Cilt Bakımı Ve Güzellik

Epilasyon

Epilasyon, Lazer epilasyon, Tüy sarartma, Tüylerden kurtulma, Tüy yok edici kremlerle ilgili bölüm

Ağda Lekesi Nasıl Geçer

Ağda lekelerini geçirmek için doğal tarifler
Ağda Lekesi Nasıl Geçer: Ağda sonrasında ciltte kahverengi lekeler oluşabilir ve bu lekelere ağda lekesi adı verilmektedir. Hassas cilde sahip kişilerde görülen ağda lekeleri, daha çok ağdanın yanlış kullanımı nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Koyu renkli iz bırakan ağda işlemi bıyık bölgesinde daha kötü sonuçlar vermektedir.

Yüze Yapılan Lazer Epilasyonun Zararları

Yüze yapılan lazer epilasyonun zararları
Yüze Uygulanan Lazer Epilasyonun Zararları: Yüz bölgesine lazer epilasyon yaptırırken oldukça dikkatli davranmalısınız. İşleme başlamadan önce uzmana aklınızdaki soruları sormalı ve herhangi bir cilt hassasiyetiniz varsa bildirmelisiniz.

Tüy Azaltıcı Bitkisel Çözümler

İstenmeyen tüylere son
Tüy Azaltıcı Bitkisel Çözüm: Tüyleri azaltmak için bitkisel maske çözümleri kullanılabilmektedir. Evde basitçe hazırlanan tarifler ile cildinizi istenmeyen tüylerden arındıracak ve daha güzel görünmesini sağlayacaksınız.

Doğal Tüy Sarartma Yöntemleri

Doğal tüy sarartma
Tüy Sarartma Yöntemleri: İstenmeyen tüylerden lazer, tüy dökücü kremler ve ağda gibi yöntemleri kullanarak kurtulabilirsiniz. Bu yöntemler her cilt tipi için uygun olmayabilmektedir. Cilt için en zararsız yöntemi tercih ederek istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Acısız Ağda Nasıl Yapılır?

Acısız ağda nasıl yapılır?
Acısız Ağda Nasıl Yapılır: Ağda yaparken acısız şekilde tüyleri almak neredeyse imkansızdır. Tüylerin kökten alınması nedeniyle ağda işlemi sırasında acı hissedilmesi doğaldır. Ağda yaparken acıyı tamamen dindirmek mümkün olmasa da sizlerle paylaştığımız yöntemleri uygulayarak duyduğunuz acıyı hafifletebilirsiniz.

İğneli Epilasyonun Zararları

İğneli epilasyon zararlı mı?
İğneli Epilasyon Fiyatları: İğneli epilasyon fiyatları epilasyonun yapılacağı bölge ve uygulama süresine göre değişiklik göstermektedir. İğneli epilasyon fiyatı hakkında fikir sahibi olabilmeniz için ortalama fiyatları sizlerle paylaşıyoruz.

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır

Tüy dökücü kremler
Tüy Dökücü Kremler Nasıl Kullanılır: İstenmeyen tüyler için tüy dökücü krem kullanarak pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Tüy azaltıcı krem kullanmak vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmanın acısız ve pratik bir yoludur. En iyi tüy dökücü krem seçiminde zorlanıyorsanız sizler için bazı önemli ipuçlarımız var.

Sir Ağda Nasıl Yapılır

Evde ağda yapımı
Sir Ağda Nasıl Yapılır: Evde sir ağda uygulaması gayet basit ve etkili sonuç veren bir yöntemdir. Normal ağdadan daha avantajlı olan ve içeriğinde şeker bulunmadığı için tüyleri beslemeyen Sir ağda, düzgün kullanıldığı taktirde tüylerin zayıflamasına ve seyrelmesini sağlayacaktır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatı
Lazer Epilasyon Seans Ücretleri: Lazer epilasyon fiyatları çoğu güzellik salonunda farklılık göstermese de bazı yerler daha uygun veya daha pahalı fiyata lazer epilasyon uygulaması yapabiliyor. Lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyor ve fiyatları konusunda endişeleriniz varsa sizlere vereceğimiz ortalama fiyatlarla değerlendirme yapabilirsiniz.

İple Tüy Nasıl Alınır

İple tüy almak
İple Tüy Nasıl Alınır? Vücudun çeşitli bölgelerinde çıkan istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemlerinden biri de, iple tüy alma işlemidir. İple tüy alma en eski tüy temizleme yöntemi olduğu gibi, hem kolay hem de zamandan tasarruf edilmesini sağlar.

Ağda Nasıl Yapılır

Klasik ağda yöntemleri
Ağda Nasıl Yapılır: İstenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri arasında çok eski zamanlardan beri uygulanan ağda, hem evde hem de güzellik merkezlerinde yapılan bir işlemdir. Evde ağda yapmak meşakkatli bir işlem olduğu için, günümüz kadınlarının büyük bir çoğunluğu güzellik merkezlerinde ve ağda salonlarında kendilerini uzman ellere teslim etmekteler. Klasik bir yöntem olan ağda tüm vücuda uygulanmaktadır.

Yüzdeki Tüyler için Maske

Yüzdeki Türler İçin Maske
Yüzdeki Tüyler İçin Maske: Yüzünüzdeki tüyleri ağda ile aldırmak yerine maske ile yok etmek akıllıca bir çözümdür. Yüzdeki tüyler için maske tarifi ile tüylerinizden kurtulabilir ve bu kılları güçsüzleştirerek tekrar çıkmasının önüne geçmiş olursunuz.

Yüzdeki Tüylere Bitkisel Çözüm

Yüzdeki tüyler için bitkisel çözüm ve ağda tarifi
Yüzdeki Tüylere Bitkisel Çözüm: İstenmeyen ve güzelliğinize gölge düşüren yüzdeki tüylere doğal çözüm maskesi ve doğal ağda ile son verin. Yüzdeki tüyler ip veya cımbız gibi yöntemlerle temizlense dahi tüylerin daha kalın ve sert çıkmasına neden olabilir. Aşağıda tarifini verdiğimiz yüzdeki tüylere bitkisel çözümler sayesinde ağda, cımbız ve ip kullanımına son verebilirsiniz.

Tüy Dökücü Bitkiler

Tüy dökücü bitkiler
Tüy Dökücü bitkiler nelerdir? Nasıl kullanılırlar? Bitkilerin tüyleri dökmesi ve yeniden çıkmasını azaltması gibi etkileri, bayanları doğal yöntemlere itmiştir. Bitkilerin tüyler üzerinde kullanımı biraz zahmetli gözükse de cildinize etki eden maddeler doğal olduğu için son derece sağlıklıdır.

Soğuk-Sıcak Ağda Nasıl Yapılır

Soğuk ağda yağımı
Soğuk-Sıcak Ağda Nasıl Yapılır? Soğuk – sıcak ağda uygulamaları türleri kökünden alarak size uzun bir zaman rahatlık sunar. Hem sıcak hem de soğuk ağda nasıl uygulanır merak ediyorsanız makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz. Sıcak Ağda Nasıl Uygulanır? Sıcak ağda: Sıcak ağda adından anlaşılacağı gibi daha fazla ısı verdiği için gözenekleri açarak ağda uygulamasının etkinliğini arttırır. Tüylerin kökten alınarak geç çıkmalarını sağlar. Sıcak ağda ile alınan bölgeler 1 ay süre ile tertemiz kalır.

İstenmeyen Tüylere Doğal Çözüm

İstenmeyen tüylerden kurtulma
İstenmeyen Tüylere Bitkisel Çözüm: Bacak, kol, yüz ve diğer bölgelerdeki istenmeyen tüylere doğal çözümler. Kıl köklerini zayıflatarak çözüm sağlayan tarifler. Aşağıda tarifini verdiğimiz maske ve kürler istenmeyen tüylere çözüm olan en iyi tariflerdir, doğal kıl dökücü özelliği olan bitkilerle hazırlanan karışımlar size büyük bir rahatlık sunacak.

Ağda Markaları

Sesu Yüz Ağda Seti Özellikleri ve Kullanımı
Ağda Markaları: Ağda Nedir? Hafif yapışkan formu ile cilt üzerinde sürüldüğü bölgede biraz soğuduktan sonra çekilerek, uygulandığı bölgede ki istenmeyen tüylerin kökleri ile beraber ciltten alınması sağlayan yöntemlerdir. Ayrıca bu yöntemin tercih edilme nedenlerinden birisi ise istenmeyen tüylerin tekrardan çıkma sürelerinin uzamasını ve aynı zamanda tüylerin zayıflamasını sağlamasıdır.

Bıyık Kalınlaştırma

Bıyık Kalınlaştırma Yöntemleri ve Öneriler.
Bıyık Kalınlaştırma: Son zamanlarda popülerleşen bıyık kalınlaştırma dizilerde de erkek aktörler tarafından sıkça kullanılıyor. 80’lerde daha çok rastladığımız bıyık bırakma artık çok daha farklı ve tarz haline geldi. Ancak saçlarınıza gösterdiğiniz ilgiyi sakal ve bıyığınıza da göstermelisiniz. Çünkü bakımsız saç nasıl görünürse bıyıkta aynı şekilde kötü görünebiliyor.


1/3123
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız