Isırgan Otu Maskesi

ISIRGAN OTU MASKESİ

Isırgan otu cildi sıkılaştırmadan tutunda kanser hücreleri ve saç dökülmelerine kadar şifa kaynağı. Her şeye olumlu sonuçlar veren ısırgan otunu hem çiğ olarak tüketmek hem de kaynatılmış suyunu kullanmak cildin eksik olan yapısını düzenliyor. Cilt.net olarak verdiğimiz Isırgan otu maskesi tarifleri hem cildi gençleştiriyor hemde saçları güçlendiriyor.

Isırgan Otu Maskesi İle Cildinizi Gerginleştirin

  • Isırgan otu ( taze veya kurutulmuş 1 avuç )

2 bardak veya 3 bardak suyun içerisine ısırgan otunu koyup kaynatın çıkan suyu ile sabah ve akşamları iki kez cildinizi yıkayın. Günden güne cildiniz gerginleşecek ve daha sıkı bir cilt oluşacak. Her gün cilde uygulanabilir.

Isırgan Otu İle Saçlarınız Güçlensin

Hazır marketlerde satılan ısırgan otu çaylarından poşet olarak satın alıp kullnın.

  • Su ( 1 litre )
  • Isırgan otu çayı ( 5 poşet )

1 litre kaynamış olan suyun içine eklediğiniz poşet çayları 15 dakika demleyin. Ilımaya başlayan suyu banyoda bu son durulama suyu olarak saçlarınıza uygulayın.


Yorumlar
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

BENZER KONULAR

*

Copyright © 2004 - 2015.

Sitedeki içerikler, izinsiz farklı mecralarda kullanılamaz.
Cilt.Net üzerinde sunulan tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir. Cilt.Net yazılarında bahsedilen ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız. Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Cilt.Net sorumlu değildir.


Cilt Bakımı - Saç Bakımı - Vücut Bakımı- Makyaj - Diyet - Güzellik Maskeleri ile Cilt Güzellik Rehberi.