Cilt Bakımı Ve Güzellik

Cilt Sorunları

Cilt sorunları ; Egzama nedenleri, Tedavisi, Siğil ve Diğer cilt problemleri hakkında detaylı bilgiler içerir. Ayrıca Cilt Sorunlarına bitkisel çözümler ve diğer tedavi yöntemlerini de bu kategoride inceleyebilirsiniz.

    
    Alt Kategoriler
  • Kategori yok

Cilt Kızarıklıkları için Maske

Cilt kızarmasına karşı maske

Cilt Kızarıklıkları için Maske Tarifi: Cilt kızarıklığı problemi yaşayanlar için kolaylıkla hazırlanan kızarık giderici doğal maske tarifi.

Cilt Lekeleri için Karbonat Maskesi

sivilceler için karbonat

Cilt net olarak vereceğimiz cilt lekeleri, sivilce ve kırışıklıklar için karbonat maskesi tarifleri ile bu sorunun önüne geçebilir cildinizi eski sağlığına geri kavuşturabilirsiniz.

Güneş Kararması için Maske

Güneşten kararan ciltler için maske

Denize gidip biraz bronzlaşmak herkesi hayali fakat daha sonra pişmanlıklar geliyor. Fazla kararmak bayanların kabusu haline geliyor. Güneş koruyucu kullanmadan birde karardıysanız sonuç tam bir felaket oluyor.

Cilt Rengini Dengeleyici Maske

Cilt renginin dengelenmesi için maske

Cilt renginde oluşan renk değişiklikleri yaş ilerledikçe daha da artmaktadır. Cilt rengi yaşın artması, güneşten korunmama ve vücudun pigment oranının düşük olması ile renk değişiklikleri oluşturur.

Güneş Kararması Nasıl Geçer?

Güneş kararması nasıl geçer?

Güneş kararması güneş ışınlarının zararlı etkileriyle meydana gelen ve ciltte renk bozukluklarına neden olan bir problemdir.

Egzamaya iyi Gelen Bitkiler

Egzama tedavi edici bitkiler

Egzama kaşıntı veren, cildin daha çok kuru olduğu, yamalı görüntüler ve pullu kabarmaların hakim olduğu bir hastalıktır.

Maydanoz Kürünün Faydaları

Maydanoz kürü ve cilde faydaları

Maydanoz kürü genellikle cildin renk farklılıklarını düzenler. Ciltte yer alan lekelerin açılması ve tedavi edilmesi gibi birçok olumlu etkisi vardır.

Yüz Kızarıklığına Bitkisel Çözüm

Yüz kızarıklığı için bitkisel çözümler

Yüz kızarıklığı cilt yapısından meydana gelebileceği gibi heyecanlanma, utanma gibi duygusal kaynaklı bir problemde olabilir.

ibrahim Saraçoğlu Egzama Kürü

Egzama kürü

İbrahim Saraçoğlu’nun sunduğu birçok tarif içinde saçlara, cilde ve çeşitli cilt hastalıklarına iyi gelen kürler bulunmaktadır bunlardan biride Egzama kürü’dür..

Cilt Soyma Kremleri

Cilt soyucu krem markaları

Cilt soyma kremleri ciltte oluşan lekelerin giderilmesinde etkilidir. Cilt.

Akne Lekeleri Nasıl Geçer

Akne lekeleri nasıl geçer? Akne izlerini geçiren tedaviler

Aknelerden geriye kalan lekeler kırmızı, kahverengi ve bazen de deride çukur şeklinde ortaya çıkan lekelerden oluşmaktadır.

Yüz Kızarıklığı Nasıl Geçer

Yüz kızarıklığını geçirmek için tavsiyeler, Maske tarifi ve Krem

Yüz kızarıklıkları genellikle açık ten rengine sahip kişilerde görülmektedir. Daha hassas ve alerjik yapıda olan açık tenli kişilerde damarlar yüzeye daha yakındır.

Sedef Hastalığı Nasıl Geçer

Sedef hastalığını geçiren tarif

Şems Aslan bitkisel formüllerle hazırladığı birçok reçetesine sedef hastalığına bitkisel çözüm olan bir tarif daha ekledi.

Siğiller Neden Oluşur

Siğiller neden ve nasıl olur? Nasıl tedavi edilir?

Siğiller için bilmeniz gereken ilk şey bulaşabilme riskleridir. İyi huylu diye bilinen siğiller insan vücudunda ufak ben gibi görünüme sahiptir.

Et Beni Koparmanın Zararları

Benleri koparmanın zararları ve önemli uyarılar.

Et benleri doğuştan ve sonradan oluşan diye iki kısımdan incelenir. Vücudun herhangi bir bölgesinde çıkabilen benlerin bir kısmı oldukça tehlikelidir.

Kırmızı Ben Tedavisi

Kırmızı ben tedavisi

Kırmızı benlerin birbirinden farklı birçok tedavi yöntemi vardır.

Kırmızı Benler Neden Çıkar

Vücutta kırmızı benler neden çıkar?

Kırmızı benlerin diğer bir adı da damar benleridir. Damar benleri çeşitli etkenlerin bir araya gelmesiyle vücut yüzeyinde kırmızı ve küçük noktalar halinde ortaya çıkarlar.

Sedef Hastalığına Bitkisel Çözüm

Sedef hastalığına bitkisel çözüm

Sedef hastalığı duygusal ve hassas kişilerde daha çok görülen cilt rahatsızlığıdır. Sedef rahatsızlığında kilo çok önemlidir, Çok kilo alımı sedefi tetikler.1/3123
Domatesli diyet
Domates Diyeti

Domates Diyeti: 3 gün içerisinde 2 kilo verilen şok domates diyeti listesi. 1 günlük domates diyeti 3 gün boyunca ve ayda sadece 1 defa uygulanır. Bir nevi detoks uygulaması olan domates diyeti selülit sorunu yaşayanların, sigara ve alkol kullanımı çok olanların diyetidir. 3 gün içerisinde en 2 kilo verebileceğiniz şok diyetler arasındadır.

3 günlük şok diyet
Şok Diyet Tarifi

Şok Diyet Tarifi: 3 gün boyunca tek tip beslenerek uygulanan şok diyet sayesinde tam 5 kilo verilebiliyor. Şok diyet 2 ay içerisinde 1 kez uygulanmalı. Şok diyet programını 3 gün uygulayıp 2 ay ara verin ve tekrar uygulayabilirsiniz, 2 aydan kısa süre içerisinde tekrarlanırsa sağlık sorunlarına yol açabilir.

7 günde 7 kilo verdiren diyet
7 Günde 7 Kilo Diyeti

7 Günde 7 Kilo Diyeti: 7 günde 7 kilo diyeti ile 1 haftada incecik bir vücuda sahip olabileceksiniz. Oldukça düşük kalori oranına sahip bu diyet programını uzun süreli uygulamanız sakıncalıdır. Cilt.net olarak verdiğimiz 1 haftada 7 kilo verdiren diyete harfiyen uymanız gerekiyor.

Maydanoz çayı
Maydanoz Çayı Nasıl Yapılır?

Maydanoz Çayı Nasıl Yapılır? İdrar söktürücü, zayıflamaya yardımcı, ödem atıcı maydanoz çayı tarifi, faydaları, zararları ve kullanım şekli. Maydanoz Çayı: Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız maydanozun çayı da bir o kadar faydalı. Doktorların özellikle diyetisyen uzmanlarının her televizyona çıktıklarında üstünde durdukları maydanoz çayı tüketimi vücut sağlığını için çok önemli.

Üçgünde 5 kilo verdiren diyet listesi
3 Günde 5 Kilo Verdiren Diyet

3 Günde 5 Kilo Diyeti: Şok diyetler arasında olan 3 günde 5 kilo verdiren diyet, Uzmanlar tarafından önerilmiyor. Özellikle Kalp hastaları, tansiyon hastaları, hamileler ve şeker hastalarının bu diyet ve bu tarz şok diyetlerden uzak durması gerekiyor.

İdeal Kilonuzu Hesaplayın
İdeal Kilo Hesaplama
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız