl Geçer?

Kıl batıklarını geçiren doğal tarifler ve öneriler
Kıl batığı derinin iç kısmına doğru ilerleyen tüylerin deri dışına çıkamama sorunudur. Derinin en dış kısmından rahatlıkla görülebilen ve alt kısma doğru inmeyen bir problemdir. Peki bu kıl batıklarını nasıl geçer? cildinize zarar verecek uygulamalardan kaçınarak, cilt.net olarak verdiğimiz doğal tarifleri uygulayarak kıl batıklarından kurtulabilirsiniz.


1/212
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız