Cilt Bakımı Ve Güzellik
Fresh Minerals Fırçalı ( ışıltı veren pudra )

IŞILTI VEREN PUDRALAR

Işıltı veren pudralar : Makyaj malzemeleri kullanımında Ağır fondötenler kullanmak yerine cildinize ışıltı veren nefes almasını sağlayan aynı zamanda kapatıcılık etkisi de olan bu pudraları denemek istemez misiniz? Cildinize genç, sağlıklı ve canlı bir görünüm veren bu ışıltılı pudralarla kendinizi daha iyi hissedecek daha güzel görüneceksiniz. Cilt.net olarak sizler için ışıltı veren pudraları araştırdık.

Işıltı Veren Body Shop Pudra

Body Shop’un bu ışıltı veren pudrası cildinize hem canlılık veriyor hem de yazdan kalma bir bronzluk sağlıyor.

The Body Shop üç yeni ürün çıkardı fakat biz sadece ışıltı veren pudrasını inceleyeceğiz. Makyaj çantanızı yenilemek istiyorsanız bu ürün o çantanın içerisinde mutlaka olmalı diyenlerdeniz. İki farklı renk tonu olan pudra açık tenli ve koyu tenliler için bulunuyor. Yüzünüzde ışıltı vermek istediğiniz bölgelere bu pudrayı uygulayın. Örneğin elmacık kemiklerinize ve çenenizin uç kısmına hafifçe pamuk yardımı ile yayın ve yedirin.

Sürüldüğünde yapaylıktan eser yok doğal görünümü insanı etkiliyor. Soluk, mat ve cansız bir ten yapısına sahipseniz canlandırıcı etkisi ile bu pudrayı denemelisiniz.

Bobby Brown Brick ( Işıltılı kompakt pudra )

Dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız bu ürün aradığınız ürün olabilir. Renk, ışıltı doğallık ne ararsanız bu üründe toplanmış. Bronz ve pembemsi tonları ile etkileyici bir ürün. Kaşların altına açık renk  yanak bölgesine de pembe tonlar harika gidiyor. Ürünün fiyatı ise: 46 TL.

Fresh Minerals Fırçalı ( ışıltı veren pudra )

Kendinden fırçalı olan bu pudra ile kolay kullanımı hedefleyen Fresh rahatça uygulamanızı sağlıyor. Boyun, dekolte bölgesi ve yüz bölgesinde rahatça kullanabilirsiniz. Mineral pudra adından belli olduğu gibi saf minerallerden üretilmiştir. Işıltı veren pudrayı uygulamak istediğiniz de dip tarafından hafif bir pompa yapmanız yeterli olacaktır. Yüz, dekolte veya boyun hangi bölgenize sürerseniz sürün seksi bir ışıltı verir. Makyajınızın daha göz alıcı durmasını hedefler. Fiyatı ise: 89 TL’DİR.

Işıltı Veren Pudralar

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız