Cilt Bakımı Ve Güzellik

Diyet Tarifleri

Diyet, Nasıl yapılır, Diyet programları , Kalori diyetleri ve Diyet Listeleri ile Zayıflama yöntemlerinin yer aldığı Konular bu kategoride yayınlanır.

Yulaf Ezmesi Diyeti Nasıl Yapılır ?

yulaf-ezmesi-diyeti-nasil-yapilir
Yulaf ezmesi diyeti ile zayıflayanlar   Yulaf ezmesi diyeti, dünya üzerindeki en çabuk etki alınabilen ve en başarılı sonuçlar içeren diyetler arasında gösterilmektedir.   Yulaf ezmesi diyeti yapanların yorumları; bu diyetin düşük kalorisinin yanında bir yandan da son derece faydalı […]

İsveç Diyeti Nedir ?

isvec-diyeti
Son yıllarda gün geçtikçe popülerleşen şok diyetlerin arasından hem zor oluşuyla hem de kilo verme sürecine müthiş etkileriyle damgasını vuran diyetlerden biri İsveç diyeti olmuştur. Bu diyet, kendi alanında yer alan şok diyetlerden çok önemli iki ayrı hususta birbirinden ayrılmaktadır.

Protein Diyeti Nasıl Yapılır ?

protein-diyeti-nasil-yapilir
Protein diyeti nasıl uygulanır diye araştırıldığında, isminden de anlaşılacağı gibi sadece protein ağırlıklı beslenmeyle uygulanabilecek bir diyet olduğu göze çarpmaktadır. Sürekli olarak protein değerleri açısından yüksek olan besinlerle ve yağ değerleri olan düşük besinlerle beslenilmesi gereken dukan diyetinde, sürekli olarak bu tip içeriklerle beslenmenizden ötürü uzun süreli tokluklar hissetmeniz ve bu süreçlerde vücudunuzdaki fazla yağlardan kurtulmanız mümkün kılınmaktadır.

Yulaf Diyeti Nasıl Yapılır ?

yulaf-diyeti-nasil-yapilir
Yulaf diyeti, dünya genelinde en başarı gösterilebilen diyetler arasında gösterilmektedir. Öyle ki, yulaf diyeti ile haftada 4 kilo verildiği dahi görülmüştür. Yulaf diyeti yapanlar hem hızlı bir şekilde kilo verebilmekten hem de diyet süresince aç hissetmemekten gayet memnun kalmaktadır.

İngiliz Karbonatı Zararları Nelerdir ?

ingiliz-karbonati-zararlari-nelerdir
İngiliz karbonatı denilen ürün, bireylerin hayatında hem beslenme şeklinin düzene koyularak kilo verme sürecinde kullanılmakta hem de ev temizliği konularında oldukça etkili bir ürün olarak göze çarpmaktadır.

Göbek Eritme Yolları

Göbek nasıl eritilir
Göbek eritmenin yollarından biri; yağlı yiyeceklerden uzak durmaktır. Sadece yağ değil, tuz, şeker, un üçlemesinden kaçınılmalıdır. 3 beyazlar olarak tabir edilen besinler alındığı müddetçe, göbek kısmını eritmeniz mümkün değildir. Göbek yağları ; Bayanlarda göbek bölgesi oldukça estetik bir bölgedir. Bu kısmın yağlı bir doku içermemesi için; çeşitli yollara başvurmak gerekir. Şayet bir bayanın göbekli görünmesi durumunda giydiği giysilerde kendisine yakışmayacak ve rahatsızlık hissedecektir. Göbek eriten diyetler için Zayıflama katagorimizin diyet bölümüne bakabilirsiz. Sizler için 1 adet diyet örneği verelim.

Diyet Listesi

Diyet listesi
Diyet Listesi: Fazla kilolarınızdan kurtulmak için diyet listelerinden yaralanabilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek için her gün düzenli spor faaliyetinde bulunmak da bir hayli önemlidir. Sizlere verdiğimiz diyet listelerinden kendinize uygun olanı tercih edip kullanmaya başlayabilirsiniz. Fazla kilolarınızdan kurtulurken vücudunuzdaki yağları yakmayı hedeflemelisiniz. Vücudunuzu güçsüz ve bitkin düşürerek kilo vermek sağlıksızdır.

1350 Kalorilik Diyet

1 ayda 7 kilo verdiren 1350 kalorilik diyet listesi
1350 Kalorilik Diyet Nasıl Yapılır? 1350 kalorilik diyet listeni 1 ay süresince uyguladığınızda 7 kilo verebilirsiniz. Özellikle Zor kilo verenlerin uygulaması gereken 1350 kalorilik diyet tarifi 1 haftalıktır ve 1 ay süresinde dönüşümlü olarak uygulanması gerekir. Bu diyet ile birlikte aynı zamanda günlük 45 dakika yürüş yaparsanız 1 ayda 7 kilo yerine 10 kilo verebilirsiniz.

1 Ayda 15 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Bir ay içerisinde 15 kilo verdiren diyet listesi
1 ay içerisinde 15 kilo vermek istemez misiniz? Bu kadar kısa zamanda fazla kilolarınızdan sizi kurtaracak olan bu diyet 1 haftalık bir program içeriyor ve 1 ay boyunca tekrarlanıyor. 4 hafta boyunca çok fazla değiştirmeden bu diyet programınız uyguladığınızda 10 – 15 arası kilo verirsiniz. Cilt.net olarak yazdığımız 1 ayda 15 kilo verdiren diyet listesi sizi fazla zorladığında 1 haftalık diyet programının sonunda 3 – 4 gün ara verip tekrar diyete devam edebilirsiniz.

Diyet Çorbaları

Diyet çorbaları tarifleri
Diyet yaparken bazı yemekler damak zevkinize daha uygundur ve beslenme şeklinizi bu diyet şekillerine göre ayarlamak isteyebilirsiniz. Diyet çorbaları bu listelerde yer alan belli başlı yiyecek türlerinden biridir. cilt.net in aşağıda verdiği diyet çorbaları ile formunuzu damak zevkinize göre koruyabilirsiniz.

Metabolizmayı Hızlandıran Diyet

Metabolizma hızlandırma
Metabolizmayı Hızlandıran Diyet: Fazla kilolardan kurtulmanın en etkili yolu metabolizmayı hızlandırmaktır. Metabolizması hızlı çalışan kişilerde genelde kilo sorunu olmaz. Sağlıklı beslenerek metabolizmanızı hızlandırabilir ve kilolarınıza elveda diyebilirsiniz. Metabolizmanızın yavaş çalıştığını düşünüyorsanız sizlere vermiş olduğumuz metabolizmayı hızlandıran diyet tarifi ile daha kolay kilo verebilirsiniz.

2000 Kalorilik Diyet

Ayda 2 kilo verdiren 2000 kalorilik diyet
2000 Kalorilik Diyet: Haftada 2 kilo vermek için kullanabileceğiniz 2000 kalorilik diyet listesi ile arzuladığınız kiloya kolayca ulaşabileceksiniz. Günde 2000 kalori alacağınız bu diyet ile uzun vadede kalıcı bir şekilde kilo vereceksiniz. Bir hafta kullandıktan sonra 3 gün ara vererek tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz.

1900 Kalorilik Diyet

1900 kalorilik diyet listesi
1900 kalori diyeti sayesinde haftada yarım kilo verebilirsiniz. Günlük alacağınız kalori miktarı 1900 kaloriyi geçmemelidir. Uzun vadede sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenler için 1900 kalori diyeti cilt.net’de Kısa vadede zayıflamak isteyenler için 1000 kalorilik diyet listesini deneyebilirsiniz. 1900 kalorilik diyet listesini 1 hafta uygulayıp 3 gün ara verin ve tekrar devam edin.

Karpuz Diyeti Nasıl Yapılır?

7 günde 5 kilo zayıflatan karpuz diyeti
Karpuz Diyeti: Karpuz yemeyi seviyorsanız bu diyet tam size göre. Yaz aylarının vazgeçilmezi karpuz ile bir hafta içinde 5 kiloya kadar zayıflayabilirsiniz. Bu diyet sayesinde daha az aç kalacaksınız ve rahatsızlık duymayacaksınız. Günde 900 kalori alacağınız bu diyeti bir hafta kullandıktan sonra tekrar kullanmak için bir hafta beklemelisiniz.

Karatay Diyeti

Karatay diyeti listesi
Karatay Diyeti: Sağlıklı beslenerek kilo vermeyi amaçlaya Karatay diyetinde önemli olan nokta akşam saat sekiz’dan sonra hiçbir şey yememektir. Karatay diyetli ile bir haftanın sonunda dört kilo verebilirsiniz. Diyet programına sadık kalarak fazla kilolarınızdan rahatlıkla kurtulacaksınız.

1 Günde 2 Kilo Verdiren Diyet

1 Günde 2 kilo verdiren diyet listesi
1 Günde 2 Kilo Diyeti: Kısa bir süre içinde kilo vermeniz gereken durumlarda 1 günde 2 kilo diyetini uygulayabilirsiniz. Vücuttaki zararlı maddeleri uzaklaştıran ve detoks etkisi oluşturan diyet sayesinde aylarca uğraşmadan bir gün içinde fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Yumurta Diyeti Nasıl Yapılır?

Yumurta diyeti ile zayıflayın
Yumurta Diyeti: Yumurtanın tok tutma özelliğinden faydalanılan diyet programında 2 hafta içinde 9 kilo verebilirsiniz. Kısa bir süre içinde forma girmek için kullanabileceğiniz diyet bir haftalıktır ve tekrarlanarak kullanılabilir. 2 hafta üst üste kullandıktan sonra bir hafta ara vermelisiniz.

Zayıflama Yöntemleri

Zayıflama taktikleri
Zayıflama Yöntemleri: Zayıflamak için yediğiniz besinlere dikkat ederek diyet uygulayabilir, spor yapabilir yada zayıflamaya yardımcı uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Çeşitli bitki çayları zayıflamak için size yardımcı olabilir ve yağ yakmanızı kolaylaştırabilir.


Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız