Cilt Bakımı Ve Güzellik
Kilo almak için

KİLO ALDIRAN İÇECEKLER

Kilo almak için katı gıdalardan faydalandığınız gibi sıvı olan içeceklerden de yararlanabilirsiniz çünkü bazı içeceklerinde yiyecekler kadar kilo almaya faydası var. Özellikle yüksek kalori içeren içecekler kilo almanızı kolaylaştırır. Peki kilo aldıran içecekler hangileri merak ediyorsanız Cilt.net olarak bu konuda size yardımcı oluyoruz.

Kilo Aldıran İçecekler Neler?

Kilo almanızı sağlayan içecekler diğer besin maddelerine göre küçümsenmeyecek rol oynarlar. Vücuda enerji sağlayan aynı zamanda yüksek proteine sahip içeceklerle birlikte istediğiniz kiloya ulaşmanız zor değil.

Meyve Suları

Meyve sularının içinde yer alan kalori kilo almak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsattır. Kilo almak için özelliklede tamamen doğal olanları tercih edilmelidir. Kilo almamak derdindeyseniz doğal olanlardan uzak durun.

Milkshake

Kilo aldıran besinlerin bir araya toplanmasıyla oluşturulan milkshake içeceği süt, dondurma ve yoğurttan oluşur. Tam bir kalori bombası olan milkshake evde hazırlanarak doğal bir şekilde tüketilmelidir. Kilo almak istemiyorsanız milkshakeden uzak durun.

Krema Aromalı Kahve

Kahvenizi kremalı olarak içerseniz normal alacağınız kaloriyi 3 katına çıkarmış olursunuz. Kremalı kahvenizi bir gün içinde bir defa tüketebilirsiniz. Kilo almak istemeyenler kahvelerine şeker bile atmamalıdır.

Ayran

Ayranın vücudun dengesini sağladığı gerçeğinin yanı sıra kilo almaya da yardım ettiği belirtilmektedir. Düzenli ayran içtiğinizde vücudunuza belli miktar kalori depolamış olacaksınız.

Süt

Süt ve süt ürünlerinin kilo aldırdığını herkes bilir. Sadece süt içmenin vücuda vitamin sağladığını ve kilo almaya yardımcı olduğunu bilmeyen yoktur. Sütü her gün içmemeye özen gösterin. Vücuttaki demir depolarını boşaltabilir. Bunun yerine bazı günlerde süt tüketebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız