Cilt Bakımı Ve Güzellik
Benefit Marka Kaş Jelinin özellikleri

Kaşları düzgün gösteren ve daha düzenli durmasını sağlayan kaş jelleri farklı seçeneklerle reyonlarda bulunuyor. İnce kaşları daha dolgun gösteren ve seyrek kaşların daha kalın durmasında yardımcı olan kaş jeli markaları özellikleri, fiyatları ve kullanım şekilleri Cilt net farkıyla sizlerle.

Kaş Jeli Markaları Özellikleri ve Fiyatları

Laura Mercier Kaş Jeli

Görüntüsü eyeliner gibi olan kaş jeli sürüldüğü anda kalıcılığını uzun süre muhafaza ediyor. Fırçası ile kolay sürülebilen kaş jelinin belirgin bir ıslak görünümü yok ve oldukça doğal duruyor.

Laura Mercier Kaş Jeli Fiyatı: 97 TL.

Laure Mercier Marka Kaş Jeli
Laure Mercier Kaş Jeli

Wet’n Wild Kaş Jeli

Şeffaf kaş jelleri bulunan wet’n wild markası sürüldüğü anda kaşları sabitleyip doğal bir görünüm sunuyor. Uyguladığınız anda seveceğiniz kaş jeli kaşları yapıştırmaz ve ıslak bir görünüm oluşturmaz ve kalıcı bir sabitleme sunar.

Wet’n Wild Kaş Jeli Fiyatı: 33 TL.

Wet’n Wild Marka Kaş Jeli özellikleri ve fiyatı
Wet’n Wild Kaş Jeli

The Body Shop Kaş Jeli

Makyaj konusunda uzmanlaşan The Body Shop kaş jellerinden adını sıkça bahsettiriyor. Sürüldüğü anda kaşları yapıştırmadan sabitleyen kaş jeli oldukça doğal bir görünüm sunuyor. Küçücük şişesi olmasına rağmen uzun bir süre kullanabiliyorsunuz. Bu şeffaf kaş jelinin tek eksisi sürüldükten sonra üzerine pudra uygularsanız kaş jelinin rengi kahverengiye dönüyor.

The Body Shop Kaş Jeli Fiyatı: 35 TL.

The Body Shop Markasının Kaş Jeli
The Body Shop Kaş Jeli

Eyeko Brow Kaş Jeli

Renk seçenekleri ve şeffaf seçeneği ile doğal bir görünüm veren kaş jeli markalarından biri. Özellikle renkli seçeneklerinde kaşlara uygulandığında kaşlara kızıllık ve turunculuk asla oluşturmuyor. Kullanımı pratik olan kaş jelinin kıvamı oldukça orantılı. Düzenli kullanım sonucu kaşlarınızı beslediği bile söylenebilir.

Eyeko Brow Kaş Jeli Fiyatı: 60 TL.

Eyeko Brow Marka Kaş Jelinin kullanımı
Eyeko Brow Kaş Jeli

Benefit Kaş Jeli

Farklı renk seçenekleri bulunan benefit kaş jellerini uygularken son derece dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü kolayca bulaşabilen benefit kaş jelleri anında sabitleme etkisine sahip. Sürüldüğü anda doğal görünümünden ödün vermeyen ürün kaş boşluklarını harika dolduruyor ve kaşların daha kalkık ve gür görünmesine yardımcı oluyor.

Benefit Kaş Jeli Fiyatı: 73 TL.

Benefit Marka Kaş Jelinin özellikleri
Benefit Kaş Jeli

Essence Kaş Jeli

Kaşlarınızı kaş kalemi ile kalınlaştırdıktan sonra kaş jelini uygulayıp kolaylıkla kaşlarınızı sabitleyebilirsiniz. Sabitleme süresi çok uzun olmayan kaş jelini sık sık uygulamak gerekiyor.

Esence Kaş Jeli Fiyatı: 10 TL.

Essence Marka Kaş Jelinin özellikleri
Essence Kaş Jeli

Oriflame Kaş Jeli

Kaş şekillendirici jel ile kaşlarınızı sabitleyebilir düşük kaşlarınızı kaldırabilirsiniz. İçinde bulunan bileşenler sayesinde kaşları besler ve bakımını yapar.

Oriflame Kaş Jeli Fiyatı: 20 TL.

Oriflame Marka Kaş Jeli
Oriflame Kaş Jeli

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız