Cilt Bakımı Ve Güzellik
Loreal Mega Volume Collagene 24H

KİRPİK DOLGUNLAŞTIRICI VE UZATICI MASKARALAR

Cansız kirpikler için üretilen dolgunlaştırıcı ve kirpik uzatıcı maskaralar makyajınızın daha estetik görünmesini sağlar. Göz makyajında en önemli ayrıntılardan biride kirpiklerin hacimli gözükmesidir.

Kirpik Uzatıcı ve Dolgunlaştırıcı Maskaralar

Jane Iredale PureLash Lengthening Mascara

Kirpikleri uzatma ve dolgunlaştırma etkisi olan rimel içinde buğday proteini ve yosun lipitleri bulunur. Petrol ürünleri içermeyen ürün kirpiklerinizi normal hacminden 3 kat daha dolgunlaştırarak uzatır. Fırçası kirpikleri tek tek ayırma özelliğine sahiptir.

Ürün Fiyatı: 73 TLdir

Loreal Mega Volume Collagene 24H 

Kirpiklerinizi uzatan ve dolgunlaştıran rimel aynı zamanda verdiği renkle simsiyah kirpikler yaratır. Fırçasının büyük yapısı dolgunlaştırma etkisini artırır. Topaklanma yapmayan rimel sayesinde hacimli kirpiklere kavuşabilirsiniz.

Ürün Fiyatı: 38 TLdir

Innova Innocils Fatal Attraction Kirpik Dolgunlaştırıcı Maskara

Kirpiklerin yapısını tek tek ayırarak dolgunlaştıran rimel özel olarak formüle edilmiştir. Fırçası sayesinde yapışmayı engelleyerek uygulanan rimel hacim kazandıran özelliği ile günlük kullanıma da uygundur.

Ürün Fiyatı: 24 TLdir

Dıor Diorshow 360 Mascara

Fırçasının tirbuşona benzemesi ve bu özelliği ile kirpiklere daha fazla hacim kazandırmasıyla bayanların gözdesi olan rimel kirpiklerinizin uzun görünmesine de yardım eder.

Ürün Fiyatı: 113 TLdir.

Max Factor 2000 Calorie Mascara

Kirpiklerin dolgunluğunu 3 kat artıran rimel hacimli kirpiklere merhaba demenizi sağlıyor. Günlük olarak kullanılabilen maskara renk verici özelliğinin doyurucu olması nedeniylede tercih ediliyor.

Ürün Fiyatı: 37 TLdir

Mac Dazzle Lash Mascara

Fırça özelliği ile kirpiklerin ucundan köklerine kadar tek tek kaplayarak belirginleştirir. Uzatma, dolgunlaştırma ve hacim verme özelliklerini bir arada sağlayan maskara uzun süre kirpiklerinizde kalır ve dökülmez.

Ürün Fiyatı: 56 TLdir

Lancome Hypnose Mascara

Kirpikleri dolgunlaştırırken birbirinden ayıran maskara bulaşmadan ve dökülmeden saatler boyu kalıcılığını korur. Bayanlar arasında sıklıkla kullanılan rimel makyaj çantalarının demir baş ürünlerindendir.

Ürün Fiyatı: 82 TLdir

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız