Cilt Bakımı Ve Güzellik

Epilasyon ürünleri

Epilasyon Ürünleri, Epilasyon için kullanılan malzemeler

Evde Ağda Yapımı

Evde ağda yapımı
Evde Ağda Tarifi: Evde hazırlanabilen ağda tarifi ile istenmeyen tüylerden kolayca kurtulabilirsiniz. Tüy almak için uzun yıllardır tercih edilen ağda, hala popülerliğini taşımaktadır.

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır

Tüy dökücü kremler
Tüy Dökücü Kremler Nasıl Kullanılır: İstenmeyen tüyler için tüy dökücü krem kullanarak pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Tüy azaltıcı krem kullanmak vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmanın acısız ve pratik bir yoludur. En iyi tüy dökücü krem seçiminde zorlanıyorsanız sizler için bazı önemli ipuçlarımız var.

İstenmeyen Tüylere Doğal Çözüm

İstenmeyen tüylerden kurtulma
İstenmeyen Tüylere Bitkisel Çözüm: Bacak, kol, yüz ve diğer bölgelerdeki istenmeyen tüylere doğal çözümler. Kıl köklerini zayıflatarak çözüm sağlayan tarifler. Aşağıda tarifini verdiğimiz maske ve kürler istenmeyen tüylere çözüm olan en iyi tariflerdir, doğal kıl dökücü özelliği olan bitkilerle hazırlanan karışımlar size büyük bir rahatlık sunacak.

Ağda Markaları

Sesu Yüz Ağda Seti Özellikleri ve Kullanımı
Ağda Markaları: Ağda Nedir? Hafif yapışkan formu ile cilt üzerinde sürüldüğü bölgede biraz soğuduktan sonra çekilerek, uygulandığı bölgede ki istenmeyen tüylerin kökleri ile beraber ciltten alınması sağlayan yöntemlerdir. Ayrıca bu yöntemin tercih edilme nedenlerinden birisi ise istenmeyen tüylerin tekrardan çıkma sürelerinin uzamasını ve aynı zamanda tüylerin zayıflamasını sağlamasıdır.

Philips Lazer Epilasyon Aleti

Philips Marka Lazer Epilasyon Aleti Ve Özellikleri
Philips Lumea Lazer Epilasyon Aleti: Ev ortamında hijyenik şekilde tüylerden kurtulmak isteyenler için büyük kolaylık. Tüylerinizi sürekli almaktan bıktıysanız ve kesin çözüm istiyorsanız Philips’in ürettiği Lumea IPL epilasyon aletini denemenizi tavsiye ederiz. Tüylerin tekrar çıkmasını engelleyen ve büyük bir rahatlık sunan ürün her daim pürüzsüz bir vücuda kavuşmanızı sağlıyor. Düzenli olarak uygulandığında sizde tüysüz bir geleceğe merhaba diyebilirsiniz.

Dermoday Tüy Azaltıcı

Dermoday tüy azaltıcı krem ve spreyler..
Dermoday tüy azaltıcılar serum ve krem şeklinde uygulama yönünden 2 farklı türden oluşmaktadır. Alınan tüylerden sonra epilasyon yapılan bölgeye uygulanır. Dermoday tüy azaltıcı özellikleri ve kullanımı hakkında detaylı bilgileri Cilt.net Farkıyla paylaşıyoruz.

Epilatör Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Epilatör alırken dikkat edilmesi gerekenler
Epilatör Alırken Nelere Dikkat Etmeli? Güvenilir bir epilatörler pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Epilatör mekanik bir cihazdır ve İyi bir epilatör aleti ağda ve tıraştan önce gelen sağlıklı bir uygulamadır.

Felix Epilasyon Aletleri

Felix epilasyon aletlerinin faydaları ve kullanımı
Epilasyon ürünleri üretenlerden biri olan Felix markasının birbirinden farklı epilasyon aletleri bulunmaktadır. Yaptıkları işlem aynıdır fakat yeni çıkan aletlerinin diğerlerinden daha büyük kullanım avantajları bulunmaktadır.

En İyi Epilasyon Aletleri

Braun Epilasyon Aleti
Epilasyon aletleriyle tüylerinden kurtulurken acı çekmek istemeyen bayanlar için çok yeni ürünler piyasaya sürülerek kullanım kolaylığı sağlanmıştır. Epilasyon aletleri aynı zamanda işinizi dakikalar içerisinde bitireceğiniz ve hızlı çalışan bir donanıma sahip olmalıdır. Cilt.net olarak piyasadaki en iyi epilasyon aletlerini, özellikleri ve fiyatlarını sizler için araştırdık.

Erkekler İçin Tüy Dökücüler

Erkekler için tüy dökücü spreyler
Erkeklerin tüy sorununu pratik şekilde çözecek tüy dökücü spreyler kullanım kolaylığı açısından oldukça faydalıdır. Aşağıda yer alan tüy dökücü spreylerle kısa süre içinde istediğiniz pürüzsüz görünümü yakalayabilirsiniz.

Bitkisel Tüy Dökücü Spreyler

Depycure Tüy Dökücü Sprey
Bitkisel tüy dökücü spreylerin diğer spreylerden farkı doğal içeriğe sahip olmalarıdır. İçlerinde yer alan bitki enzimleri ile cildinizde yumuşak bir etki bırakarak tüylerden kurtulmanızı sağlar. Tüy dökücü sprey kullanmak isteyenler için Cilt.net olarak bitkisel tüy dökücü spreyleri hazırladık.

Tüy Dökücü Spreyler

Tüy dökücü spreyler ve özellikleri.
Epilasyon çeşitlerinden biri olan tüy dökücü spreyler kısa süreli tüy temizleme işlemi sağlar. Acil olarak tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız tüy dökücü spreyleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüyleriniz jilet etkisi ile birkaç güne kadar tekrar çıkmaya başlayacak fakat kısa zamanda tüylerin vücuttan uzaklaştırılması zamandan kazanmanıza neden olacaktır. Cilt.net Farkıyla en iyi ve zararsız tüy dökücü sprey markaları...

Capilex Tüy Azaltıcı

Capilex tüy azaltıcı cilt bakım kremi ,losyonu ve jeli.
Capilex tüy azaltıcı ürünler losyon, krem ve jel gibi farklı kategorilere ayrılmaktadır. Epilasyon yöntemlerinden farkı tüyler alındıktan sonra uygulanmasıdır. Kullanılan bölgelerin çeşitliliğine göre jel, losyon ve krem formunda olan ürünlerden herhangi birini kullanabilirsiniz. Cilt.net olarak Capilex tüy azaltıcı ürünlerin özellikleri ve kullanımı hakkında detaylı bilgileri sizler için hazırladık.

Weet Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır

Weet tür dökücü krem nasıl kullanılır?
Tüy dökücü kremlerden en bilinen ve en güvenilir olanlarından biri Veet tüy dökücü kremdir. Tüy dökücü kremler jilet gibi hızlı bir çözüm sunar fakat jilet gibi tüylerinizin daha sert ve kalın çıkmalarına neden olmaz.

Philips Satinsoft Epilatör

Pihilips epilatör
İpeksi bir ten için Philips Satinsoft Epilatör : Herkesin özel günü ve gecesinde arzu ettiği şey temiz bir cilt ve hoş giysilerdir… Kadınlar için bu tip incelikler daha önemlidir. Tüylerden kurtulmak adına türlü yollar deneyen bayanların ortak noktada buluştuğu konu epilasyon cihazlarıdır. Ev ortamında rahatlıkla kişi kendisine bu cihazlar yardımı ile güzellik salonu formatında bakım yapabilmektedir. PHILIPS bünyesine kazandırdığı epilasyon aletleri ile bayanlara farklı ayrıcalıklar sunabilmektedir.

Panasonic Epilasyon Aleti 7 in 1

Panasonic 7 in1 ıslak kuru epilasyon aleti özellikleri ve kullanımı
Epilasyon bedenin temizliği için önemli bir konudur. Herkesin kendine ait muhakkak bu konu ile bir savaşı vardır. Yeni dönemde eski çağlardan kalan ürünler ötelenerek epilasyon cihazları ile kaynaşma zamanı gelmiştir. Bu yazımızda kullanıcılardan derlenen panasonic epilasyon aleti 7 in 1 incelenmiştir.

Philips Özel Üretim Epilasyon Seti

philips 6540 epilasyon seti
Philips özel üretim epilasyon seti : Kadının bedeninin kusursuz olması için tüylerden tamamen arınması gerekmektedir. Bacaklar, koltuk altı ve bikini bölgesi epilasyonu ile elde edilecek temizlikle ferah bedene sahip olunacaktır. Özellikle yaz dönemlerinde bu tercih olmaktan çıkıp mecburiyet haline dönmektedir.

Acura Ac 33 Eplasyon Aletinin Özellikleri

Acura ac 33 nasıl bir epilasyon aleti
Acura Ac 33 İikili Cımbız Sistemli Epilasyon Cihazı titiz hanımların çağrısına kulak vermiş ve 0,5 mm.lik kısalıkta tüyleri bile ikili cımbız sistemi ile alarak etkisini uzun süre sağlayabilmiştir. Hedeflenen bu çözüm sürecinde; tekrar epilasyon gününün en uzağında olmak istenmektedir. Tüyler kökten çekildiği vakit bu süre aralık olarak uzayacak ve sağlayacağı performans sayesinde tüyler seyrelecektir…


1/212
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız