Cilt Bakımı Ve Güzellik
Kısa ve buğday tenliler için siyah saç rengi

Kısa saçlı bayanlar saçlarının sönük ve cansız görünmesinden şikayet ederler. Kısa ama etkili bir görünüm yakalamak için kısa saçlarınıza yakışacak saç renkleri cilt.net’te…

Kısa saçlar herkese yakışmadığı gibi renkleri de her tene uymaz. Beyaz tenliler daha çok açık renkleri tercih ederken buğday tenliler karamel, kahve ve röfleli saç renklerine yönelirler. Esmerler ise kestane ve ışıltı katan kızıl tonlarını tercih ederler.

Saçlarınızın modelinden tutunda ten renginize kadar saç renginizi iyi seçmeniz önemlidir.

Beyaz Tenli Kısa Saçlı Bayanlara Yakışan Saç Renkleri

Beyaz bir tene sahipseniz kısa saçlarınıza gölgeli karamel tonları yaptırarak daha havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçlarınız kulak hizasında kestirdiyseniz renk git gide daha koyulaşacak ve kahve tonlarını tercih etmeniz uygun olacaktır. 40 yaş üstü ve kısa saçlı bayanlar mutlaka saçlarını sarı renge boyatmalılar. Bu yaşlarda saçlar seyrekleştiğinden ve beyazladığından sarı renk iyi bir kamuflajdır.

Beyaz tenli bayanlar Beyaz tenliler için saç renkleri konumuzda yer alan bilgiler sizin için daha aydınlatıcı olabilir.

Esmer Tenli Kısa Saçlı Bayanlara Yakışan Saç Renkleri

Esmer bayanlar saçlarını kısa kestirmeyi tercih etmişlerse kullanabilecekleri renkler kestane tonları, kızıl ve kahve tonlarıdır. Ten rengi ile uyumlu olan bu renkler kısa saçlarda daha cezp edici görünür. Omuz hizasında kısa saçlara sahipseniz kahve tonlarında saçlarınızı boyatıp uçlarına karamel tonlarda krep attırarak çekiciliğinizi arttırabilirsiniz.

Esmer Tenli uzun saçlı bir bayansanız Esmerlere yakışan saç renkleri konumuza bakmalısınız.

Buğday Tenli Kısa Saçlı Bayanlara Yakışan Saç Renkleri

Buğday tenliler esmerlere ve beyaz tenlilere göre daha şanslılardır. Hem koyu renkler hem de açık renkler bu tende kesinlikle uyum içinde durur. Buğday tenli bayanlar kısa saçlarına kül renginden tutunda mavi siyaha kadar boyatıp kendilerini harika hissedebilirler. Omuz hizasında kesilen kısa saçlar kahve ışıltılarla daha harika görünebilir.

Buğday tenli iseniz Buğday tene yakışan saç renkleri konumuzda ilginizi çekebilir.

Kısa Saça Yakışan Saç Renkleri  

Kısa saça yakışan saç renkleri yukarıdaki sıralamaya göre önce beyaz tenliler sonra esmer ve buğday tenliler ve en son karışık saç renkleri şeklinde sıralanmıştır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız