Cilt Bakımı Ve Güzellik
İnceltici kremler ve yorumları

İNCELTİCİ KREMLER

İnceltici kremler bel, kalça ve basen bölgelerinde kullanıldığında gözle görülür şekilde incelme sağlar. Kremlerin düzgün kullanımı vücutta kan akış hızını artırır ve cildi yeniler.

İnceltici Kremler

Voıt L- Carnıtıne İnceltici Krem

Voıt L- Carnıtıe krem bel ve baldır bölgelerinde kullanılır. Ciltteki fazla depolanmış yağların erimesini sağlar. İçindeki biber özleri sayesinde cilt dokusunun ısınmasını sağlar. Doku ısındığında yağ erimesi hızlanır. Nane ve lavanta özleri yağ yakıcı özelliktedir. Uygulamak istediğiniz bölgeye masaj yaparak kullanın ve bölgenin ısınmasını sağlayın.

Nivea My Silhouette Sıkılaştırıcı ve İnceltici Krem

Anason ve beyaz çay özü içerir. Kullanıldığı süre içinde 3 cm incelme sağladığı gözlemlenmiştir. Kilo vermeyi sağlayan bir krem değildir. Sadece incelmeye yardımcıdır. Günde bir ya da iki kere sorunlu bölgeye masaj yolu ile uygulanır.

Matrigen PPC Krem

Bitkisel özlerden oluşan inceltici kremin ana maddesi soyadır. Yağ içeren bölgenin incelmesini sağlayan kremin cilt tarafından emilimi kolaydır. Üst yapıyı sıkılaştırarak selülitli bölgelerinde iyileşmesini sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur. Günde bir kere kullanılır. Uygulandığında cildinizde kızarma ve yanma hissederseniz paniğe kapılmayın. Yan etkileri geçici bir inceltici krem türüdür.

Vichy Aqua Destock 2 in 1 İnceltici ve Sıkılaştırıcı Krem

Bacaklarda, bel bölgesinde incelme sağlarken, selülit görüntüsünü de azaltır. Kullanımından 4 hafta geçtikten sonra gözle görülür şekilde incelmeye şahit olursunuz. Saf kafein içeriği ile kan dolaşımını hızlandırır ve dolaşım problemlerini düzenler.

Dermolab İnceltici Bakım Kremi

Sadece 8 gün kullanım süresinde incelme sağlayan Dermolab krem dlab slim compleks içeriği ile sonuca daha çabuk ulaşmanızı sağlar. Bayanlara uygulanan Dermolab krem 8 gün içinde %19 incelme sağlayarak inceltici kremlerin gözdesi olan bir ürün olmuştur.

Guarana İnceltici Krem

Guarana bitkisinin özlerinden yapılan krem doku altına hızla inerek yağ dokusunun parçalanmasını sağlar. Üstelik yağ dokusu parçalandığında ortaya çıkacak olan çatlaklar içinde önlem içeren maddeler bulundurur. Buğday yağı, lecitin hydrogenat, coleus forskohılı bitkisinin özleri ile cildinize nem kazandırır. Her gün bir defa kullanılan krem yaklaşık olarak 1,5 cm incelme sağlar. Gece yatarken kullanılması etkilerinin katlanarak artmasına yardım eder. Bel, basen ve karın bölgesine uygulayabilirsiniz.

Qzone Bölgesel İnceltici Krem

Qzone krem ozonlanmış zeytinyağı içeriğinden oluşur. Cildiniz yumuşak hale gelirken, yağ dokularınızda incelme sağlanır. Bitki özlerinden oluşan krem 10 günde etkisini gösterir. İncelmeye olan katkısı 2 veya 3 cm civarındadır. Papatya,  ısırgan özü, soya yağı, okaliptüs özü, bal, tarçın, adaçayı özlerinden oluşur. Düzenli olarak 2 ay boyunca her gün kullanıldığı zaman etkilerini daha hızlı almaya başlarsınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. nergis diyor ki:

    Merhaba, doğum nedeniyle belimde ve göbek bölgemde ciddi anlamda kalınlaşma oldu. Fırsat buldukça düzenli olarak basit hareketler yapıyorum ve ayrıca son 1 aydır da Bioder 906090 inceltici ve sıkılaştırıcı jelini kullanıyorum. Kilo vermedim ama pantolonlarım özellikle bel ve basen bölgesinden bol gelmeye başladı. Çok mutluyum

  2. Yasemin Kırgız diyor ki:

    ben Nivea My Silhouette Sıkılaştırıcı ve İnceltici Krem kulanıyorum gerçekten 3 hafta olmasına rağmen bel bölgem 1 beden inceldi fakat daha etkili başka krem varmı acaba bu yazdıklarınız içerisinde?

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız