Cilt Bakımı Ve Güzellik

El bakımı

El bakımı , El için uygulayabileceğiniz doğal bakım önerileri , El problemleri ,El çatlakları ve lekeleri ile El sorunları için Doğal Tedavi yöntemleri.

    
    Alt Kategoriler
  • Kategori yok

El Peelingi Tarifleri

Eller için doğal peeling tarifleri

Yaşınızı ellerinize bakıp anlamalarını istemiyorsanız öncelikle bakım yapmanız şart.

Eller için Bitkisel Yağlar

Eller için kullanılabilecek doğal yağlar

Ellerin zamanla çatlaması kuruması ve derisinin incelmesi nedeniyle nem içeren bakım yolları uygulanmalıdır. Evde uygulayacağınız nem veren maskeler genellikle bitkisel yağlardan elde edilir. Cilt.

Kuru Eller İçin Maske

Kuruyan ve çatlayan eller için doğal maske tarifleri

Ellerinizin hava koşullarından veya deterjan gibi kimyasal maddelerden dolayı kuruması sizi gün boyunca rahatsız eder. Elleriniz gerildiğinde hafif çatlamalar baş gösterir. Cilt.

Eldeki Lekeler için Bitkisel Çözüm

Eldeki lekeler için doğal çözüm

Eldeki lekeler yaşlanmayla birlikte ortaya çıkar.

El Çatlakları için Bitkisel Çözüm

El çatlakları için doğal çözümler

Özellikle soğuk havalarda çatlayan eller kırışmaya ve deri incelmesine davetiye çıkarır.

Suna Dumankaya El Bakımı Tarifleri

El bakımı tarifleri Suna Dumankayadan

Suna Dumankaya’nın sunduğu bitkisel tariflerin vücut üzerinde her alanda kullanılabilir olması bayanların dikkatini çeken ve yüz güldüren bir tedavi şeklidir.

Parafin El Ayak Bakımı Nasıl Yapılır

Parafin el ayak bakımı yapımı

Parafin el ve ayak bakımı: Parafin yıpranmış el ve ayaklarda olumlu sonuçlar gösteren ve tamamen kimyasaldan uzak maddelerden oluşan bir üründür.

Bitkisel El Bakımı Tarifleri

El bakımı için bitkisel tarifler

Bitkisel el bakımı bitkilerden faydalanılarak ellerin daha yumuşak ve canlı görünmesi işlemidir.

Limonla El Bakımı Nasıl Yapılır

El bakımı için limonlu tarifler

Limon eller için mucizevi etkileri olan ellerde meydana gelen bozulmaları onaran doğal mucizedir.

El Bakımı

Elinize bakın

El bakımı, ayak bakımından daha zordur. Devamlı yorulan ve yıpranan el derisi, zamanla dış etkenlerden dolayı yıpranır. Ellerin yıpranmasını önlemek, bir dereceye kadar mümkündür.

Kuru Eller İçin Bakım

Kuru el bakımı

Kuru ellerinize gerekli nemi sağlamazsanız elleriniz hızla çatlamaya ve elastikiyetini kaybetmeye başlar.

El Lekeleri için Maske

Suna Dumankaya Kuru eller için maske

Suna Dumankaya verdiği tarifler ile bizleri gençleştirmeye kendini adamış güzellik ve bitki uzmanı. Kuru ellerdeki lekeler için maske tarifini verdi.

El Peelingi

El için peeling tarifleri

El Peelingi : Soğuk havalardan çatlayan ve nemsiz kalan eller öncelikle ölü deri tabakadan arındırılmalı ardından bakımı yapılmalıdır.

Evde El Bakımı

Evde el bakım kremi tarifi

Evde el bakımı: Hanımların en çok ihmal ettikleri bölgedir elleri. Ellerin gördüğü zarara rağmen tüm bayanların bakımını önemsemedikleri eller zamana karşı koyamayan birinci organımızdır.

El Terlemesi

El terlemesi nedir, neden olur ,nasıl tedavi edilir

El terlemesi neden olur? El terlemesi psikolojik bir rahatsızlık mıdır? Aşırı el terlemesi için tedavi yöntemleri nelerdir? El terlemesi nasıl önlenir? Sorularınıza bu yazımızda cevap bulacaksınız.

El Bakımı İçin Öneriler

El bakımı için öneriler, ellerde özel bakım gerektiren durumlar

Eller çok çabuk yıpranan ince bir dokuya sahip hassas organlarımızdır.

El Bakımı İçin Maskeler

El maskeleri nasıl yapılır

El Bakımı İçin maske yapmanın nedenleri nelerdir? Bir kadının zerafeti ve güzelliğini ellerine bakarak anlayabilirsiniz.

Kış İçin El Bakımı

Kış için el bakımı yöntemleri

Kış için El Bakımı : Sert kış şartlarımızda narin ellerimiz yıpranabilir. Özellikle kuru cilde sahip olanlarda el çatlakları çok fazla görülür.1/212
Enerji diyeti
Enerji Diyeti

Enerji Diyeti: Enerji diyeti nedir? Ne işe yarar? Enerji diyeti nasıl yapılır? 1 haftada 2 kilo verdiren aynı zamanda enerjiyi düşürmeyen diyet tarifi. Diyet yaparken en çok yakındığımız konu enerji azlığıdır. Enerji diyeti ile hem haftada 2 kilo vericek, kısıtlma olmadan dilediğinizi yiyebilecek hemde enerjinizden birşey kaybetmeyeceksiniz. Cilt.net olarak enerji diyeti ile aç kalmadan kilo verin.

Domatesli diyet
Domates Diyeti

Domates Diyeti: 3 gün içerisinde 2 kilo verilen şok domates diyeti listesi. 1 günlük domates diyeti 3 gün boyunca ve ayda sadece 1 defa uygulanır. Bir nevi detoks uygulaması olan domates diyeti selülit sorunu yaşayanların, sigara ve alkol kullanımı çok olanların diyetidir. 3 gün içerisinde en 2 kilo verebileceğiniz şok diyetler arasındadır.

3 günlük şok diyet
Şok Diyet Tarifi

Şok Diyet Tarifi: 3 gün boyunca tek tip beslenerek uygulanan şok diyet sayesinde tam 5 kilo verilebiliyor. Şok diyet 2 ay içerisinde 1 kez uygulanmalı. Şok diyet programını 3 gün uygulayıp 2 ay ara verin ve tekrar uygulayabilirsiniz, 2 aydan kısa süre içerisinde tekrarlanırsa sağlık sorunlarına yol açabilir.

7 günde 7 kilo verdiren diyet
7 Günde 7 Kilo Diyeti

7 Günde 7 Kilo Diyeti: 7 günde 7 kilo diyeti ile 1 haftada incecik bir vücuda sahip olabileceksiniz. Oldukça düşük kalori oranına sahip bu diyet programını uzun süreli uygulamanız sakıncalıdır. Cilt.net olarak verdiğimiz 1 haftada 7 kilo verdiren diyete harfiyen uymanız gerekiyor.

Maydanoz çayı
Maydanoz Çayı Nasıl Yapılır?

Maydanoz Çayı Nasıl Yapılır? İdrar söktürücü, zayıflamaya yardımcı, ödem atıcı maydanoz çayı tarifi, faydaları, zararları ve kullanım şekli. Maydanoz Çayı: Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız maydanozun çayı da bir o kadar faydalı. Doktorların özellikle diyetisyen uzmanlarının her televizyona çıktıklarında üstünde durdukları maydanoz çayı tüketimi vücut sağlığını için çok önemli.

İdeal Kilonuzu Hesaplayın
İdeal Kilo Hesaplama
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız