Cilt Bakımı Ve Güzellik
Kaş makyajı için Jel

KAŞ MAKYAJ MALZEMELERİ

Kaşlar yüz güzelliğinin bütününü oluşturur Yanlış alınmış kaşlar ya da hatalı verilen şekil yüzü halsiz, soluk ve yorgun göstermektedir. Yüz şeklinize uygun doğru kaş şeklini bulmak ise hem güzelliğinize güzellik katacak hem de yüz ifadenizi değiştirecektir.

Kaş makyaj malzemeleri ile kaşlarınıza şekil vererek daha güzel görünmelerini sağlayabileceksiniz. Kaşlarınız kötü görünüyorsa sakın korkmayın! En iyi kaşlarınıza şekil vereceğiniz kaş makyajı ürünleri cilt.net’te…

Kaş kalemi
En İyi Kaş Kalemleri

En İyi Kaş Kalemleri

Kaş kalemleri tam bir kurtarıcıdır. Kaşlarınızın en küçük kusurlarını bile ortadan kaldırırken kaşlarınıza istediğiniz şekli vermenizde size yardımcı olur.

Clinique Superfine Liner For Brows

Kalem açacağı kullanmadan rahat uygulanabilecek kaş kalemi. Tüm renkleri doğal tonlarda olan kaş kalemi ile aradığınız rengi bulmamanız imkansız.

Mac Eye Brows

Kaşlara uygulandığında ayırt etmek mümkün değil. Arkasını çevirerek ucunu çıkarmanız yeterli. Kolay ve pratik bir kullanım sağlıyor.

Tom Ford Brows Sculptor

Yumuşak ve eğimli uç şekli ile kaşlara kolayca adapte oluyor. Yarı sert yarı yumuşak yapısı sayesinde kaşların şeklini anında veriyor kaş mumunun yaptığı etkiyi tek bir kalemle sağlıyor. Fırçalı ucu sayesinde kaşların şeklini de sabitleyebiliyorsunuz.

 

Kaş mumu
Kaş Makyajı İçin Kaş Mumu

Kaş Makyajı için Kaş Mumları

Kaş mumları kaşları küsmüş kişiler için oldukça ideal bir üründür. Kaşların arasında çok fazla boşluk olan bayanlar kaş mumları ile kaşlarını düzgünleştirebilirler. Brow Max olanları tercih ederlerse kaşları suda dahi bozulma yaşanmaz. Kaş mumunu kaşlarınıza uygularken dikkatli olmalısınız. Fazla kaş mumu uygulandığında kaşlar yapışkan bir hal alabilir. Renkli kaş mumları kullanacaksanız yavaşça rengi yedirerek uygulayın.

Benefit Brow Zings Shaping Kit

Cımbız iki kaş fırçası ve renkli mum şekillendiricisi ile kaşlar için en ideal ürün gibi görünüyor. İnce yapılı farı sayesinde kaşlarınızı kolayca dolgun gösterebilirsiniz.

Mac Brow Finisher

Kaşlarınızı boyatıyorsanız bu ürün size göre. Uzun ince ve renksiz yapısı ile kolayca kaşlara şekil veren bir yapısı var.

Kaş makyajı için Jel
Kaş makyaj malzemeleri jeller

Kaş Jelleri

Sert ve şekil almayan kaşları ehlileştirmek için uygun bir ürün. kaşlara parlaklık ve canlılık ve parlaklık veren doğal görünüm sağlayan kaş jellerinin uygulaması yukarı doğru hareketlerle kaşlara uygulanır.

 

Mac Brow Set

Kaş jeli ile birlikte kaş fırçası bulunuyor. Kaş jelini fırçası ile yukarı doğru uygulayarak sürün.

Laura Mercier Brow Definer Jel

Kaşın ortasından başlayıp uçlara kadar jeli dağıtın. Arkasında bulunan kaş fırçası kaşların şeklini belirlemek için çok kullanışlıdır.

Kaş makyaj malzemeleri Farlar
Kaş farları

Kaş Farları

Kaş farları bayanların en çok tercih ettiği kaş makyajlarından biridir. İki farklı tonda olan kaş farları ile kaşlarınıza doğal rengi tutturmak kaçınılmaz. Kaşlarınıza far uygulaması yapacaksanız seçeceğiniz kaş farı saçınızdan 1 – 2 ton koyu renk olmalıdır. En güzel doğallığı bu şekilde yakalarsınız.

Laura Mercier Brow Powder Duo

Fırçanızı hafif ıslatarak bu far paletlerine değdirdiğinizde koyu renkler elde edebilirsiniz. Kaş far paletleri iki farklı renk seçeneği ile karşınızda.

Shiseido Eye Brow Styling Compact

Doğal bir kaş görünümü istiyorsanız en uygun renkleri Shiseido da bulabilirsiniz. Çift taraflı aplikatörü ile iki farklı renk seçeneği sunuyor.

Clinuque Brow Shaper

Kaşlarınıza kaş farı uyguladığınızı kimse anlamayacak. Kaşlarınızı daha önce boyadıysanız hafif şekilde far uygulayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız