Cilt Bakımı Ve Güzellik
Kaş Kalemi Markaları ve Özellikleri

Kaş Kalemi Önerileri

Kaşlar yüzünüzün ifadesini güzelleştirir ve biçimlendirir. Kaş kalemi ile düzgün şekilde boyanan kaşlar sizi çekici, masum, doğal ve seksi gösterebilir. Hala kaş kalemi konusunda kararsızsanız ve en iyi kaş kalemlerini merak ediyorsanız makalemizi okumalısınız.

Kaş Kalemi Önerileri

Inglot Kaş Kalemi

Paraben içermeyen Inglot kaş kalemleri kremsi yapısı ile daha yumuşak ve daha belirgin kaşlara sahip olmanızı sağlar. Düzgün kaşların ortaya çıkmasını sağlayan Inglot kaş kalemi fırçası sayesinde doğal bir görünüm verirken özel yapısı ile rengin eşit biçimde dağılmasını kolaylaştırır.

Inglot Fiyatı: 25 TL.

Givenchy Kaş Kalemi

Pudra içeren dokusu ile Givench kaş kalemi her cilt tipine kolaylıkla uyum sağlıyor. Yoğun bir kaş rengi istiyorsanız ıslak halde kaş kalemini kullanabilirsiniz. Eğer doğal ve sade görünümden yanaysanız kuru olarak uygulamanız yeterlidir.

Givench Fiyatı: 50 TL.

Clinique Kaş Kalemi

Seyrek kaşlar için ideal olan kaş kalemi oluşan boşlukların kapanmasında olduka doğal dokunuşlar sağlıyor. Özel sistemi sayesinde kaşlarınıza uygularken otomatik olarak açılan kaş kalemi uygularken sizi zahmete sokmuyor. Gün boyu kalıcıdır sizi yarı yolda bırakmaz.

Clinique Fiyatı: 65 TL.

Dior Kaş Kalemi

Doğal bir görünüm veren dior kaş kalemi yumuşak yapısı ile kolay uygulama sağlıyor. Arkasında bulunan fırçası kaşların daha sabit olmasını sağlarken renginde yapay durmasını önlüyor.

Dior Fiyatı: 80 TL.

Nina Ricci Exact Kaş Kalemi

Kaşlarınız hem seyrek hem de şekilsiz ise doğru adres Nina ricci. Doğal ve yumuşak bir görünüm veren kaş kalemi renk dağılımını da arkasındaki fırçası ile kolayca yapıyor.

Nina Ricci Fiyatı: 14 TL.

Helena Rubinstein Suya Dayanıklı Kaş Kalemi

Gün boyu kalıcılık sağlayan kaş kalemi yarı yumuşak yarı katı formüle sahip. Spiral fırçası sayesinde kaş kalemi kolay dağılıyor ve kaşlarınız daha doğal görünüyor.

Helena Rubinstein Fiyatı: 54 TL.

Avon Açılıp Kapanan Kaş Kalemi

Uygun fiyatı ve kulanım kolaylığı ile avon kaş kalemi oldukça ideal. Kolaylıkla uygulanabilen kaş kalemi yine kolaylıkla çıkarılabiliyor.

Avon Fiyatı: 12 TL.

Flormar Kaş Kalemi

Yoğun kaş rengine sahip olmak isteyenler için ideal olan kaş kalemi farklı renk skalası ile de seçenekler sunuyor. Arkasında bulunan kaş fırçası sayesinde dağıttığınız anda doğal ve sade bir görünüm oluşturuyor.

Flormar Fiyatı: 13 TL.

MAX Factor Kaş Kalemi

İçeriğindeki maddeler sayesinde kaşlarınızı doğal bir şekilde kaliteli belirginleştirebilirsiniz. Fırçası sayesinde daha doğal bir görünüme kavuşmanızı sağlarken kaşlarınızın daha canlı gözlerinizin daha belirgin olmasını sağlar.

Max Factor Fiyatı: 30 TL.

Golden Rose Eyebrow Kaş Kalemi

Kaşlarınızı şekillendirmenizde ve duruşunuzu güzelleştirmenizde yardımcı olacak kaş kalemi farklı renk skalası ile de herkese hitap ediyor.

Golden Rose Fiyatı: 5 TL.

Kaş Kalemlerinin Resimleri

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız