Cilt Bakımı Ve Güzellik
Perfect Body Karın Bölgesi Sıkılaştırıcı

Karnınızdaki sarkmalar zaman içinde alınıp verilen kilolardan kaynaklanır ve karın bölgesi deforme olarak çok kötü görünebilir. Karın bölgesini sıkılaştırmak için aşağıda özellikleri ile açıkladığımız kaliteli kremleri kullanmanızı tavsiye ederiz.

Karın Sıkılaştırıcı Kremler

Perfect Body Karın Bölgesi Sıkılaştırıcı

Karın bölgesinde meydana gelen sarkmalara karşı etkili bir bakım ürünüdür. Cildin toparlanmasına yardım ettiği gibi aynı zamanda ciltteki renk düzensizliklerini de giderir.

Ürünün Fiyatı:  43 TLdir.

O3ONE Karın Sıkılaştırma Kremi

Karın sıkılaştırmanın yanı sıra aynı anda çatlak oluşumlarının giderilmesi içinde etkilidir. Sıkılaştırıcı ve inceltici etkisi bulunan O3one krem bölgesel incelmede sağlamaktadır.

Ürünün Fiyatı: 75 TLdir.

X-Tra Gel Sıkılaştırma Kremi

Özellikle bölgesel yağlanmalarda başarılı sonuçlar veren X-Tra jel karın bölgesinin daha sıkı olmasına yardım eden bir kremdir. Sıkılaşmayı sağlarken aynı zamanda sizi forma sokacak kadar inceltir. Bölgesel olan karın sarkması sorunlarına kökten çözüm getirir.

Ürünün Fiyatı: 65 TLdir.

Elancyl Concentre Ventre Taille Sıkılaştırıcı Krem

Karın ve bel kısımlarında etkili olan sıkılaştırıcı krem karnınızın şekillenmesini sağlar. Aynı zamanda cildin rengini düzenleyerek canlı bir cilt elde edilmesine yardımcı olur.

Ürünün Fiyatı: 65 TLdir.

GUAM Karın Sıkılaştırıcı Krem Jel

Göbek bölgesinde sarkan derinin gerilerek toplanmasını sağlar. Rutin bir şekilde kullanıldığında etkileri ortaya çıkar ve derinin dayanıklı olduğu görülür.

Ürünün Fiyatı: 130 TLdir.

Goldslim Sıkılaştırıcı Krem Jel

Vücut üzerinde bölgesel olarak etki eden krem daha çok karın bölgesinde pozitif sonuçlar verir. Gergin, canlı ve ince bir bel yapısına kavuşmak için düzenli bir şekilde masaj yaparak uygulanması gereklidir.

Ürünün Fiyatı: 59 TLdir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız