Cilt Bakımı Ve Güzellik

Zayıflama Aletleri

Zayıflama aletleri : Her türlü spor aleti ve bu aletlerin faydaları , Kondisyon bisikleti ,Koşu bandı ,plates setleri gibi zayıflamaya yardımcı tüm mekanik ve elektrikli aletler.

Power Plate Hakkında Her Şey

power-plate-nedir
Power plate aleti ile zayıflama Esasen Rus asıllı bilim insanlarının icatlarından biri olup, geliştirilme koşullarının NASA’da denendiği ve son şeklinin de NASA’nın tasarımı olduğu teknolojik spor aleti “power plate“tir. İlk olarak astronotların uzaya gitmeden önce kas geliştirmek amaçlı kullandıkları bu […]

Spor Aletlerinin Faydaları

Spor aletlerinin faydaları nelerdir?
Spor aletleri: Dışarıda spor yapmaktan hoşlanmayanlar ve yaşadığı şehrin imkanlarından yararlanamayanlar spor yapma heveslerini spor salonlarına ayırırlar. Ev ortamında veya spor salonlarında bulunan spor aletlerinin ne işe yaradığını ve faydalarını merak ediyorsanız bu bilgiler cilt.net farkıyla sizlerle…

Pilates Aletleri Nelerdir?

pilates aletleri
Plates ile zayıflama artık dünyada da kendini kanıtlamış bir spordur. Vücut esnetme, kalça sıkılaştırma, kol bacak kaslarını toparlama da plates’in etkisi tartışılmaz bir ün kazanmıştır. Peki pilates aletleri neler? Şimdi bu plates aletlerini tek tek inceleyelim ve hangi alet hangi bölgemizi çalıştırıyor görelim.

Kondisyon Bisikleti Faydaları

Kondisyon bisikleti faydaları
Sağlıklı bir yaşam için artık evimizden yapacağımız uygulamalar dahi yeterli olabiliyor. Kondisyon bisikleti, zayıflama anlamında son derece yaratıcı ve hızlı çözümler sunuyor. Evinizde belli bir zaman ayırarak fazla kilolarınızdan kurtulabilmeniz elbette ki mümkün oluyor. Sizler için kondisyon bisikletinin faydalarını ve detaylarını araştırdık ve fikir sahibi olmanız için yardımcı olmak istiyoruz. Ürünü daha yakından tanıyalım.

Pilates Bandı Ve Özellikleri

Pilates bandı
Pilates Bandı: Zayıflama konusunda dünya genelinde tercih edilen yöntemlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Vücudun çeşitli noktalarını eğlenceki uygulamalar ile çalıştırmamıza olanak sağlayan bu müthiş uygulama, fazla kilolardan kurtulmamıza ve vücut fonksiyonlarının görevini çok daha rahat bir şekilde yerine getirmesine olanak sağlıyor.


Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız