Cilt Bakımı Ve Güzellik

Cilt Lekeleri

Cilt lekeleri: Güneş lekeleri, Açık veya Koyu renkli Cilt Lekeleri için doğal çözümler. Cilt lekesi problemi için evde hazırlanan bitkisel maske ve kürler, kozmetik kremler ve Estetik işlemler. Şems Aslan, Suna Dumankaya, Hande Polat, Serap Kunak, Ahmet Maranki, Pervin Bulgakdan Cilt lekesi için doğal tarifler.

    
    Alt Kategoriler
  • Kategori yok

Cilt Lekelerine Doğal Çözümler

Cilt lekelerine doğal çözüm.

Cilt lekelerine çözümler: Ciltte zaman içinde meydana gelen lekelerin ve renk bozukluklarının düzelmesi için çeşitli maskeler uygulayabilirsiniz.

Cilt Lekelerine Kesin Çözüm

Cilt lekelerine çözüm

Cilt lekeleri ve güneş lekeleri kişilerin yaz kış kişilerin en çok problem yaşadıkları cilt problemidir. Cilt.net olarak cilt lekelerinden kesin kurtulacağınız bitkisel çözümü sizler için yazdık.

Cilt Lekeleri İçin Doğal Maske

Cilt lekeleri için doğal maske tarifi

Cilt Lekeleri için Doğal Maske : Cilt lekeleriniz için bir çok kür olmasına rağmen lahana kürü Fransız kadınlarının bir numaralı tercihidir.

Lekesiz ve Işıltılı Bir Cilt İçin İpuçları

Cilt lekeleri için

Lekesiz bir cilde sahip olmak için sürekli maskelerle desteklenmesi yetersiz kalabilir.

Cilt Lekeleri için Papatya Maskesi Tarifleri

Papatya maskesi

Papatya yıllardan beri süre gelen cilt bakım tedavi yöntemlerinden biridir. Cildi beyazlaştırmasının yanı sıra bazı cilt problemlerine de oldukça iyi gelir. Cilt.

Serap Kunakdan Cilt Bakımı Tarifleri

Serap Kunak Cilt leke maskesi

Serap Kunak verdiği cilt bakımı tarifleri ile cildinizin pürüzsüz ve diri görünmesini sağlayan yöntemler sunmaktadır.

Cilt Lekeleri için Karbonat Maskesi

sivilceler için karbonat

Cilt net olarak vereceğimiz cilt lekeleri, sivilce ve kırışıklıklar için karbonat maskesi tarifleri ile bu sorunun önüne geçebilir cildinizi eski sağlığına geri kavuşturabilirsiniz.

Hande Polat Cilt Maskesi

Hande Polat Cilt Maskesi

Türkiye Aktarlar ve Baharatçılar Federasyonu, genel başkan yardımcısı olan Hande Polat’ın sayısız tarifleri sayesinde, her geçen gün birçok insan şifa bulmaktadır.

Güneş Kararması için Maske

Güneşten kararan ciltler için maske

Denize gidip biraz bronzlaşmak herkesi hayali fakat daha sonra pişmanlıklar geliyor. Fazla kararmak bayanların kabusu haline geliyor. Güneş koruyucu kullanmadan birde karardıysanız sonuç tam bir felaket oluyor.

Şems Aslan Cilt Lekeleri için Maske

Leke giderici Doğal maske

Birçok denemelere rağmen inatçı cilt lekelerinizden kurtulamadıysanız çareyi bitkisel kürlerle deneyin.

Lekesiz Bir Cilt için Ne Yapmalı

Lekesiz bir cilde sahip olmak için yapılması gerekenler

Cilt temizliği ve bakımı, özel günlerin öncesinde yapıla gelen bir iş değildir. Cildin daimi olarak bakımının yapılması gerekir.

Cilt Rengini Dengeleyici Maske

Cilt renginin dengelenmesi için maske

Cilt renginde oluşan renk değişiklikleri yaş ilerledikçe daha da artmaktadır. Cilt rengi yaşın artması, güneşten korunmama ve vücudun pigment oranının düşük olması ile renk değişiklikleri oluşturur.

Lekeler İçin Gül Suyu Toniği

Şems Arslan lekeler için gül suyu toniği

Melek Baykal’ın programına konuk olan Şems Aslan Gül suyu tonik tarifini verdi.

Güneş Kararması Nasıl Geçer?

Güneş kararması nasıl geçer?

Güneş kararması güneş ışınlarının zararlı etkileriyle meydana gelen ve ciltte renk bozukluklarına neden olan bir problemdir.

Yüzdeki Lekeler İçin Maskeler

Yüzdeki lekelere çözüm

Yüz lekeleri ; Yüz kısmında meydana gelen lekeler doğal bakım kürleri ile giderilebilir. Doğal bakım kürlerinin uygulanışı oldukça kolay ve zahmetsizdir.

Suna Dumankaya Cilt Lekeleri

Cilt lekelerine çözüm

Cilt lekeleri teninizin renginden farklı olarak oluşan ve teninizde hoş durmayan renk farklılıklarıdır.

Yüzdeki Lekeler Nasıl Geçer

Yüzdeki lekeler

Yüzdeki lekeler sadece sivilce lekelerinden ibaret değildir, Güneş lekeleri ve güneş lekelerinin yanı sıra yaşlılık lekeleri de yüz lekelerinin içinde yer almaktadır.

Maydanoz Kürünün Faydaları

Maydanoz kürü ve cilde faydaları

Maydanoz kürü genellikle cildin renk farklılıklarını düzenler. Ciltte yer alan lekelerin açılması ve tedavi edilmesi gibi birçok olumlu etkisi vardır.1/6123456
Enerji diyeti
Enerji Diyeti

Enerji Diyeti: Enerji diyeti nedir? Ne işe yarar? Enerji diyeti nasıl yapılır? 1 haftada 2 kilo verdiren aynı zamanda enerjiyi düşürmeyen diyet tarifi. Diyet yaparken en çok yakındığımız konu enerji azlığıdır. Enerji diyeti ile hem haftada 2 kilo vericek, kısıtlma olmadan dilediğinizi yiyebilecek hemde enerjinizden birşey kaybetmeyeceksiniz. Cilt.net olarak enerji diyeti ile aç kalmadan kilo verin.

Domatesli diyet
Domates Diyeti

Domates Diyeti: 3 gün içerisinde 2 kilo verilen şok domates diyeti listesi. 1 günlük domates diyeti 3 gün boyunca ve ayda sadece 1 defa uygulanır. Bir nevi detoks uygulaması olan domates diyeti selülit sorunu yaşayanların, sigara ve alkol kullanımı çok olanların diyetidir. 3 gün içerisinde en 2 kilo verebileceğiniz şok diyetler arasındadır.

3 günlük şok diyet
Şok Diyet Tarifi

Şok Diyet Tarifi: 3 gün boyunca tek tip beslenerek uygulanan şok diyet sayesinde tam 5 kilo verilebiliyor. Şok diyet 2 ay içerisinde 1 kez uygulanmalı. Şok diyet programını 3 gün uygulayıp 2 ay ara verin ve tekrar uygulayabilirsiniz, 2 aydan kısa süre içerisinde tekrarlanırsa sağlık sorunlarına yol açabilir.

7 günde 7 kilo verdiren diyet
7 Günde 7 Kilo Diyeti

7 Günde 7 Kilo Diyeti: 7 günde 7 kilo diyeti ile 1 haftada incecik bir vücuda sahip olabileceksiniz. Oldukça düşük kalori oranına sahip bu diyet programını uzun süreli uygulamanız sakıncalıdır. Cilt.net olarak verdiğimiz 1 haftada 7 kilo verdiren diyete harfiyen uymanız gerekiyor.

Maydanoz çayı
Maydanoz Çayı Nasıl Yapılır?

Maydanoz Çayı Nasıl Yapılır? İdrar söktürücü, zayıflamaya yardımcı, ödem atıcı maydanoz çayı tarifi, faydaları, zararları ve kullanım şekli. Maydanoz Çayı: Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız maydanozun çayı da bir o kadar faydalı. Doktorların özellikle diyetisyen uzmanlarının her televizyona çıktıklarında üstünde durdukları maydanoz çayı tüketimi vücut sağlığını için çok önemli.

İdeal Kilonuzu Hesaplayın
İdeal Kilo Hesaplama
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız