Cilt Bakımı Ve Güzellik

Epilasyon ürünleri

Epilasyon Ürünleri, Epilasyon için kullanılan malzemeler

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır

Tüy dökücü kremler
Tüy Dökücü Kremler Nasıl Kullanılır: İstenmeyen tüyler için tüy dökücü krem kullanarak pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Tüy azaltıcı krem kullanmak vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmanın acısız ve pratik bir yoludur. En iyi tüy dökücü krem seçiminde zorlanıyorsanız sizler için bazı önemli ipuçlarımız var.

İstenmeyen Tüylere Doğal Çözüm

İstenmeyen tüylerden kurtulma
İstenmeyen Tüylere Bitkisel Çözüm: Bacak, kol, yüz ve diğer bölgelerdeki istenmeyen tüylere doğal çözümler. Kıl köklerini zayıflatarak çözüm sağlayan tarifler. Aşağıda tarifini verdiğimiz maske ve kürler istenmeyen tüylere çözüm olan en iyi tariflerdir, doğal kıl dökücü özelliği olan bitkilerle hazırlanan karışımlar size büyük bir rahatlık sunacak.

Ağda Markaları

Sesu Yüz Ağda Seti Özellikleri ve Kullanımı
Ağda Markaları: Ağda Nedir? Hafif yapışkan formu ile cilt üzerinde sürüldüğü bölgede biraz soğuduktan sonra çekilerek, uygulandığı bölgede ki istenmeyen tüylerin kökleri ile beraber ciltten alınması sağlayan yöntemlerdir. Ayrıca bu yöntemin tercih edilme nedenlerinden birisi ise istenmeyen tüylerin tekrardan çıkma sürelerinin uzamasını ve aynı zamanda tüylerin zayıflamasını sağlamasıdır.

Epilatör Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Epilatör alırken dikkat edilmesi gerekenler
Epilatör Alırken Nelere Dikkat Etmeli? Güvenilir bir epilatörler pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Epilatör mekanik bir cihazdır ve İyi bir epilatör aleti ağda ve tıraştan önce gelen sağlıklı bir uygulamadır.

Erkekler İçin Tüy Dökücüler

Erkekler için tüy dökücü spreyler
Erkeklerin tüy sorununu pratik şekilde çözecek tüy dökücü spreyler kullanım kolaylığı açısından oldukça faydalıdır. Aşağıda yer alan tüy dökücü spreylerle kısa süre içinde istediğiniz pürüzsüz görünümü yakalayabilirsiniz.

Weet Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır

Weet tür dökücü krem nasıl kullanılır?
Tüy dökücü kremlerden en bilinen ve en güvenilir olanlarından biri Veet tüy dökücü kremdir. Tüy dökücü kremler jilet gibi hızlı bir çözüm sunar fakat jilet gibi tüylerinizin daha sert ve kalın çıkmalarına neden olmaz.

Epilasyon Aleti Nasıl Kullanılır

Epilasyon aleti kullanımına ilişkin kurallar göz önünde bulundurulursa daha hijyenik ve daha sağlıklı pürüzsüzlük kazanılacaktır. Cihazın markası, kullanım talimatına uyum, bedeni doğru şekilde kullanma ve sonrasında cildin nemlendirilmesi gibi bazı detaylar vardır. Tüm bu konulara önem verilirse başarılı epilasyon işlemi gerçekleşecektir ve sonuçlar yüz güldürecektir.

Epilasyon Acısını Azaltmak İçin Kremler

Epilasyon acısını azaltan kremler
Epilasyona cısını azaltmak : Epilasyon yapmak istenirken acı algısı düşünülüp kolay yöntemlere kaçış yaşanabilmektedir. Yalnız kolay tekniklerde kıl kökleri alınmadan, tüyler yüzeysel olarak vücuttan ayrılacakları için geri dönüşümü çok çabuk olmaktadır. Acı algısını ekarte edip tüyün kökünden alınmasını destekleyecek bir takım kozmetik ürünler bulunmaktadır.

Tüy Dökücü Kremlerin Zararları

Tüy dökücü kremler
Tüy dökücü kremler ile zaman kaybetmeden ve acı çekmeden istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkündür. Tüy dökücü kremlerin içerisinde bulunan kimyasallara karşı olan bir birey değilseniz istenmeyen tüylerinizi pratik bir şekilde yok edebilirsiniz.

Tüy Azaltıcı Kremler

Dermagut tüy azaltıcı
Tüy azaltıcı kremler ile birlikte tüyleriniz daha geç çıkmaya başlar. Bu kremlerin tek ortak noktası tüyleri engellemeye yönelik çalışmasıdır. Piyasada bir sürü tüy azaltıcı krem mevcut bu tüy azaltıcı kremlerden en iyisi hangisi. Birlikte inceleyelim.

En iyi Epilasyon Aletleri

veet epilasyon
Epilasyon aletleri; Tüy almada kullanılan elektrikli veya pilli aletlerdir. Tüyleri belirli bir süreliğine yok eden epilasyon aletleri diğer epilasyon tüylerine göre tüyleri zayıflatır ve çıkış süresini mümkün olduğunca uzatır. Epilasyon aletleri zahmetli de olsa tüylerinin kalınlaşmasını istemeyen bayanların tercih etmesi gereken yöntemlerin başında gelir. En iyi epilasyon aletleri ve fiyatlarına bu yazı içerisinde bakabilir içinize sinen bir ürünü satın alarak kullanabilirsiniz.


Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız