Cilt Bakımı Ve Güzellik
Éeose Kaş kirpik besleyici serum

KAŞ VE KİRPİK BESLEYİCİ EN İYİ ÜRÜNLER

Kaş ve kirpikler gözlerimize anlam verirken yüzümüzün de aynı zamanda vitrinidir. Hatalı bakım sonucu bir süre sonra kaşlar tabiri caizse küserler ve yeniden aynı bölgede bakım yapılmadığı sürece boşluk bırakırlar. Kirpiklerde aynı şekilde gece yatmadan temizlenmediği taktirde dökülme sorunu ile azalırlar. Kaş kirpik serumu ile kaş ve kirpiklerinizin tekrar gürleşmesini sağlayabilirsiniz.

Kaş ve kirpiklerinizle tekrar barışmanız mümkün. Daha düzgün kaşlar ve daha gür ve uzun kirpiklerin olmasını hangi bayan istemez ki? İşte size en iyi kirpik ve kaş bakım ürünlerini cilt.net’te yazdık.

Kaş kirpik serumu ürünlerini eczanelerden ve kaliteli kozmetik satan mağazalardan temin edebilirsiniz.

Kaş Kirpik Serumu Ve Kaş Kirpik Besleyici Ürünler

AveSeena Jet – Set Eyebrow Perfection Gel

Kaş tellerini besleyerek en doğal haliyle büyümesini sağlar. Güçlenerek dolgunlaşan bu kaş besleyici serumun içerisinde ( homotaurine, biotin kompleksi, soya proteini ve saçı besleyen keratin ) maddesi içeriyor. Kaşların yeniden güçlenerek dolgun bir şekilde uzamasını sağlıyor.

Kaş tellerinin dökülmesini önlüyor ve yapısında bulunan bitkisel özleri ile kaş bakımını sağlıyor. Kaşların yumuşak, sağlıklı ve esnek olmasını güçlenerek boşluk olan yerlerin dolması hedefleniyor.

Bu kaş bakım ürününü sürmek de aplikatörü sayesinde oldukça kolay ve jel yapısı sayesinde hemen emiliyor. DOLGUN KAŞLARA SAHİP OLMAK İSTEYEN BAYANLARIN TERCİH ETMESİ İÇİN İDEAL.

Fiyatı: 159,30 TL

Éeose Kaş Kirpik Serumu

Kendi kirpiklerinizin yapısıyla oynamadan kirpiklerin güçlenmesi ve uzaması hedeflenmiştir. Éeose kaş ve kirpik serumunu kullanmaya başladıktan 14 gün sonra kaşlarınızda ve kirpiklerinizde yarı yarıya bir artış hissedersiniz. Klinik testlerle kanıtlanmış bu ürün gerçekten uygulandığında harikalar yaratıyor.

İlk 2 haftada yarı yarıya neredeyse etki gösteren kaş ve kirpik serumu 1,5 aydan sonra %72 oranında bir farkı gözler önüne seriyor. İçeriğinde akıllı peptitler bulunan bu ürün cildinize hiçbir şekilde negatif bir zarar vermiyor. Kirpikleri gürleştirme etkisi olan üründe uzamaları da sizi mutlu edecek.

Fiyatı: 93 TL

M2Brows Eyebrow Renewing Kaş Yenileyici Serum

Kaşlarınızın yeniden şekillenip harika görünmesinden yana iseniz M2Brows tam sizin için kaş yenileyici serum. İçeriğinde bulunan vitaminler sayesinde kaşlar kuvvet kazanırken sağlıklı ve yumuşak bir görünüm kazanıyor. Prodew 300 sayesinde kaşlarınız elastikiyet kazanıyor ve nemlendirilerek boşluklar doluyor.

Kuru, yağlı normal her türlü cilt yapısına uygun olan bu ürün kalın kaşlara sahi olmak isteyen bayanların 1 numaralı favorisi olma yolunda.

Fiyatı: 379 TL

M2 Lashes Kirpik Canlandırıcı Ve Kirpik Çıkarıcı Gloss

Kirpik  Çıkarıcı  Serum: Kirpik köklerini hedef alan bu ürün kirpiklerin en doğal hali ile büyümesini ve çıkmasını sağlıyor. Kozmetik uzmanlarının birleşerek bütün dozları incelenerek ayarlanmış bu ürün gür dolgun ve güçlü kirpiklerin oluşmasında çok harika etkiler oluşturuyor. İçeriğindeki yapısından sebep güçlü kirpik çıkmasına da etkili.

Fiyatı: 339 TL

M2 Lashes Kirpik Uzatıcı: Yukarıda yazdığımız serum ile kullanıldığında mükemmel uyum sağlayarak kirpikleri canlandırarak besleme özelliğine sahip. Kirpikleri uygulanmaya başlandığında daha sağlıklı, canlı ve parlak kirpiklere kavuşmanızı sağlıyor. Aynı zamanda kirpik canlandırıcı göz çevresinde oluşan yaşlılık belirtilerinin de önüne geçiyor. Mükemmel olmaya aday bu ürünü cilt.net olarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Fiyatı: 129 TL

Mac Brow Finisher Kaş Bakım Kalemi

Kaşlara şekil vermede ve dilediğiniz zaman boşlukları doldurma da ve kalınlaşmasında çok etkili bir kaş kalemi. Kaşların doğal rengini ortaya çıkaran bu ürün uygulandığında parlak ve bakımlı görünmesini de sağlıyor.

Fiyatı: 44 TL

Kaş Kirpik Besleyici Ürünler

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız