Cilt Bakımı Ve Güzellik
Loreal Expert Pro

Keratin içeren şampuanlar saçları çok fazla işlem görmüş, brezilya fönü sonrası ve boyalı yıpranmış saçlar için uygun bir şampuandır. Keratinli şampuanlar özellikleri ve kullanımları cilt.net aracılığı ile sizlerle.

Keratinli Şampuanlar

Gliss Ultimate Repair
Gliss Ultimate Repair Keratin Şampuanı

Gliss Ultimate Repair Keratin Şampuanı

Keratin maddesi içeren gliss Ultimate şampuan saçlarınıza uyguladığınız anda hayat veriyor. Her zaman farklı ürünleri tercih eden Gliss bu sefer sıvılaştırılmış olarak karşımıza çıkıyor. Aşırı deforme olmuş, yıpranmış saçların onarılmasında etkili ve saçların dipten uca beslenmesinde rol oynuyor.

 

Gliss keratinli şampuan ile her uyguladığınızda değişimi fark edecek ve kullanmaktan vazgeçemeyeceksiniz. Saçlardaki kırılmaları onaran şampuan %100 oranda sonuç vaat ediyor.

Argan Cure
Argan Cure Keratinli Şampuan

Argan Cure Keratinli Şampuan

Argan yağı ve keratin bir arada onarıcı etkiye sahip şampuan. Kuaförlerin müşterilerine uyguladıkları ve tavsiye ettikleri argan cure keratinli şampuan içerisinde E vitaminin bulunması saçlara ekstra bir bakım sağlıyor.

Her saç tipine uygun olan saç bakım şampuanı özellikle kuru saçlara bakım yaparken müthiş etkiler gösteriyor. Eksi etki içeren sodyum klorür maddesini içerisinde barındırmaması saçların sağlığını koruyor.

 

Organix Keratin Kırılma Engelleyici Şampuan
Organix Keratinli

Organix Keratin Kırılma Engelleyici Şampuan

Çabuk kırılan ince telli saçların kopmalarını ve kolayca kırılmalarını önler. Saçın elastikiyetini arttırarak kolay tarama sağlar. İçerisinde bulunan argan yağı saçın daha sağlıklı görünmesini hedefler. Ürün doğaldır parapen maddesi yoktur.

 

 

Garlex Keratinli şampuan
Garlex Keratin Etkili Şampuan

Garlex Keratin Etkili Şampuan

İçerisinde sarımsak ve B grubuna ait vitaminler bulunan şampuan alanında uzmanlaşmış bir şampuan markasıdır. Saçlardaki hasarlı bölgeyi tespit ederek o bölgeyi onarmayı hedefler ve vitamin takviyesi ile bakım yapar. Saçların kopması kırılması ve dökülmesi garlex şampuan sonrası gözle görülür şekilde azalır.

Kullanımı oldukça kolay ve pratik olan şampuan aynı zamanda kokusuzdur.

 

 

Loreal Expert Pro
Loreal Expert Pro Keratin Şampuanı

Loreal Expert Pro Keratin Şampuanı

Çabuk kırılan ve yıpranmış saçları hedef alan şampuan kısa zamanda saçları güçlendirerek onarıcı etki sağlar. Saçların boyadan ve ısıtıcıdan kaynaklı aşınmalarına engel olur ve saç tellerini tek tek besler. Saça kalkan görevi görerek dışarıdan gelecek her türlü zararı engellemeye yardımcı olur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

 1. Sabrina K. diyor ki:

  Benim saçlarım Glat uygulamasında yandı ve saçlar küstü uzamaz oldu. Bana hem hızlı uzatan hem de şu anki saçımı kurtaran mucize bir bakım lazımdı. Patronun hanımı Sevil hanım sağolsun bana mega keratin setini tavsiye etti. Maddi imkansızlıktan tam iki ay sonra alabildim. Ama şu an saçım on numara sağlıklı oldu. Ucuz olsa bir defa daha kullanırdım ama çok pahalı…

 2. seda diyor ki:

  Keratin dip bakım yağı kullanıyorum ben etkili oluyor uzuyor da hızlıca saçlarım hem de dökülmesini önlüyor.

 3. Dilay diyor ki:

  Biraz Pahalı Olmasına Karşılık Güzel Şampuanlar. Fakat benım Son zamanlarda keşfettiğim Katkısız Keratin Bakımla Beraber Inanılmaz Oluyor. Akşam Yatarken Katkısız keratini Yüklüyorum sabah maske yapıyorum Organık Keratın Şampuanl da yıkıyorum saçlar resmen diriliyor.

 4. Güler diyor ki:

  Yanmış, çabuk kopan saçlarım için Gliss keratin şampuanı almıştım, memnun kaldım. Ancak saçımı onarma gibi bir becerisi olmadı. Bu yüzden ben garantili keratin seti aldım saçlarım resmen yeniden yapılandı diyebılırım. Keratin dip bakım yağı ile de bakım yapıyorum.

 5. Kadriye diyor ki:

  Yanmış, çabuk kopan saçlarım için almıştım, memnun kaldım. Ancak saçımı onarma gibi bir becerisi olmadı. Bu yüzden ben garantili keratin seti aldım saçlarım resmen yeniden yapılandı diyebılırım.

 6. Didem diyor ki:

  Nerden bukdunuz saf keratini

 7. Huriye diyor ki:

  Kırık saçlarıma keratin sprey ile haftada bir bakım yapmaya başladıktan sonra kırıklarım kalmadı şu an saçlarımı ilk defa kırıksız olarak seyredıyorum ve zevk alıyorum, Ama keratınden sonra sakın sert şampuan kullanmayın keratınlerın ömrunu azaltabiliyor.

 8. Hürrem F. diyor ki:

  Ben en sonunda keratinin kimyasal içermeyenini, yani Katkısız Liquid Keratin buldum ve evde kendim saçıma yükledim. O kadar güzel bir onarım oldu ki anlatamam. Düzleştirmeye de faydası oldu ama çok az. Zaten benım asıl amacım saçlarım çok yıpranmıştı kırılıp kopuyor ve matlaşmıştı. Bunlardan eser kalmadı çok şükür.

 9. Gönül diyor ki:

  Benim de saçlarım kimyasal işlemlerden çok kurumuştu. Hem de hızlı uzamıyordu, Ben de kendim evde kuru saçıma gece katkısız keratin serum yükledim. Sabah duruladım ve liquid Keratin Şampuanla saçımı yıkadım. İnanılmaz muhteşem parlak capcanlı ve güçlenmiş onarılmış saçlarım oldu. Eski saçlarımdan eser kalmadı. Resmen saçlarım dirildi. Etkisi de hala devam ediyor. Fakat kuaförlerde yapılan kımyasal keratin bakımı sakın kullanmayın işe yaramıyor, mutlaka Katkısız Keratin olmalı.

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız