Cilt Bakımı Ve Güzellik

Güzellik Sırları

Güzellik sırları: Ünlülerin, Mankenlerin, Rus kadınların, Hintli Kadınların, Yunanlıların Ve Diğer Dünya Kadınlarının Hiç Bilmediğiniz Güzellik sırları. Güzel Olmak Ve Güzel Kalmak için Tüm Kadınların Bilmesi Ve Uygulaması Gereken Güzellik Sırları.

Badem Yağının Kirpiklere Faydaları

badem-yaginin-kirpiklere-faydalari
Badem yağı kirpik köklerine sürüldüğünde; kirpiklerin kök kısmında bulunan deriyi yumuşatmakta ve böylelikle bu köklerin daha fazla miktarda vitamin almasını ve oksijen edinmesini sağlamaktadır.

Makyajla Burun Küçültme

makyajla-burun-kucultme
Makyajla burun nasıl küçük gösterilir? Günümüzde kadınların kozmetik dünyasının ve popüler kültürün kendilerine sunduğu yüzlerce çeşit ve tarz seçeneğiyle birlikte, makyaj ikonlarına ayak uydurmaya çalışması neticesiyle son zamanlarda çoğu kadının sıklıkla uyguladığı makyaj hilelerinden biri makyajla burun kaldırma olmuştur. Bu […]

Kaş Bakımı

kas-bakimi
Günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin gerek saç bakımına, gerek cilt bakımına gerekse dudak bakımına verdikleri önem gibi kaş bakımına da son derece özen gösterdikleri görülmektedir. Daha eski çağlarda daha çok kadınların özen gösterdikleri kaş bakımı durumu artık erkekler için kaş bakımı durumunun da gayet özen gösterilen bir durum olmasıyla birlikte doğal olarak her iki tarafın da süreklilik göstererek bakım yaptıkları bir durumu ortaya çıkarmıştır.

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Öneriler

puruzsuz-bir-cilt-icin-oneriler
Pürüzsüz bir cilt için yapılacaklar nelerdir? Yüz bölgesi, her iki cinsiyet açısından da her türlü sosyal bağlantı için ilk izlenimi etkileyecek temel faktör olduğundan cilt bakımına en çok önem verilen bölgedir. Bu sebepten ötürü hem kadınlar hem de erkekler pürüzsüz […]

Buzun Cilde Faydaları

buzun-cilde-faydalari
Buzun cilde olan yararları Soğuk tedavi türlerinden biri olan buz uygulaması, pek çok konuda kadınlara kolaylık sağlayıp daha doğal ve sağlıklı sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır. Sağladığı pek çok faydanın yanında aynı zamanda bireydeki günlük koşullardan kaynaklı stres faktörünü ve […]

Makyajsız güzel görünmenin püf noktaları

makyajsiz-guzellik-sirlari
Çoğu kadın için makyaj yapmak, artık bir hayat standardı haline gelmiş durumdadır. Özellikle aktif bir sosyal yaşamı olan, zamanının çoğunu sosyal aktivitelerde geçiren ve iş kadını olan çoğu kadının hayatındaki öncelikli standartlarında her daim bakımlı ve göz alıcı görünme etkisi […]

Yüz Güzelliği İçin Sırlar

yuz-guzelligi-icin-sirlar
Yüz güzelliği için denenecek pek çok doğal maske, bir çok güzellik merkezlerinde uygulanacak tıbbi uygulamalar (ışıltı verdirme, gerdirme, toparlama vb.) ve Müslümanlık inancı içerisinde yüz güzelliği için okunacak dualar, yüz güzelliği için sureler ve yüz güzelliği için zikir çekme durumları da gözümüze çarpmaktadır. Vücudumuzda her bölgenin bakımının gayet önemli olmasına karşın, yüz bölgesinin bakımı diğer tüm bölgelerin bakımının daha ön planda tutulmasını sağlamaktadır. Yani her ne kadar bakımlı ayaklara, bakımlı saçlara ya da bakımlı ellere sahip olsak da; dışarıdan bakıldığında yağlı, kızarıklık ve lekelere sahip veya sivilceli bir cilde sahip olmamız estetik açıdan bizi direkt olarak eksi noktalara çekecektir.

En Trend Ruj Renkleri

en-trend-ruj-renkleri
Her sezon çok hızlı bir şekilde kendini yenileyen ve sürekli yeni bir trendin ortaya çıkartıldığı kozmetik sektöründe, geçtiğimiz yıllar ve bu yılda dahi değişimler artık yıllık değil sezonluk şekilde olacak şekilde değişmektedir. Makyaj uzmanlarının kadınlara önerdikleri renkler, moda ikonlarının tavsiyeleri, […]

Evde Güzellik Sırları

Güzellik Sırları
Güzellik sırları evde de uygulanabilecek rutinlerdedir. Cilt ve Saç Bakımıyla makyaj yaparken uygulanabilecek güzellik sırları ile siz de güzel olmanın ipuçlarına sahip olun.

Pratik Güzellik Önerileri

Pratik güzellik sırları
Pratik Güzellik Önerileri: Güzellik için uygulanabileceğiniz çok özel ipuçları ve öneriler ile kısa süre içinde daha güzel ve estetik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Saatlerce güzellik uğruna vakit ayırmaya gerek kalmadan pratik güzellik önerileri ile kolayca güzel bir görünüme kavuşacaksınız.

Vazelin İle Kirpik Uzatma

vazelinle kirpik uzatma
Vazelin İle Kirpik Uzatma Kirpik uzatma ve gürleştirme yöntemleri arasında bulunan vazelinle kirpik uzatma, en bilinen ve masrafsız yöntemlerden biridir. Kirpik uzatan vazelin uygulaması son derece basit ve zahmetsiz bir yöntemdir.

Çekici Olmanın Yolları

Çekici kadın olmak zor değil
Çekici Olmanın Yolları Nelerdir? Kadınlarda çekici olmanın yolları: Cilt bakımı başta olmak üzere, saç bakımı, vücut bakımı ve el ayak bakımı ihmal edilmeden yapıldığında makyajsız çekici olmak hiçte zor değil. Doğal yollardan yardım alarak çekici olmak kişiyi maddi açıdan rahatlatırken, kişinin psikolojisinin ve enerjisinin de artmasını sağlar. Çekici olmak ve doğal güzelliği yakalamak için yapılması gerekenleri cilt.net olarak sizler için yazdık.

Rus Kadınlarının Güzellik Sırları

Rus bayanların beyaz tenlerinin ve güzelliklerinin sırları.
Rus Kadınlarının Güzellik Sırları Neler? Rus kadınların güzellik sırlarını merak eden bayanlar, Rusların pürüzsüz, beyaz tenli ve çok güzel olmalarının sırrı genlerinden gelmiyor. Porselen gibi pürüzsüz bir cilde sahip olan Rus kadınlarının güzellik sırları ve bu güzelliklerini korumak için uyguladıkları bakım yöntemleri.

Aspir Yağı Nasıl Kullanılır?

Aspir Yağının Faydaları Ve Kullanım Şekilleri
Aspir Yağı Nasıl Kullanılır? Aspir Yağı Kullanımı: Kuraklığa dayanıklılığı ile bilinen aspir yağı ülkemizde de yıllardır üretilmektedir. Uzun yıllardır yetiştirilen aspir bitkisi ortalama olarak 150 günde yetişen yıllık bir bitkidir. Aspir dikensiz ve dikenli olarak farklı şekilde yetişebilir 100 cm kadar uzayabilir. Turuncu, kırmızı, sarı, krem ve beyaz renkli çiçekler açan aspir bitkisi yağı kullanılmak için ekilmektedir.

Pürüzsüz Cilt İçin Doğal Yöntemler

Cilt pürüzsüzlüğü
Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için düzenli bakım yapılması gerekir. Cildinizin tipini bilerek bakım yaptığınızda cildinizdeki lekelerden ve sivilcelerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Sağlıklı Bir Cilt İçin Yapılması Gerekenler Pürüzsüz bir cilde sahip olmanın ilk adımı cildi temizlemek ve tonik sürmekten geçer. Sabah […]

Yanak Yağları Nasıl Erir?

Yanak Yağlarını Eritme
Yanak Yağları Nasıl Erir? Yanak Yağlarını Eritmek: Yanak yağları sadece şişman bayanların değil çoğu durumda zayıf bayanlarında problemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Düzenli egzersizler, doğal tarifler ve yediklerinize dikkat edildiğinde tüm bünyede yakılan yağ oranı nispetinde yanak yağlarında da erime ve azalma görülür.

Doğal Yollarla Yanak Dolgunlaştırma

Doğal yollarla yanak dolgunlaştırma
Doğal Yollarla Yanak Dolgunlaştırma: Dolgun görünen yanaklar daha az kırışır ve yaşlanması daha geç olur. Bazı bayanlar özellikle yanaklarını dolgunlaştırmak için estetik operasyonlara girerler ve sonuç yinede istendiği gibi olmaz. Doğal yollarla yanaklar nasıl dolgunlaştırılır? Doğal tarifleri Cilt net olarak sizler için verdik.

Cilt Güzelliği İçin Yapılması Gerekenler

Cilt güzelliği için yapılması gerekenler
Cilt Güzelliği için yapılması gerekenler: İnsan anatomisi genellikle genlere bağlı olarak değişir. Vücut hatları ve sağlığı genlerden kalan mirasdır. Cilt güzelliği ise cildinize yapacağınız bakımlar ve cildinize ihtiyacı olanı vermekle alakalıdır. Bu nedenle çeşitli önlemler alarak ve hayat tarzına dikkat ederek daha sağlıklı bir cilt elde etmeniz mümkündür.


1/212
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız