Cilt Bakımı Ve Güzellik

Diyet Tarifleri

Diyet, Nasıl yapılır, Diyet programları , Kalori diyetleri ve Diyet Listeleri ile Zayıflama yöntemlerinin yer aldığı Konular bu kategoride yayınlanır.

İngiliz Karbonatı

ingiliz-karbonati-zayiflatir-mi
Günümüzde eczanelerde ismi "Solvey karbonatı", "cep sodası" veya "Garra karbonat" olarak da satılan İngiliz karbonatı, insan yaşantısına sağladığı pek çok faydanın dışında yakın geçmişten günümüze doğal bir zayıflamaya yardımcı unsur olarak da kullanılmaktadır.

Yulaf Ezmesi Diyeti Nasıl Yapılır ?

yulaf-ezmesi-diyeti-nasil-yapilir
Yulaf ezmesi hakkında bilgi Yulaf ezmesi diyeti, dünya üzerindeki en çabuk etki alınabilen ve en başarılı sonuçlar içeren diyetler arasında gösterilmektedir. Bu diyeti deneyen bireyler, diyetin düşük kalorisinin yanında bir yandan da son derece faydalı sebzelerle ve meyvelerle beslenilmesiyle birlikte kilo […]

İsveç Diyeti Nedir ? Nasıl Yapılır ?

isvec-diyeti
Son yıllarda gün geçtikçe popülerleşen şok diyetlerin arasından hem zor oluşuyla hem de kilo verme sürecine müthiş etkileriyle damgasını vuran diyetlerden biri İsveç diyeti olmuştur. Bu diyet, kendi alanında yer alan şok diyetlerden çok önemli iki ayrı hususta birbirinden ayrılmaktadır. […]

Protein Diyeti Nasıl Yapılır ?

protein-diyeti-nasil-yapilir
Protein diyeti nasıl zayıflatır? Konuya kilo verme işleminin başlangıcından bakacak olursak, vücudumuzda farklı bölgelerde oluşan fazla yağlanma problemlerinden kurtulmak adına bir yola girmeye karar verdiğimizde tüm bireylerin ortak isteği kolay bir şekilde aç kalmadan kilo vermek olmaktadır. Bu istek doğrultusunda […]

Yulaf ezmesi diyeti

yulaf-diyeti-nasil-yapilir
Kendi klasmanındaki diğer tahıl ürünlerine kıyasla, içerisinde daha çok posa bulunan yulaf gıdası; aynı zamanda içerdiği E vitamini, selenyum, çinko, B vitamini, manganez ve demir sayesinde de insan sağlığı için oldukça faydalı bir besindir. Yulaf hakkında yapılan araştırmalar neticesinde, yulafta […]

İngiliz Karbonatı Zararları

ingiliz-karbonati-zararlari-nelerdir
İngiliz karbonatı kullanımının etkileri İngiliz karbonatı denilen ürün, bireylerin hayatında hem beslenme şeklinin düzene koyularak kilo verme sürecinde kullanılmakta hem de ev temizliği konularında oldukça etkili bir ürün olarak göze çarpmaktadır. Doğal bir ürün olarak piyasaya çıkartılan İngiliz karbonatı; evlerde […]

Metabolizmayı Hızlandıran Diyet

Metabolizma hızlandırma
Metabolizmayı Hızlandıran Diyet: Fazla kilolardan kurtulmanın en etkili yolu metabolizmayı hızlandırmaktır. Metabolizması hızlı çalışan kişilerde genelde kilo sorunu olmaz. Sağlıklı beslenerek metabolizmanızı hızlandırabilir ve kilolarınıza elveda diyebilirsiniz. Metabolizmanızın yavaş çalıştığını düşünüyorsanız sizlere vermiş olduğumuz metabolizmayı hızlandıran diyet tarifi ile daha kolay kilo verebilirsiniz.

1 Günde 2 Kilo Verdiren Diyet

1 Günde 2 kilo verdiren diyet listesi
1 Günde 2 Kilo Diyeti: Kısa bir süre içinde kilo vermeniz gereken durumlarda 1 günde 2 kilo diyetini uygulayabilirsiniz. Vücuttaki zararlı maddeleri uzaklaştıran ve detoks etkisi oluşturan diyet sayesinde aylarca uğraşmadan bir gün içinde fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

1700 kalorilik diyet programı

1700 kalori diyet programı
1700 Kalorilik Diyet: Haftada 1 veya 2 kilo vermek için kullanabileceğiniz 1700 kalorilik diyet programı ile fazla kilolarınızdan rahatlıkla kurtulabileceksiniz. Düzenli olarak kilo vermek ve kalıcılık arayanlar tarafından bu diyet kullanılabilir. Diyet programını tekrarlayarak istediğiniz kiloya ulaşana kadar uygulamaya devam edebilirsiniz.

Haftada 7 Kilo Verdiren Diyet

1 haftalık diyet listesi
1 Haftada 7 Kilo Diyeti: 1 hafta içinde 7 kilo vermenizi sağlayacak olan diyet ile fazla kilolarınızdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Kısa bir süre içinde etkili bir şekilde kilo vermek için 1 haftada 7 kilo diyetini kullanabilirsiniz. Bu diyet programı uzun süreler kullanmanız için uygun değildir.

Mide Küçültme Yolları

Mide küçültmenin doğal yolları.
Mide Küçültme Yolları: Zayıflamak için mide küçültme yolunu denemek isteyenler midenin sadece cerrahi müdahaleyle değil, doğal yollarla da küçülebileceğini bilmelidirler. Uygun diyet programı ile mide küçültme ameliyatı olmadan midenizi küçültebilir ve daha çabuk doyacağınız için fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Göbek Eritme Diyeti

Göbek Eritme Diyeti: Göbek çevresinde oluşan yağların giderilmesi daha zordur. İnsan vücudunun en zor eriyen yağ bölgesi göbek kısmıdır ve bu yağlardan kurtulmak daha fazla zahmet gerektirir.

Lahana Çorbası Diyeti

Lahana çorbası diyeti nasıl yapılır
Lahana Çorbası Diyeti: Hızlı şekilde kilo vermesi gerekenler için hazırlanan lahana çorbası diyeti fazla yağlarınızdan kolayca kurtulmanız için sizlere yardım ediyor. Lahana çorbası diyeti uygularken alkol almamaya kesinlikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Lahana çorbası diyeti ile vücudunuzdaki toksinleri atacak ve vücudunuzun daha zinde olmasını sağlayacaksınız.

1 Haftada Göbek Eritme Yolları

1 haftada göbek eritmek
1 Haftada Göbek Eritme Diyeti: 1 haftada göbek eritmek için basit birkaç önlem almak ve kilo vermek ile ilgili bazı bilgileri edinmek yeterlidir. 1 hafta içinde fazla yağlarınızdan kurtulmak ve kilo vermek istiyorsanız, disiplini elden bırakmamalı ve doğru bildiğiniz yanlışları tekrardan gözden geçirmelisiniz.

10 Günde 8 Kilo Verdiren Diyet

10 günde 8 kilo verdiren diyet tarifi
10 günde 8 Kilo Verdiren Diyet: Fazla kiloları nedeniyle rahatsızlık çeken ve zayıflamak isteyenler için 10 günde 8 kilo verebilecekleri diyet programı yardımınıza yetişiyor. Kısa bir sürede fazla kilolarınızdan kurtularak forma girmek istiyorsanız, disiplinli bir şekilde diyet programını uygulamalısınız.

Tarhana Çorbası Kaç Kalori?

Tarhana kaç kalori?
Tarhana Çorbası Kaç Kalori? Tarhana çorbasının kalori miktarı: Kış aylarında sıkça tüketilen tarhanayı bazı kesimler börülceli, bazı kesimler nohutlu bazıları da sade severler. Ev yapımı tarhanalarda bulunan fosfor, B vitaminleri, folik asit, potasyum ve kalsiyum bulunur. Bebek beslenmesinde, yaşlı bakımında ve hastalıklarda bolca tüketilmesi tavsiye edilir.

10 Kilo Verdiren Portakal Diyeti

3 haftada 10 kilo zayıflatan portakallı diyet
10 Kilo Verdiren Portakal Diyeti: Kış aylarında olduğumuz bu günlerde bol C vitamini alarak zayıflamaya ne dersiniz? 3 hafta uygulayabileceğiniz portakal diyeti 5 günlük örnek menü ile sizlerle. Portakal diyetinde sabah kahvaltılarında her gün aynı. Portakal diyetini 3 hafta süresince uyguladığınızda 10 kiloya kadar verebilirsiniz fakat diyeti egzersiz ve su içerek desteklemelisiniz.

Yüzden Kilo Vermek için Ne Yapımalı?

Yanaklardan kilo vermek için yapılması gerekenler
Yanaklardan Nasıl Kilo Verilir? Yanaklardan kilo vermek: Bazı bayanlar oldukça zayıf olsalar da dolgun yanaklarından hoşlanmazlar ve zayıflaması için ne gerekiyorsa yaparlar. Yapılan diyet ve egzersizlerle vücudun tamamından kilo verebildiğiniz için yüzünüz vücudunuza göre yine daha dolgun kalacaktır. Bunun için diyet yaparak zayıfladıktan sonra yüzünüz için uygulayabileceğiniz bir takım yöntemleri denemelisiniz.


1/212
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız