Cilt Bakımı Ve Güzellik

Zayıflama Aletleri

Zayıflama aletleri : Her türlü spor aleti ve bu aletlerin faydaları , Kondisyon bisikleti ,Koşu bandı ,plates setleri gibi zayıflamaya yardımcı tüm mekanik ve elektrikli aletler.

Power Plate Nedir ?

power-plate-nedir
Hem fizik tedavi alanında, hem spor alanında, hem sağlık hem de fitness alanında kullanılan power plate; yuvarlak ve titreşimli bir alana sahiptir ve egzersizler genelde bu platformun üzerine çıkarak yapılır.

Revoflex Xtreme Egzersiz Aleti

Revoflex Xtreme spor aleti
Revoflex Xtreme egzersiz aleti, kısa zaman içerisinde Türkiye'de en çok satılan spor aletlerinden birisi halini aldı. Çok amaçlı kullanıma açık olan bu mucizevi alet sayesinde vücudunuzun tüm noktalarını çalıştırabilme şansına sahip olabiliyorsunuz.

Bisiklet Zayıflatır Mı?

Bisikletin faydaları
Bisiklet binmek eklem ağrılarını azaltır, kalp ve damar sorunlarını önlerken ,nefes alınını düzenler ve kalori yakımını hızlandırarak zayıflamaya da yardımcı olur. Peki bisiklet nasıl zayıflatır? Zayıflamak dışında bisikletin faydaları ve kullanım şekli hakkında tüm bilgiler cilt.net de. Avrupa ülkelerinin çoğunda ulaşım aracı olarak kullanılan bisiklet stresi azaltıyor, trafik sorununu da önleyen bisiklet yakıt tasarrufu sağlıyor. Her yaştan bireyin rahatlıkla yapabileceği bisiklet sporu yüzme ve yürüyüş kadar faydalı.

Koşu Bandının Faydaları

Yürüyüş bandının faydaları
Evinize veya serbest çalıştığınız iş yerinize yürüme bandı almak istiyorsanız bir takım özelliklere de dikkat etmeniz gerekmektedir. koşu bandının faydalarından ilki evinizin rahatlığından ödün vermeden forma girmenizi kolaylaştırır.

Altis Koşu Bandı Özellikleri

Altis Gordion Koşu Bandı Özellikleri
Altis koşu bantları formda kalmanızı kolaylaştıran ve kalorilerinizi hızlı şekilde vermenizi sağlayan koşu bandı markalarından biridir. Aşağıda özelliklerini incelediğimiz 3 adet Altis koşu bandından bütçenize uygun olanı seçerek kilo vermeye başlayabilirsiniz.

Dura Plaka ve Bar Seti Özellikleri

Dura Strong Deluxe
Kuvvetlenmek için spor yapmak, en kısa sürede fazlası ile faydasını göstermektedir. Bunun için yapabileceğimiz birçok farklı spor türü bulunur. Ancak günlük hayatın yoğunluğundan spor yapmaya fırsat bulamayan insanlar, evlerine tedarik edebilecekleri ürünler ile bu sorunu tam anlamı ile ortadan kaldırabilmektedirler. Kuvvet ürünlerini dahi evinize sipariş ediyorsunuz ve kapınıza kadar getiriyorlar. Plaka ve bar setleri, bu konuda sizlerin en büyük yardımcılarından olacaktır. Bu yazımızda ise bu ürünlerden birini inceleme altına alacağız.

Ağırlık Eldivenleri

Ağırlık eldivenleri özellikleri ve fiyatları.
Spor yaparken güvenlik son derece önemli bir konu olarak dikkatleri çekiyor. Önlem alarak spor yaptığımızda her ne olursa olsun belli başlı sıkıntıların önüne geçmiş olacağız. Özellikle ağırlık sporunda spor aleti olarak eldiven kullanmak son derece önemlidir. Ağırlıkların eyden kayarak çok ciddi hasarlar verebileceği riski unutulmamalıdır. Bu yazımızda da bu eldivenlerden birisinin özelliklerini inceleyerek fikir sahibi olma amacındayız.

Spor Aletlerinin Faydaları

Spor aletlerinin faydaları nelerdir?
Spor aletleri: Dışarıda spor yapmaktan hoşlanmayanlar ve yaşadığı şehrin imkanlarından yararlanamayanlar spor yapma heveslerini spor salonlarına ayırırlar. Ev ortamında veya spor salonlarında bulunan spor aletlerinin ne işe yaradığını ve faydalarını merak ediyorsanız bu bilgiler cilt.net farkıyla sizlerle…

Zayıflama Aletlerinin Faydaları

Zayıflama aletleri ne işe faydaları nelerdir? Zayıflama aletlerinin vücuda ve sağlığa faydaları.
Zayıflama aletlerinin faydaları doğru hareketler uygulandığında ve bilinçli yapıldığında etkisini gösterir. Sağlığa oldukça faydalı olan zayıflama aletleri yaşamınıza kalite katarak sizi zinde ve enerjik tutar. Zayıflama aletlerinin faydalarını merak edenler için Cilt.net En ince detaya kadar aşağıdaki makaleyi hazırladı.

Trambolinin Faydaları

Trambolin nedir, Nasıl kullanılır, Faydaları nelerdir?
Bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimize trambolin ürünleri hakkında en detaylı bilgileri sunmak ve sizi bu ürünlerin faydaları hususunda aydınlatmak istiyoruz. Şimdi dilerseniz ürünün tüm özelliklerini inceleyelim.

Zayıflama Bandı

Zayıflama bandı nedir ,Ne işe yarar ,Nasıl kullanılır
Zayıflama bandı göbeğin üst bölgesine yapıştırılır. Adından da anlaşılacağı gibi zayıflama bantları kilolarınızı kontrol etmeye yarayan bir zayıflama ürünüdür. Yatmadan önce göbek bölgesine yapıştırılır. Gece boyunca düşen metabolizma hızını yükseltir. Midenin yağ yakmasına yardım eder. Böylece uyurken bile kilo vermiş olursunuz.

Cosfer Çekme Lastikli Twist

Cosfer Çekme Lastikli Twist Shape Özellikleri ve Faydaları
Cosfer Çekme Lastikli Twist Shape Özellikleri ve Faydaları : Bu yazımızda sizlere Cosfer çekme lastikli twist shape hakkında en detaylı bilgilerini vererek fikir sahibi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Dilerseniz aşağıda özellikleri, faydaları ve fiyatları hakkındaki detayları incelemeye başlayalım.

Zayıflama Ayakkabısı Ve Faydaları

Zayıflama ayakkabısı kullanıcı yorumları
Zayıflama ayakkabıları'nın tabanları diğer ayakkabılara göre daha farklıdır. Belli kısımlarında yükseklik olan ayakkabılar vücudun bazı bölgelerinin daha iyi çalışması için tasarlanmıştır. Zayıflama Ayakkabısı Kullanıcı Yorumları Aylin hanım : '' Zayıflama ayakkabısı giydiğimde koşuyormuşum gibi vücudumun tamamı hareket ediyor. '' .

Cosfer Twister Bel ve Bacak İnceltici

Cosfer Twister
Cosfer twister bel ve bacak inceltici, kısa zaman içerisinde bayanların en büyük tercihlerinden birisi olarak dikkatleri çekmeyi başardı diyebilmekteyiz. Bu yazımızda size bu mucizevî ürünün özelliklerini tanıtacağız. Zayıflama ve incelme, bayanların en çok önem verdikleri konulardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. İş hayatının yoğunluğundan ya da çocukları ile ilgilenmekten dolayı spor yapamayan bayanlar, kendilerine bu konuda yeni çareler arıyorlardı. Artık teknolojik olanakların da gelişmesi ile birlikte imkanlar gelişti.

Pilates Aletleri Nelerdir?

pilates aletleri
Plates ile zayıflama artık dünyada da kendini kanıtlamış bir spordur. Vücut esnetme, kalça sıkılaştırma, kol bacak kaslarını toparlama da plates’in etkisi tartışılmaz bir ün kazanmıştır. Peki pilates aletleri neler? Şimdi bu plates aletlerini tek tek inceleyelim ve hangi alet hangi bölgemizi çalıştırıyor görelim.

Erkek Göbek Korsesi Özellikleri

Erkekler göbek korsesi özellikleri ve fiyatı
Erkek göbek korsesi : Erkeklerde fazla kilo problemi, bayanların ki kadar çok takılan bir durum değildir. Ancak elbette ki bunu sorun eden erkekler de vardır ve bu konuda da çeşitli firmalar tarafından ürünler geliştirilmektedir. Spor yapmak, düzenli beslenmek ya da tıbbi yöntemler elbette ki çare olabilir. Ancak bu tip yöntemlere zamanı ve verecek parası olmayan baylar için son derece teknolojik ve kolay kullanımlı ürünler geliştirilmeye devam ediyor. Bu yazımızda da bu ürünlerden birisini detaylı olarak ele alacağız.

Kondisyon Bisikleti Faydaları

Kondisyon bisikleti faydaları
Sağlıklı bir yaşam için artık evimizden yapacağımız uygulamalar dahi yeterli olabiliyor. Kondisyon bisikleti, zayıflama anlamında son derece yaratıcı ve hızlı çözümler sunuyor. Evinizde belli bir zaman ayırarak fazla kilolarınızdan kurtulabilmeniz elbette ki mümkün oluyor. Sizler için kondisyon bisikletinin faydalarını ve detaylarını araştırdık ve fikir sahibi olmanız için yardımcı olmak istiyoruz. Ürünü daha yakından tanıyalım.

İron Gym Mekik ve Barfiks Aleti

iron gym şınav mekik ve barfiks aleti
İron gym Şınav mekik ve barfiks aleti : Üst vücut kaslarını çalıştırmak için çok yönlü egzersiz antrenman aleti. Sadece bir iki dakikanızı alarak istediğiniz bir yerde kapıya yerleştirerek kendi çalışma yerinizi hazırlayabilirsiniz. Eşsiz bir tasarım içeren bu barfiks aleti kaldıraç gücünden yararlanarak kapı üstünü sarar. Bu şekilde herhangi bir aleti çivi yöntemiyle kapınıza monte ederek zarar vermenize lüzum yoktur.


1/3123
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız