Kirpik Ekleme

KİRPİK EKLEME

Kirpik Ekleme : Kirpikleriniz kısa ve seyrek görünüyorsa bakışlarınızda ister istemez bir eksiklik vardır. Kirpik ekleme bakışlarınızı derinleştirir ve gözlerinizin güzelliği ortaya çıkar. Bakışlarınızı belirginleştirmek istiyorsanız ya da özel gecelerde daha dikkat çekici olmak istiyorsanız kalıcı kirpik ekleme uygulaması yaptırabilirsiniz.

Kalıcı kirpik ekleme işleminde kirpiklerinizin uzunluğunu ayarlamak tamamen sizi elinizdedir. Bakışlarınız kirpik eklettiğinizde daha derin anlamlar kazanır. Kirpik ekleme yöntemi ile kendi kirpiklerinizin üzerine uygulanan bu yöntemde işlem o kadar doğal durur ki kendiniz bile ayrımı fark edemezsiniz.

Kısa ya da uzun kirpikleriniz aşağıya doğru ve sert görünümlü iseler kirpiklerinizi hem kaldırmak hem kıvırmak hem de uzatmak artık mümkün. Yapıştırıcı, keratin ve özel hazırlanmış solüsyonlarla uygulanan kirpik estetiğinin kirpiklerinize ve gözlerinize kesinlikle zarar verici bir etkisi bulunmamaktadır. Saçlara uygulanan perma işleminde saça zarar var ama kirpiklere uygulanan perma gibi kirpik estetiklerinin bir zararı yoktur.

Kirpiklere Nasıl Uygulanır?

Kirpiklerinizi iyice temizledikten sonra kirpikler için üretilmiş özel rulolar kirpiklerinizin tam diplerine yerleştirilerek yapıştırılır. Daha sonra uygulanacak olan kirpikler rulonun üzerinden özel bir çubuk yardımıyla yapıştırılma işlemi başlar. Kirpiklerin tamamı rulo ile birlikte yapıştırıldıktan sonra özel bir solüsyon uygulanıp bu şekilde bir süre bekletilir. Diğer taraftan kirpiklerin bakımını da yapan başka bir madde ile yapışkanlığın çözünürlüğü sağlanır. Adından nemli olan pamuk ile kirpiklere uygulanan rulolar çıkartılır.

  1. Kirpik uygulamasında süre 45 dakika kadardı zaman alır.
  2. Kullanma süresi 3,5 – 4 aya yakındır.
  3. Yapıştırıldıktan 2 hafta sonra tekrar bakım için uygulama yaptırdığınız yere gidilmelidir.
  4. Gözlere hiçbir zararı yoktur herhangi bir kırılma veya dökülme oluşmaz.
  5. Kirpiklere uygulandıktan sonra istediğiniz maskarayı uygulayabilirsiniz. Ama inanın buna gerek kalmaz.

Kirpik Eklemenin Kalıcılık Süresi

Uyandığınızda deniz kenarında, havuzda her an her dakika uzun kirpiklerinizle bakışları üzerinize toplayacaksınız. Kirpik ekleme yaptırdığınız da kullanım en az 1 ay duruma göre ve kişinin iyi bakıp bakmamasına göre 4 aya kadar kullanım süresi uzayabilir. Kirpik eklettikten sonra ayda bir gidip düşen ya da dökülen kirpiklerin yerine yenisini eklettirebilirsiniz. Böylece daha uzun süreli kullanımı verdiğiniz paranın karşılığını alırsınız.

Kirpik Ekleme Sonrası

1- Kirpik eklettikten sonra makyaj yapabilir denize girebilir rahatça yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Kendi kirpiklerinizden hiçbir farkı yoktur kullanımı çok rahattır. Sadece yüzünüzü yıkarken ve makyajınızı silerken daha nazik davranmalısınız.

2- Kirpik eklendikten sonra 3 hafta gibi bir süre sonra kirpiklerinizi kontrol ettirmeli eksilen yerlere yenisi eklenmelidir.

Derin bakışların en kilit noktası kesinlikle kirpiklerdir. Kirpik ekleme sayesinde dolgun ve uzun kirpiklere sahip olursunuz.

Kirpik Ekleme İşlemi Süresi Ve Fiyatı

Kirpik ekleme süresi ortalama 45 – 60 dakika arasında değişir. Tek tek ince uygulama ile yapılır. Yapıştırma işlemi sırasında herhangi bir rahatsızlık duymaz acı hissetmezsiniz.

Kirpik Ekleme Fiyatları : Güzellik merkezine ve kirpik durumunuza göre fiyatı değişmekle beraber ortalama kirpik ekleme fiyatları : 70 ile 130 tl arasında değişmektedir.


Yorumlar
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

BENZER KONULAR

*

Copyright © 2004 - 2015.

Sitedeki içerikler, izinsiz farklı mecralarda kullanılamaz.
Cilt.Net üzerinde sunulan tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir. Cilt.Net yazılarında bahsedilen ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız. Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Cilt.Net sorumlu değildir.


Cilt Bakımı - Saç Bakımı - Vücut Bakımı- Makyaj - Diyet - Güzellik Maskeleri ile Cilt Güzellik Rehberi.