Cilt Bakımı Ve Güzellik
Metalik pembe oje rengi

KIŞIN OJE RENKLERİ

Oje renkleri : Tırnaklar kışında mükemmel görünmelidir. Sonbahara yaklaştıkça soğukların getirdiği ağırlık kişinin yaz aylarında yaptığı bakımı engeller. Fakat siz kışında harika görünmek isteyenlerdenseniz kış aylarında da tırnak bakımı yapmalı ve canlı oje renkleri kullanmalısınız.

Kış İçin En Güzel Oje Renkleri

1- Ayakkabılarda ve kıyafetlerde çekiciliğini hiç kaybetmeyen metalik renkleri kış aylarında da raflarınızda yerini alacak oje renkleri.

2- 2014 yılında oje renklerinde moda trend renkler arasında yeşil, menekşe ve metalik renkler kullanılacak. Metaliğin farklı renklerde de olabileceğini unutmayın. Sadece gri tonlarda metalik renkler yerine metalik mavi, metalik kırmızı ve metalik yeşilden söz ediyoruz.

3- Aynı zamanda tırnaklarda moda dumanlı kırmızı renkler, dut rengi yani koyu mor diğer yandan dağınık koyu renklerde moda. Göze hitap eden farklı şekilli tırnaklar ve farklı boyama tarzları kışın çok fazla tırnaklarda kullanılacak.

4- Bu kış çok renkli olacağı tırnaklarda farklı farklı renkleri göreceğimiz kesin. Mavi ile yeşil aynı el tırnaklarında kombin yapılarak harika ve dikkat çekici görünecek.

5- Tırnak bakımında yapılacak olan en güzel oje sürme rengi ise tırnak uçlarına metalik mat renkleri sürüp diğer kısmı açık tonlarda metalik renkler kullanılabilir. Kışın getirdiği sıkıcı havalara tırnaklarınızla renk verebilir içinizin enerjisinin artmasına neden olabilirsiniz.

Kış Ayına Özel Oje Renkleri

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız